Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниНадійшли чергові кошти для розвитку громад

Надійшли чергові кошти для розвитку громад

( 2 Votes )

Цьогоріч спільними зусиллями народного депутата України Василя Яніцького та керівництва районів 155-го виборчого округу і міста Вараш, були визначені пріоритетні соціальні об’єкти, особливо значимі для людей краю, які потребують вкладень чималих державних коштів у їх реконструкцію. В найкоротші терміни виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Далі – були відповідні кроки народного депутата по реалізації цих проектів. І вони були результативними: згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 395 від 24 червня цього року в округ надійшло 12 млн. грн.

У Володимирецький район надійшли кошти на реконструкцію покрівлі лікувального корпусу комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» у селищі Рафалівка - 1 025,566 тис.грн., та на капітальний ремонт покрівлі Володимирецької загальноосвітньої школи I—III ст. №1 - 1392,641 тис.грн.

В районах і надалі готували десятки проектно-кошторисних документів, а  перед народним депутатом стояло завдання домогтися виділення коштів з державного бюджету на їх реалізацію. І ось 26 жовтня вже виходить Постанова Кабміну № 755, згідно якої на соціальні об’єкти 155 округу з депутатського фонду Василя Яніцького виділено ще 5 млн. грн.  У Володимирецький район кошти виділено на такі об’єкти:

1.Капітальний ремонт ФАПу  в селі Половля - 181, 067 тис.грн.

2. Капітальний ремонт ФАПу в селі Красносілля - 118,933 тис. грн

3.Поточний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) у Антонівській ЗОШ І-ІІІ ст. - 65 тис.грн

4.Поточний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) у Великоцепцевицькій ЗОШ І-ІІІ ст. - 130 тис. грн.

5.Поточний ремонт(заміна вікон на енергозберігаючі) в Довговільській ЗОШ І-ІІІ ст. - 100 тис.грн.

6.Поточний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) в Старорафалівській ЗОШ І-ІІІ ст. - 190 тис.грн.

7. Поточний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) у Велихівській ЗОШ І-ІІ ст. - 100 тис. грн.

8.Поточний ремонт(заміна вікон на енергозберігаючі) в Лозківській ЗОШ І-ІІ ст. - 190 тис. грн.

9. Поточний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) в Сваринівському НВК - 60 тис. грн.

 


 

Попереду – нові завдання, а запорукою успіху в справі збереження й розвитку об’єктів інфраструктури краю та розвитку економіки районів стане злагоджена робота громадськості, влади на місцях та народного депутата України Василя Яніцького. « Для мене важливо, щоб люди бачили результати моєї роботи, - каже Василь Петрович. -  Кошти в вигляді державної субвенції до районів вже надходять, треба до кінця року встигнути провести ремонтні роботи на усіх цих об’єктах. Буду контролювати процес особисто. А також і надалі працюватиму в плані надходження державних коштів в наш округ».

Оксана СЛОБОДЗЯН

Фото: Народний депутат України Василь Яніцький з Геннадієм Зубко, Віце-премьєр-міністром, Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

 

Коментарі   

 
+15 # Name 17.11.2016, 13:28
Саме вчасно- знімати дахи,міняти вікна,двері,роб ити оздоблювальні роботи.При тому,що кошти ще не надійшли.Далі потрібно все провести через "Прозоро",знайт и будівельника,зр обити все так щоб ніяка цеглина не впала на голову школяра чи хворого.За тиждень освоїти всі кошти.І вихваляти,вихва ляти владу!!! ;-)
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 60 гостей на сайті