Авторизація

HomeНовиниКрайові новиниВасиль Яніцький: "Я люблю працювати на окрузі" (+фото)

Василь Яніцький: "Я люблю працювати на окрузі" (+фото)

( 2 Votes )

«Я люблю працювати у своєму виборчому окрузі, бути поміж близьких мені людей, бачити проблеми на власні очі та всіляко допомагати у їх вирішенні», – саме  такі слова прозвучали з уст народного депутата України Василя Яніцького під час чергового робочого візиту до Володимирецького району Рівненщини.

Володимиреччина, як власне і кожен район 155-го виборчого округу, щодня потребує вирішення нагальних питань в різних сферах діяльності. Деякі проблеми вирішується на місцевому рівні, інші ж питання потребують детального вивчення та подальшого лобіювання у вищих органах державної влади. Але завжди відчутне щире сприйняття нардепом Яніцьким кожної проблеми в кожній окремо взятій громаді та подальша допомога у їх вирішенні.

У благословенні передвеликодні свята, Василь Яніцький відвідав села Степангород, Хиночі, Полиці, Рафалівку та Городець Володимирецького району. І, як завжди, не з порожніми руками.

Цього разу, як Голова правління Благодійного фонду «Наш Край», Василь Петрович подарував колективу Степангородської школи музичне обладнання. Разом  з місцевим сільським головою і директором школи, в присутності голови Володимирецької РДА Володимира Хоружого та начальника відділу культури і туризму Людмили Босик, парламентар обговорив питання будівництва нової школи у даному населеному пункті.


 

У селі Полиці отримала заохочувальну грошову премію місцева волейбольна команда  «Поличанка», що цьогоріч стала призером чемпіонату області, а у Рафалівську амбулаторію загальної практики та сімейної медицини,  Василь Яніцький подарував вкрай необхідний у лікувальному процесі електрокардіограф.

Завітав депутат і до Володимирецької районної бібліотеки для дітей та Городецької публічно-шкільної бібліотеки, де нещодавно коштами БФ «Наш край» було закуплено нові меблі і повністю оновлено інтер’єр.

Не секрет, що багато років у нас культура фінансується за залишковим принципом, тож і матеріальна база, і книжковий фонд багатьох бібліотек дуже застарілі.  А після такого оновлення сюди із задоволенням пішли і дорослі, і малі. Тим більше, що в Городецькій бібліотеці зараз готується нова експозиція, присвячена відомому польському письменнику,  історику і художнику Юзефу Крашевському. Взагалі допомога фонду «Наш край» і особисто нашого депутата – як ковток свіжого повітря для закладів культури нашої глибинки, - зазначила Людмила Босик.


 

Серед найближчих планів депутата – підтримка сільських клубів, де часто відсутня нормальна звукоапаратура, без якої ні свято не організуєш, ні дискотеку для молоді. А також – підтримка ініціативних сільських громад, які готові власними силами змінювати життя на краще.  Бо саме від таких ініціатив залежить наше майбутнє.

Михайло Слободзян.

 

Коментарі   

 
+16 # Гiсть 04.05.2016, 18:44
Навіщо такі трати? -
Вседно більше не вибируть :sad:
Відповісти
 
 
+12 # Гість 05.05.2016, 12:50
Клоун!!! Для району,крім селфі роботи 0. Видно в Зарічному бурштин прикрили,що по людях фотографуватися пішов. КЛОУН!!!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 05.05.2016, 18:48
А давайте на наступних виборах виберемо зворонокбекало. Ото сміху буде!
Відповісти
 
 
+16 # Гість 06.05.2016, 10:43
Сміху буде, як він там ЗЕРХУ всіх построїть і пристроїть своїх однобекалополча н...і вся та братія сьогоднішня "політично-арис тократична" буде у їхніх НОГ..
Відповісти
 
 
0 # гість 06.05.2016, 13:35
о
Відповісти
 
 
0 # Гість 07.05.2016, 12:51
Ваш,ваш... :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гiсть 07.05.2016, 14:34
Фанін - його помічник!!!!!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 08.05.2016, 09:45
..бо ж у нас в районі вони всіх построїли...
Відповісти
 
 
+5 # Siegfried 06.05.2016, 09:35
Не хвалю Яніцького і не гАню. А питання таке:
Якщо і цей депутат поганий, то кого ви бачите представником у В.Раді від нашого регіону? Хто достойний, чесний, справедливий, безкорисливий, політично-грамо тний, турботливий, і т.п.?????
Відповісти
 
 
+2 # Гість 06.05.2016, 14:01
охохо...хоч Хтось в адекваті.... :-*
Відповісти
 
 
+5 # Гість 07.05.2016, 10:22
Треба самим себе запитати: А що ми хочемо від депутата? Якщо ждемо якихось подачок, то це саме найгірше. Бо подачки з державної кишені роздавати то невелика
користь. А питань для вирішення на державному рівні хоть греблю гати. То нехай займається ними. Бо прохачів завжди буде море.
Відповісти
 
 
-13 # Гість 06.05.2016, 12:52
Питання,,, Яких депутатів ВР хто бачив у районі, а цей часто приїжджає та хоть чимось пригостить якусь громаду.. І за це треба подякувати. А хто робив більше??
Відповісти
 
 
-2 # Гість 06.05.2016, 13:59
8) ;-) бачте,не люблять маси таких реплік..... гречкосії,блін. ... :-*
Відповісти
 
 
-4 # Гість 06.05.2016, 13:57
пані директор чогось блідо є на фоні зама... 8)
Відповісти
 
 
-2 # Гість 06.05.2016, 20:10
Назвіть призвища попередніх - (...). Хто бачив Сороку у селі він відвідував тільки високв кабінети. А цей бачитть нищих і бідних спілкується з людьми навіть на дорозі. Зупиниться, привітається журбу запитає... Хороша людина Киів його ще не :sigh: спортив
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.05.2016, 21:53
Я з Вас в шоці, і цей без толку, і попередники без толку, і всі без толку, ми звикли до того, що після відтятої руки - зломаний палець це вже рай...
Відповісти
 
 
+5 # Гiсть 07.05.2016, 14:37
Мені пофіг Яніцкий, але якщо депутата будуть такі як Мялик, то що чекає Україну???

(ну якщо виборці такі ж безгамотні і треба тільки бабки, то - вибируть телепня")
Відповісти
 
 
-5 # Гість 09.05.2016, 21:24
ти сам тормоз!!!!! М'ялик робить більше ніж всі ви освіченні разом взяти , завали !!!
Відповісти
 
 
-4 # Гість 09.05.2016, 21:25
сам ти тормоз!!! а М'ялик зробив для регіону більше ніж ви всі освіченні разом взяти! просто завали клоун!
Відповісти
 
 
+6 # Гiсть 07.05.2016, 18:10
Відповісти
 
 
+3 # Гість 07.05.2016, 21:08
Якби пан Мялик був "тормозом" він ніколи не досягнув би того, що має зараз. І наступне,пан Мялик - не оратаор, але якби всі так працювали, як він - то ми жили б в процвітаючій державі. Біда нашої "Неньки - України" - що нею правлять одні "Балаболи"- які одне , що тільки і вміють , що говорити , гворити, і говорти...і на цьому вся їхня діяльність закінчується..
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.05.2016, 13:46
М'ялик - добре замаскований регіонал, який є пішаком та черговим спільним олігархічним проектом опоблоку та бюту. Бізнес його - фікція, і декларація про доходу тому підтвердження. Він там якусь посаду номінального фіндиректора у фірмі Ганни Герман займає /читай Саша стоматолог/. Хіба треба нам поліщукам чергова тушка у Раді. А до того ж ще й тупа до неможливості і сектант відморожений. Думайте головою, люди!!!
Відповісти