Авторизація

HomeНовиниКриміналЧи було зґвалтування в Сошниках?

Чи було зґвалтування в Сошниках?

( 2 Votes )

10 червня 2014 року о 02 годині 50 хвилин надійшло повідомлення по телефону диспетчера ШМД Володимирецької ЦРЛ, про те, що 10 червня 2014 року о 02 годині 30 хвилин до них за медичною допомогою звернулась 1994 року народження, жителька с. Сошники Володимирецького району, яка повідомила, що 10.06.2014 року о 01 год. 30 хв. в с. Сошники Володимирецького району в центрі біля школи 1985 року народження, місцевий житель застосувавши фізичну силу всупереч її волі вступив з нею в статевий акт.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.152 КК України (Зґвалтування). На даний час триває досудове розслідування по вищевказаному кримінальному провадженню, встановлюються обставини вчинення даного кримінального правопорушення.

 

Ст.інспектор по РН та ГФ

Кузнецовського МВ УМВС України в

Рівненській області        

І.М.Ляшук

 

 

Коментарі   

 
+1 # Гість 12.06.2014, 11:10
А що, редакція сайту зовсім не править безграмотні звіти інспекторів міліції??????
Відповісти
 
 
+1 # Гість 12.06.2014, 11:13
А яке ви маєте моральне право ставити такий заголовок? Сумніватись у тому, було чи не було згвалтування - не ваша компетенція.Дал еко не ваша, шановні журналісти.
Відповісти
 
 
+7 # Сергій СКІБЧИК 12.06.2014, 12:51
А ви маєте?..
Поки суд не визнає людину винною, ніхто не має права називати її злочинцем. А до суду сторони ще десять разів можуть домовитися, забрати заяву (мовляв, усе було по взаємній згоді) і знов її подати. Факт згвалтування ж підтверджує експертиза.
А вищезгадана історія починалася взагалі по іншому (щоправда, то неофіційна інформація, зібрана перехресним методом). Саме тому й подано офіційну інформацію в такому ракурсі, адже ведеться перевірка фактів, викладених у заяві.

Ось вам для порівняння два посилання на одну подію:
http://rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=52619
http://www.polissya.net/news/v-raioni/1862-rezonans-za-sviatkovi-dni.html

Тепер самі порівняйте подану двома різними виданнями інформацію про подію. Як ви вважаєте, з буде постраждалий судитися?

А ось ще один шкандаль, пов'язаний із поспішними новинами в погоні за сенсаціями http://34400.net/news/pracivnika_raes_zvinuvali_v_kurinni_marikhuani/2014-05-30-2378.
Перечитайте, думаю, буде цікаво. Така у нас система, називається "закон як дишло"...
Відповісти
 
 
+1 # Активіст 12.06.2014, 20:45
Та все нормально, не партесь. Мабуть, зацікавлена особа писала...
Відповісти
 
 
-4 # Гість 13.06.2014, 08:04
Та ніхто тут не париться. Ну хіба що тільки Ви. :P
Відповісти
 
 
0 # Активіст 12.06.2014, 20:44
Чого завівся? Почитай добре новини в інтернеті, там пишуть так: В СОШНИКАХ ЗГВАЛТУВАЛИ ДІВЧИНУ????, тут ще коректно написали, бо "???" Ставлять під сумнів, може так а може ні, остаточний вердикт за судом.
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 12.06.2014, 18:42
А я те ж саме подумав. Я б перші слова заголовку ЧИ БУЛО не друкував би.
Відповісти