Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа виконкомі селища говорили про загрозу сказу

На виконкомі селища говорили про загрозу сказу

( 0 Votes )


Новий 2013 рік для Рівненської області в плані епізоотичної обстановки розпочався не дуже вдало. Зразу у трьох районах були виявлені осередки сказу. Лише в нашому районі у Городці, Чакві, Нетреба, Довговолі та Володимирці було виявлено носіїв страшної інфекційної хвороби – сказу.

 Ветеринарна служба району забила тривогу. До цього долучилася інформація про 12 постраждалих громадян по області. Переважно винуватцями сказу переносниками стали собаки. Природній інстинкт збирає їх у неконтрольовані і небезпечні для людей зграї.

Враховуючи епізоотичну ситуацію, виконком Володимирецької селищної ради на чолі з головою Олександром Осмоловичем провели своє засідання. На ньому з інформацією про дану ситуацію в райцентрі виступив начальник управління ветеринарної медицини у Володимирецькому районі Олександр Петрук. Члени виконкому, представники міліції, СЕС, райлікарні, комунальних служб та мисливських організацій долучилися до активного обговорення.

Є типові правила тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах. Так, кожен власник має право утримувати одного собаку і одного кота в домі, де проживає одна сім’я. У спільних квартирах утримування собаки чи кота має бути погоджене із всіма мешканцями квартири. Собаки мають бути на прив’язі, а під час вигулу – на повідках і в намордниках. Без повідків і намордників дозволяється тримати при отарах та гуртах корів, при оперативному використанні спецорганами собак спеціального призначення, на полюванні, при муштрі та в закритих вольєрах.

На виконкомі йшлося і про відстріл бродячих собак, яких довкола містечка розвелося чимало. Зазначалося, що депутати селради разом із працівниками міліції та іншими службами мають провести подвірний обхід вулиць та провести роз’яснювальну роботу серед населення.

По даному питанню виконком селищної ради напрацював певні заходи для покращення епізоотичної ситуації та намітив шляхи вирішення проблеми в цілому.

 

Галина ТЄТЄНЄВА


 

Схожі матеріали:


 


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 90 гостей на сайті