Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляєНа РАЕС по-новому перероблятимуть відходи (+відео)

На РАЕС по-новому перероблятимуть відходи (+відео)

( 1 Vote )

21 грудня на РАЕС урочисто відкрили комплекс з переробки радіоактивних відходів. Він рахується першим подібним комплексом на діючих АЕС в Україні.

Перший, «холодний», етап комплексних випробовувань на імітаторах РАВ вже розпочато. А навесні 2018 року починатиметься й другий, «гарячий», коли здійснюватимуться випробовування з реальними радіоактивними відходами

Перший віце-президент НАЕК «Енергоатом» Олександр Шавлаков прокоментував:

-       Без такого комплексу з переробки РАВ, як на РАЕС, не може бути майбутнього у жодної з українських АЕС. У цьому напрямку Рівненська АЕС – це флагман НАЕК «Енергоатом». Завдяки злагодженості та згуртованості колективу рівненських атомників успішно реалізовано важливий, актуальний та сучасний проект.

Під час урочистостей, присвячених відкриттю КПРАВ, було озвучено, що нині керівництво РАЕС розглядає питання будівництва 5го енергоблоку.

Детальніше – вже у наступному номері «ВВ», 28 грудня.

Вашій увазі – наочний приклад того, як віднині перероблятимуться радіоактивні відходи на РАЕС.

Олена СТЕЛЬМАЩУК

відео автора

 

Коментарі   

 
+6 # Гість 24.12.2017, 09:40
А ран!ше де переробляли??? Часом(п!д видом переробки власних в!дход!в), не хочуть перетворити Володимирецький р-н у звалище рад!октивних в!дход!в з! всього св!ту????((( ! як ж це переробка ,це лише пресування в!дход!в в брикети.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 24.12.2017, 16:37
В 90-х роках під Козу (місцеві знають добре) було вивезено радіоактивний пісок (радіоактивні відходи). Хлопці, які збирають гриби включіть дозиметр і побачите багато чого цікавого :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 05.01.2018, 22:45
Хто питав людей, чи ми хочемо облучатись! Скоро вибори .Хто буде співати пісню про 30 кілометрову зону ? Люди ви раби вас потравлять як в челябинску, ви й знати про це не будете. Та вже давно травлять, включіть дозиметри.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 62 гостей на сайті