Авторизація

HomeКультураОфіційноСашко Невже на фестивалі у Городці “Моя Погорина” (+фото)

Сашко Невже на фестивалі у Городці “Моя Погорина” (+фото)

( 0 Votes )

Нещодавно у Городці пройшов IV молодіжний фестиваль “Моя Погорина”, присвячений Дню незалежності. Цьому передував футбольний матч Городець – Половлі, в якому господарі здобули перемогу з рахунком 3:0. А потім і вболівальники, і футболісти поспішили на площу сільської ради на пісенне свято.

Стартував фестиваль з ініціативи Валерія Гарбара, який є незмінним ведучим і головним організатором свята (не без підтримки, звичайно, працівників сільського будинку культури).

Ведучий розпові, що фестиваль є благодійний а зібрані кошти перерахуються для Романа Кубишкіна – бійця, який отримав поранення голови у Пісках. За висновками лікарів, рана була несумісна з життям, але він вижив і нині перебуває у лікарні та потребує нашої допомоги.

За доброю традицією наших предків, які кожну добру справу починали з молитви, фестиваль розпочався “Молитвою за Україну” з репертуару Оксани Білозір у виконанні Галини Кічоли та Наталії Кривко. Далі радували глядачів своїм співом Юлія Володько, Оксана Басик, Ірина Мельник, Анатолій Ляшик, Валерій Гарбар, Андрій Нідзельський а ще гості з Рівного Андрій Шилін, група “wild boys”.

Та все ж родзинкою свята був виступ Сашка Невже, який своїми піснями запалив вогник у очах дітей, молоді та дорослих. Якщо чесно, то ніхто до кінця й не вірив у приїзд в Городець Сашка – композитора і виконавця власних пісень, який співає за великі гонорари, до того ж пише пісні для Степана Гіги. Та він не тільки зарядив всіх позитивом, а й прорекламував село, адже всі його друзі через соцмережі дізнались про Городець у Володимирецькому районі, куди він їде з виступом. Тож є надія на візит ще популярніших артистів.


 

Ще на фестивалі проводились ігри та конкурси. Наприклад, у конкурсі дитячого малюнка на асфальті на тему “Єдина Україна” перемогла дружба і всі діти отримали солодощі.

Спільними силами було зібрано 867 гривень для Романа Кубишкіна.

Свято вдалось і всім сподобалось. Тож ми вдячні глядачам, учасникам і організаторам, а також місцевим підприємцям за фінансову підтримку.

 З Днем незалежності, дорогі читачі!

Наталія Кривко, директор Городецького БК.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 102 гостей на сайті