Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЕкологічна експедиція на Білому озері

Екологічна експедиція на Білому озері

( 2 Votes )

Прийшла весна і зразу вступила у літо. Днями відкривається сезон відпочинку на знаменитому Білому озері. Найбільше клопотів літня пора доставляє екологам Білоозерського заповідного ландшафту, підпорядкованого Рівненському природному заповіднику. У зв’язку з відкриттям сезону відпочинку лісівники попереджають про небезпеку розведення вогнищ у не відведених для цього місцях.

Довкіль берега Білого озера «назбиралося» декілька так званих господарів, які ще з минулого року не прибрали за собою сміття.

Учні Рудківської ЗОШ, де класними керівниками Олена Федчук та Людмила Мамчур, не вперше співпрацюють з лісовими екологами Білоозерського заповідника. Вони прибрали 3 км автомобільних доріг, більше 1 км прибережної смуги самого Білого озера, анулювали 3 «неофіційно» зареєстровані смітники. Брали участь і в озелененні разом із працівниками заповідника. А цьогорічні посадки в Білоозерському заповіднику склали 2, 7 га, доповнення посадок мішаних хвойно-листяних порід – на площі 9,4 га.

Білоозерський заповідник відкриває, за словами лісничого Віктора Клімука, реалізацію дикоростучих, декоративних, плодоягідних, медоносних садженців кущів. Близько 3 000 тисяч різноманітних кущових культур для озеленення та оздоровлення садів і парків пропонують лісівники-екологи Більської Волі і Рудки. Калина, спірея, терен, жостір, алича, бузок, самшит, фундук… Понад три десятки найменувань тільки одних кущів пропонують вибагливим покупцям озеленювачі з перлини Полісся.

 

Екологічна експедиція на Білому озері

 

Адміністрація Білоозерського заповідника повідомляє, що на їх території працюють фенологи і вчені-орнітологи Академії наук України, а в акваторії Стубли, Стиру і української Прип’яті на кордоні із Зарічненським районом Рівненської області і Любашівським Волинської області – науковці із Франції.

 Г. Штерн

 

 

Коментарі   

 
+7 # Guest 29.05.2013, 06:12
Біле Озеро дуже потерпає від сміття яке ми всі туди веземо,навіть якщо ти там нічого не залишив,все одно це завдає шкоди природі.Чого тільки коштує шарага під назвою екологічного фестивалю з виступами невідомих для нас артистів,після яких залишаються гори пляшок та пластикових обгорток,Але не розумію, автор так піклується за природу чи рекламує продукцію
місцевих працівників заповідника?З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
P.S."ШТЕРН"- це німчура чи єврей?
Відповісти
 
 
+2 # xosяin 29.05.2013, 16:24
Краще рекламувати дерева і кущі, аніж пиво, яке через телебачення стало невідємною асоціацією зі спортом :)
П.С. ШТЕРН: пора вже знати свої героїв
Відповісти
 
 
+8 # Guest 29.05.2013, 16:51
Я просто хотів уточнити яка головна тема статті,про залізний німецький порядок на Білому Озері чи реклама продукціі певного підприємства.От же реклама.Оце новина,а я думав що Г.А.украінець :lol: З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
-7 # xosяin 30.05.2013, 08:08
Там стільки всього намішано, що Г.А. й сама не знає своєї національності. Dибухова суміш вкупі з відьомськими талантами :)
Відповісти
 
 
0 # Guest 30.05.2013, 10:00
"Ребята давайте жыть дружно"З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 30.05.2013, 14:59
А я чо? Я нічо... Єслі чо -- я женюсь! :)
Відповісти
 
 
+7 # Guest 30.05.2013, 16:27
Отож бо,а то як зашаманить тебе відразу козликом станеш і постигне тебе доля бобра № 2, мені без тебе скучно буде,бо всі інші якісь німаки. З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.P.S.А женитися тобі давно пора.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 31.05.2013, 08:56
Нє-а, козлики -- то не до мене, козлики -- то до козленят. А я -- інший знак Зодіака, ясно? І я як колдану, як колдану у відповідь, мало не буде!.. А взагалі я через свою наївність і відсутність віри в таке шаманство злим чарам не піддаюся, хіба чхати починаю. П.П.С. Нащо женитися, коли на волі стілько незайманок ходять? 8)
Відповісти
 
 
0 # Lorik 31.05.2013, 10:22
Тільки довідку від гінеколога вимагай, а то обмануть! Дати- дадуть, а заміж не підуть :P буде тобі наївність!
Відповісти
 
 
0 # Lorik 30.05.2013, 23:14
Взагалі, вийшла непогана реклама Г.А.Поряд із рекламою заповідника....
Відповісти
 
 
0 # Guest 31.05.2013, 07:29
Uoric,для чого іі рекламувати вона і так вся в шоколаді.Цікаво ,заповідник за рекламу заплатив згідно розцінок чи віддав дровами.
з повагою довсіх Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
0 # xosяin 31.05.2013, 08:51
От ви, народ, Лорік і Веселий Кіт Вася, завидущі, га? Невже ви думаєте, що ми з усіх грошима (або дровами) беремо? Є речі більш цінні: наприклад, інформація про тих же орнітологів. Або мацики, вугрі, хороший настрій... Все то ви опошлите, поручик з Наташею... Ганьба тим, хто на пресу наїжджає! Свободу Анжелі Девіс!
Відповісти
 
 
0 # Lorik 31.05.2013, 10:25
Це я завидуща?????
Відповісти
 
 
0 # Lorik 31.05.2013, 10:32
А мацик з вуграми коли буде????І настрій хороший???
Відповісти
 
 
+4 # Guest 31.05.2013, 10:49
А ви згідні, що сторінка без нас була б не така цікава.а тому не губіться,а я ще когось підтягну.Uoric, а ти хто? Швиденько скинь своє резюме сюди.а ми із задоволенням його пожуємо.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
0 # Lorik 31.05.2013, 12:13
По-перше,не Uorik,а Lorik!Так,з нами весело.А кому так цікаво хто я?Ви ж не признаєтесь :roll: Ви як та Маша із казки:"Високо сиджу -далеко бачу!" :roll:
Відповісти
 
 
0 # xosяin 31.05.2013, 15:18
Добре, шановні, спілкування треба продовжувати на форумі або в чаті (коли він буде). Бо обговорення не по темі матеріалу -- це вже флуд, зробив мені зауваження адміністратор. Маст дей...
Відповісти
 
 
+5 # Guest 31.05.2013, 16:25
Бідний Ujrik, при всіх моіх позитивах у мене є і негатив - я ніколи не помиляюся.але хай буде і Lorik.Можна і Пончик якщо тобі сподобається.ти чимось викликаєш у мене симпатію,це не якийсь там xosяin який править балом.З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася. :-) :P P.S.Про казку.Помилочка вийшла.я ведмідь,а ти як я розумію Маша.
Відповісти
 
 
+2 # Lorik 02.06.2013, 18:24
Кіт Вася! Ведіть себе чемно!Я Вас не обзиваю!А то щось Ваш позитив тане на очах!
Відповісти
 
 
+2 # Guest 03.06.2013, 06:43
Lorik,вибачте мене!При особистій зустрічі з мене кава та виконання всіх Ваших побажань.З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася.P.S.віднос но обговорення статті про яку ми забули,то фотографія Білого Озера була вже на одній із сторінок сайту,як і фотографія піднятих над водою рук.Любі друзі,засновник и сайту, ви що хочете щоб вас автори звинуватили вас в плагіаті та зробіть декілька фотографій коли готуєте матеріал і неморочіть собі голову.
Відповісти
 
 
+1 # Guest 03.06.2013, 16:15
Будуть бухати на озері то зроблять і фотки попутно :)
А форум таки треба, бо ж хочеться хоч десь поділитися "враженнями" від життя в країні вцілому і в районі зокрема!
Відповісти
 
 
0 # Guest 03.06.2013, 19:18
Я тільки ЗА форум!З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.L., а ви куди зникли?
P.S.А чому зникла стаття про святкування в Городці7Я встиг тільки картинки подивитися,а статтю не прочитав ще.Поверніть на сайт!
Відповісти
 
 
-2 # Administrator 04.06.2013, 07:35
Матеріал лише прибрали з головної сторінки
Ось посилання:
http://www.polissya.net/news/v-raioni/727-gorodec-sviatkue-imenunu.html
Відповісти
 
 
+2 # Guest 04.06.2013, 09:05
Прибрали? Ну,ну...З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася.P.S.No Coment.
Відповісти
 
 
-1 # Administrator 04.06.2013, 10:19
ПОВТОРЮ Ю:
Матеріал прибрали З ГОЛОВНОЇ А НЕ З САЙТУ!!!
Посилання я Вам дав.
Відповісти
 
 
+1 # Guest 04.06.2013, 11:22
ПОВТОРЮЮ;
Матеріал прибрали!
ПОВТОРЮЮ:
Стоп цензурі!З повагою до всіх Веселий Кіт Вася.P.S.За земляків я теж горою стою,але 7 червня бабло прийдеться просити не у земляка.Я вас поважаю,але гнучкішим треба бути і в Городець Ліді треба було запросити і представників діючі влади.можливо хтось там і був але наша преса його проігнорувала.Щ о Ліда зажала лишього масла із шкільноі кастрюлі що Катя дала? :P
Відповісти