Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниУ бурштинових районах Рівненщини відкрили поліцейські станції (+фото, відео)

У бурштинових районах Рівненщини відкрили поліцейські станції (+фото, відео)

( 2 Votes )

 

У Рівненській області відкрили чотири поліцейські станції, в складі яких будуть загони спецпризначенців. Вони мають стабілізувати ситуацію з нелегальним видобутком бурштину та зростанням злочинності у віддалених селах.

Діятимуть осередки в Рокитнівському, Володимирецькому та Дубровицькому районах області. Тим часом деякі громади забажали відмовитися від посиленої варти.

 
 
 

Відтепер ці правоохоронці працюватимуть в уражених бурштиновою лихоманкою поліських селах. Поліцейські спілкуватимуться з підозрілими особами та стежитимуть за громадським порядком. Жити вони також мають серед селян. До пілотного проекту в трьох бурштинових районах Рівненщини залучили перевірених офіцерів. Серед них – інспектор Гощанського відділення поліції Андрій Тимощук: «Зблизитися з народом, в першу чергу, тому що народ давно не бачив колишніх міліціонерів, теперішніх поліцейських, тому що туди не доїжджали. Будемо вчитися на помилках, головне, щоб люди не відвернулися».


 

Але поліцейською новацією задоволені не всі. В Єльному Рокитнівського району та Перебродах, що на Дубровиччині, жителі з розумінням поставилися до сусідства з поліцією, а от у Старому Селі, що у Рокитнівському районі, та Воронках на Володимиреччині такому обурилися. В останньому випадку люди навіть організували схід села. Вони пояснюють поліції, що злочинців серед них немає, та й завдяки бурштину палац собі ніхто не збудував.


 

«Зніміть нашу «контору», що ми заходимо в неї, боїмося вийти живими, зніміть школу, - обурюється Валентина Холодько, жителька села Воронки. - Немає ні майданчиків, нічого в селі. Знайшли за селом 25 кілометрів, нібито там є бурштин. Ходять хлопці з тичками, поробилися, як амфібії у воді. Не мають вони ні машин, ні хат, вони мають тільки на прожиток. А сім’ї по 8, 12, 16 дітей. Злочинів ніяких у нашому селі немає».

 

Замість створення поліцейської станції селяни просять дати гроші на дорогу, школу та сільраду, які перебувають в аварійному стані. Мовляв, якщо тут житиметься краще, то й закон ніхто не порушуватиме. Після тривалих перемовин сторони зрештою знайшли порозуміння.


 

За словами Воронківського сільського голови Леоніда Хомича, було прийнято рішення, щоб працювали два дільничних, але без поселення, щоб приїжджали, виконували свої обов’язки, адже люди відмовляються, не довіряють на сьогоднішній час. Люди остерігаються, аби до їхнього села не прийшла Нацгвардія. Утім керівництво поліції заспокоїло, запевняючи, що спецпризначенці мають не карати, а захищати.


 

«Задачу, яку ми перед собою ставили, виконали, - підсумував начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергій Князєв. - Громада всіх сіл нас зустрічала, вона здивована, налякана. Вони ніколи не думали, що влада прийде та стане надавати їм поліцейські послуги. Більшість користувалася чутками, що ми будемо принижувати їхні свободи, але в розмові і на підвищених тонах, і на понижених, ми довели свою думку».


 

Триватиме експеримент два місяці. Поліцейські сподіваються, що за цей час селяни звикнуть до нових сусідів. І такими поступовими кроками у депресивних районах вдасться повернути довіру людей до правоохоронців та влади. На цьому створення таких поліцейських станцій не завершено. Вирішується питання щодо налаштування роботи станцій в інших населених пунктах північних районів регіону.

 

Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

 

Коментарі   

 
+34 # Гість 16.05.2016, 11:43
У Воронках дійсно стара школа,відсутні майданчики де можуть погратися діти,мабуть скоро розвалиться сілська рада і придушить голову тієї ради,дуже розбита дорога до села.А чому ж це їм не допоможе земляк-благодій ник МЯЛИК ВІКТОР,допомага є всім,а от землякам чомусь не допомагає.Оце і є реальна картина його допомоги землякам.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 17.05.2016, 12:44
Просто у Воронках і так за нього проголосують, треба інищих купувати.
Відповісти
 
 
-26 # Danila 16.05.2016, 12:39
Краще б дали людям мити, копати і приймати, а то почне різне дурне в голову лізти. :D Люди зрозуміли, що Сергій Князєв, красава, можливо досить, бо вже не до сіміху :sad:
Відповісти
 
 
+50 # Гість 16.05.2016, 14:52
Так у Володимирці виходить можуть нацгвардійці жити а у воронке ні, що воронке до України не належать? Чи як???чи вони плюють на владу як вона вирішує?. Бояться щоб не побачили як чесно у них їздять помпи і як вони там живуть не «порушоючи» закон….. ОТ [ЦЕНЗУРА]ТА.
Відповісти
 
 
+44 # гість 16.05.2016, 16:37
Так нехай Воронке і пенсії платять і зарплати вчителям!!!!
Відповісти
 
 
+45 # Гість 16.05.2016, 14:58
От мити і копати це те що свиням і потрібно,вже сволота всю землю тут змили що і по гриби нікуди піти.У себе в городі мий і копай СВОЛОТА :sad:
Відповісти
 
 
-35 # Гість 16.05.2016, 20:32
в тебе мабуть тонка кишка мити і копати от тебе жаба і давить, спати не дає, землі тьма нетронутої, літом покупаєшся на озері а на осінь і гриби і ягоди виростуть, підеш - нерви заспокоїш!!!
Відповісти
 
 
-1 # Гість 20.05.2016, 18:07
в себе на городі мив. помпу нацгвардійци забрали
Відповісти
 
 
-2 # Гість 20.05.2016, 18:10
а де роботу людям взяти хай ці (ЦЕНЗУРА)ловани в погонах сначала дадут роботи а тоді хай нас гонят
Відповісти
 
 
-21 # Гість 16.05.2016, 20:05
Гнати цих (ЦЕНЗУРА)(ЦЕНЗУ РА)асов нада я вже за(ЦЕНЗУРА)ся сидіти хочю їхати мити
Відповісти
 
 
+25 # Гість 16.05.2016, 21:12
Князєв С.М. із своїми обовязками не справився,його просто та бичва в село не пустила.Вихід один припинити будь яке бюджетне фінансування цього села і хай тоді сільський голова поскалиться.
Відповісти
 
 
+26 # Гість 17.05.2016, 06:54
Хто був в осені не згідний зі мною, що в нас починається другий Донбас. Чим кардинально різниться захоплення міліції у Слов'янську від недопущення до роботи поліцейского поста у Воронках? В чому різниця між криміналітетом на Донбасі у 90-ті і ситуація сьогодні у нас?. Поки в нас не запрацюють силові структури - немає майбутнього в регіоні і в країні.
А ще в мене питання до мешканців Воронків, ви так пишаєтесь новим молитвенним домом. Кажете, що брати вам зброю у руки не дозволяє віра, а виступати проти поліції дозволяє? Як як же Біблія з висловами "Кожна влада від Бога", "Кесареву кесареве", "Підстав другу щоку"? Чи Біблію цитуємо лише коли власна вигода.
Люди схаменіться, подумайте про майбутнє наших дітей. СОЛОМІЯ,
Відповісти
 
 
+25 # гість 17.05.2016, 10:53
Там вже давненько Бог-бакс!!!!Чом у не заводяться кримінальні справи за перешкоджання роботі органів?Чому Мялик не допоможе врегулювати ситуацію в рідному селі!!!
Відповісти
 
 
+38 # Гість 17.05.2016, 07:06
А ще в мене питання до пані Холодько, якщо в селі нема злочинців, то чого ж вони так бояться приходу міліції та нацгвардії?
Відповісти
 
 
-5 # Гість 20.05.2016, 00:48
А тому і бояться, що то не гвардія, а такі самі бандюки. Якщо ви не зрозуміли чому вони тут , бо не стикалися з ними, то поцікавтеся. Боротися не означає приїзджати серед ночі і забирати намите. Якщо чесно боротися то це можна зробити вдень. Основна мета їх поставити всіх на лічильник .
Відповісти
 
 
+7 # Гість 20.05.2016, 11:26
Ви говорите так само як сепаратисти говорять на нашу армію на Донбасі. Це ще раз доводить, що в нас процвітає промисловий сепаратизм. А Ви хочете по закону? А чому самі поступаєте не по закону? Маєте докази беззаконня нацгвардії - пишіть заяву в міліцію.
Відповісти
 
 
0 # Гість 20.05.2016, 19:47
ви далекі від реалій
Відповісти
 
 
+5 # Danila 22.05.2016, 12:42
А це тому, що в нас сьогодні політика подвійних стандартів. Якщо ти думаєш чи говориш по іншому, відразу вішають ярликі: "сеператисти", "пособникі кремля", "агенти москви", "свині", "сволота" і.т.д. Ми не вміємо слухати думки, яка суперечить нашому здоровому глузду, хоча в деяких випадках ця думка і правильна. Це нагадує массовий психоз.
Відповісти
 
 
+8 # гість 20.05.2016, 19:01
Такі самі бандюки,як хто?Пані Холодько сказала,що злочинців в Воронке немає!Не тягнули ще пані Холодько по писку земляки,ох і співала б другу пісню!!!Село дикунів!!!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 21.05.2016, 19:28
А цікава ситуація в нас получається. Коли ці хлопці відстоювали країну на Донбасі, ми крачали їм герої, слава воїнам АТО. А як приїхали до нас, то стали бандюками. Феніта ля комедія друзі. Мабуть нас потрібно обтягнути колючою проволкою і не пускати ні в Європу, ні в Росію. СОЛОМІЯ.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 20.05.2016, 00:55
не гвардія, а бандюки. приїхали підробити, пограбувати людей і поставити на облік всіх
Відповісти
 
 
-6 # Гість 23.05.2016, 13:05
Дайошь Поліско-бурштин ову Народну Республіку! Полісся ніхто нє слишет!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 23.05.2016, 15:59
Мабуть тим хто ставить антилайки, не зрозуміле слово сарказм. СОЛОМІЯ
Відповісти
 
 
+4 # Ангел 16.07.2016, 06:33
Уже "слишет", судячи по кількості військової техніки в регіоні.
Відповісти