Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВіртуальна бібліотека в Половлях

Віртуальна бібліотека в Половлях

( 1 Vote )

Література залишається важливою і значущою частиною нашого життя. Книги відкривають перед читачем світ таємних мандрівок, небезпечних пригод, інтриг та історичних подій. Ми стаємо свідками подій минулого і передбачень майбутнього. Фантасти дозволяють нам уявити подорожі на космічних кораблях та слідкувати за мандрівками усередину Землі. Всі ці історії зосереджені у книжках, а книгизібрані в бібліотеках.

Не дивлячись на те, що сьогодні новий етап розвитку отримали всі сфери людської діяльності завдяки інноваційним технологіям, бібліотечні послуги були і залишаються актуальними.

Проте не кожна людина знає, якою насправді є сучасна бібліотека, які зміни у її структурі сталися у двадцять першому столітті і які послуги може надати бібліотека читачу. Що найкраще характеризує сучасну бібліотеку?

Бібліотека нового типу – це віртуальна бібліотека, де читач знаходить не тільки те, що складає фонд, але й має змогу миттєво отримати будь-яку інформацію із будь-якої бібліотеки світу. Таку можливість і дає бібліотекам Інтернет.

Знайомство Половлівської публічно-шкільної бібліотеки з мережею Інтернет відбулося у 2010 році. Важливим завданням для книгозбірні було освоєння веб-простору, створення веб-сторінки бібліотеки з метою сучасної реклами, залучення нових читачів, у тому числі і віртуальних.

Функціонування соціальних мереж набуло сьогодні надзвичайно стрімкого розвитку. Такі соцмережі, як «Вконтакті» (переважає молода аудиторія, яка активно спілкується між собою), «Однокласники» (в основному тут шукають старих знайомих, колишніх однокласників, однокурсників і товаришів по службі, створювати групи за інтересами), «Фейсбук» (більш зріла, інтелектуальна і платоспроможна аудиторія). Кількість користувачів вимірюється мільйонами.

З метою просування інформації про свою діяльність Половлівська бібліотека зареєстрована в соціальних мережах: «Вконтакті», «Однокласники» та «Фейсбук».

Мережі Половлівської бібліотеки отримали статус не тільки віртуального простору для знайомств, спілкування тощо, але й зручного засобу обміну інформацією, активного спілкуються з колегами для обміну досвідом роботи по бібліотечному обслуговуванню молоді, дітей, користувачів з обмеженими можливостями. Соціальні мережі стали альтернативним методом спілкування для людей поважного віку та соціального статусу, людей літнього віку, а подекуди й виконувати функції ЗМІ.

Люди завжди прагнули спілкуватися одне з одним, і сьогодні багато хто робить це, користуючись соціальними мережами Половлівської публічно-шкільної бібліотеки.

Юні відвідувачі бібліотекиВеб-сайт, який дозволяє тим, хто зареєстрований, спілкуватися з вибраною групою друзів, – це один з кращих способів підтримувати зв'язок. Через соціальну мережу зручно показувати фото з подорожей чи відпочинку. «Писати листи вже не модно і на це йде надто багато часу» говорить дехто, «а роздруковувати фотографії дорого». Щоб дзвонити, також потрібен час власний, вільний час у співбесідника, і гроші. А на електронні листи сьогодні вже мало хто відповідає, та якщо й відповідає, то через декілька днів. У соціальній мережі ми просто пишемо коментар про свої справи, а друзі відписують і розповідають про їхній день. Ми дізнаємося про все, тільки увійшовши в мережу.

Інтернет, чати, віртуальні щоденники, соціальні мережі стали прикметою сучасності. Сьогодні там проводять час не лише активні й особливо просунуті. У віртуальних мережах вирує своє життя люди спілкуються, зустрічаються, закохуються, сваряться, висловлюють свої думки, завантажують фотографії, відео тощо... 

Сучасна бібліотека – місце регулярного відвідування для тих, хто постійно турбується про своє майбутнє, хто розширює коло своїх знань та знайомств, приймає участь у різних літературно-мистецьких заходах. У бібліотеці вирує життя! А сумніватися у цьому можуть лише ті, хто там ніколи не бував, тому і не може оцінити усіх можливостей бібліотеки.

Наша Половлівська бібліотека зареєстрована в соціальних мережах «Вконтакті», «Однокласники», «Фейсбук».

Запрошуємо вас стати нашими друзями та бути в курсі справ, цікавинок, що відбуваються у Половлівській бібліотеці!

Наталія БАСЮК,

завідуюча бібліотекою с. Половлі

 

 

Коментарі   

 
+4 # Guest 18.05.2013, 12:36
Пані Наталія,чув про Вас багато добрих слів,як добре, що на світі є такі як Ви.
Обіцяю бути другом вашоі бібліотеки і знаходитиму якусь хвилину щоб зайти на Вашу сторінку.З повагою до всіх, Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
+2 # Guest 22.05.2013, 15:24
Дуже дякую Котік! Я чекаю вас у друзі!
Відповісти
 
 
+2 # Guest 23.05.2013, 08:51
Пані Наталія,я Веселий Кіт Вася,а не "Котік",прошу не фамілярнічати,а ле "Котік" мені дуже сподобалося.Над іюся що Ви підтримаєте наш діалог.Приємног о дня та удачі.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася. :P
Відповісти
 
 
0 # Guest 05.06.2013, 15:59
Привіт! Як справи ! Готуємось на "Бурштиновий шлях?"
Відповісти
 
 
0 # Гість 19.07.2013, 12:46
Привіт! На фестивалі було просто чудово!
Особливо нові знайомства!!!!! !!!!Пока!
Відповісти
 
 
0 # Гість 10.09.2013, 12:29
:-)
Відповісти
 
 
0 # Гість 17.11.2013, 11:28
:-)
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.12.2015, 16:26
:roll: :roll:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 41 гостей на сайті