Авторизація

HomeСпортФутболЧемпіонат району. І ЛігаСкандальне відео з матчу "Олімп" - "Стир"

Скандальне відео з матчу "Олімп" - "Стир"

( 8 Votes )

Розмова капітана команди "Стир" Заболоття з арбітром матчу паном Іваном Кравчуком після основного часу чвертьфінального матчу "Олімп" (Жовкині) - "Стир" (Заболоття), рахунок був 2-2...

Коментарі

-5 # Guest 19.10.2012, 11:11
Супер! Кравчук -- зірка футбольного сезону! Так їм суддям і треба!
Заболоття рулить! 8)
Відповісти

+3 # Guest 22.10.2012, 12:57
Ганьба керівництву Володимирецьког о районного футболу!!!
Маючи факти і докази порушень не приймають ніяких рішень !!!
Відповісти

+1 # fcolimp 22.10.2012, 15:12
Та за таке він виганяти його мав, та чомусь цього не зробив...

докази
порушень,ніяких рішене не було прийнято.Дотого ж цей суддя судив матч 1/2 кубка між командами"Стир" Заболоття та "Полісся"Полиці .Чому одним можна робити із суддями все що завгодно?!А інших карають за найменші порушення.Неодн оразово впродовж чемпіонату судді сплавляли матчі саме через такі моменти.Тут виника запитання як жеж грати футбол?коли таке твориться!:-C :sad:
Відповісти

+6 # Guest 22.10.2012, 22:39
Цього, в лапках гравця, потрібно було виганяти ще на 20 хвилині матчу. Це відео, це ще квіточки того, що він робив на полі. Він брав суддю за груди, виводив його за поле, штовхав в груди, і скажіть мені будь-ласка, хоч одну причину, щоб не вигнати його з поля??? І скажіть , будь-ласка,чому не було ніяк відреаговано на це. Якщо у районному футболі, тим паче на розіграші кубку, допустимі такі речі- тоді навіщо цей футбол, це суддівство????
Відповісти

-1 # Andreev 23.10.2012, 16:18
Ну який же нетерплячий в нас народ! Відео ми отримали в кінці минулого робочого тижня, а засідання виконкому РФФ з цього питання заплановано провести в найближчі дні. Думаю, рішення буде адекватне порушенню.

+1 # Andreev 29.10.2012, 10:58
Дане питання вирішено поставити на загальному підсумковому засіданні ВРФФ (десь у грудні). Або вирішили не поспішати, оскільки чемпіонат вже завершено, або захотіли більш публічного обговорення.