Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєТермін експлуатації третього енергоблоку РАЕС вирішать громадські слухання

Термін експлуатації третього енергоблоку РАЕС вирішать громадські слухання

( 0 Votes )

З метою реалізації права громадян та їх об’єднань на участь у розгляді питань і процесі прийняття рішень, пов’язаних з використанням ядерної енергії, а також права на отримання повної та достовірної інформації про діяльність ядерного об’єкта, Рівненська АЕС повідомляє про громадське обговорення питання щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС у понадстроковий термін.

Основним документом, на підставі якого Державна інспекція ядерного регулювання України прийме рішення щодо можливості продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС (ВВЕР-1000), проектний термін якого завершився в грудні минулого року, є Звіт з періодичної переоцінки безпеки, який розробляється, у тому числі, з врахуванням результатів громадських обговорень, проведених у населених пунктах зони спостереження електростанції.

Продовження терміну експлуатації атомних енергоблоків, за умови підтвердження регулюючим органом рівня їх безпеки, є визнаною світовою практикою та дозволяє зберегти існуючий рівень енергогенерації в країні.

Громадські слухання за участю фахівців Рівненської АЕС відбудуться:

- 21 лютого 2018 року о 14:00 у приміщенні Володимирецької музичної школи за адресою смт Володимирець, вул Соборна, 18 для представників та громади Довговільської, Жовкинівської, Каноницької, Красносільської, Антонівської, Берестівської сльських та Володимирецької селищної рад;

- 26 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Красновільської сільської ради для громади та представників Красновільської, Великоосницької, Куликовичівської, Гораймівської сільських рад та Колківської селищної ради;

- 27 лютого 2018 року о 12:00 в приміщенні Прилісненської сільради для представників та громади Прилісненської сільської ради;

- 27 лютого 2018 року о 14:00 в приміщенні Маневицької селищної ради та Прилісненської сільради для представників та громади Прилісненської, Комарівської, Оконської, Лісівської, Довжицької, Бутківської сільських рад та Маневицької селищної ради;

- 28 лютого 2018 року о 14:00 в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» для представників та громади Старорафалівської, Заболоттівської, Любахівської, Лозківської та Половлівської сільських рад.

Письмові пропозиції, запитання щодо теми обговорення можна надсилати за адресою: Управління інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС, м. Вараш, 34400; або ж на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З більш детальною інформацією і матеріалами щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 РАЕС можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Рівненської АЕС.

 

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 16.02.2018, 08:45
Поставлять реактори американського виробництва SMR-160 Да і нормально буде—головне за політиканством не розгубити спеціалістів.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 16.02.2018, 19:59
В цивилізованих країнах електроенергія для 30 кілометрової зони відпускається безплатно,що мають прості люди у нас живучи біля бомби сповільненої дії.Нехай краще будують новий блок чим латати старі штани.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті