Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецькій лікарняній касі – 10 років!

Володимирецькій лікарняній касі – 10 років!

( 0 Votes )

 

Від біди ніхто не застрахований. Горе й хвороба приходять неочікувано. Проте себе і своїх рідних можна убезпечити на той випадок, коли треба медична допомога, а немає в ту хвилину потрібних коштів. Саме членство у «Лікарняній касі» дає право на пільгове лікування. Що ж собою сьогодні являє «Лікарняна каса»? 

 Статут цієї благодійної організації, яка називається «Володимирецька районна лікарняна каса», було затверджено рішенням установчих зборів 11 лютого 2003 року і зареєстровано Володимирецьким районним управлінням юстиції 18 лютого 2003 року. А вже 3 березня 2003 року ця благодійна організація розпочала свою роботу.

Першим виконавчим директором лікарняної каси був Володимир Олексійович Троневич. Посвідчення члена лікарняної каси за №1 було виписано Володимиру Денисовичу Мельнику, який тоді очолював РДА.

Вищим органом управління в ЛК є регіональний орган – загальні збори (конференція). На період між засіданням загальних зборів, виконав­чим органом є рада лікарняної каси, яка обирається зборами (конференцією).

Керівництво поточною діяльністю здійснює виконавчий директор. На даний час у штаті апарату рахується три одиниці – виконавчий директор, головний бухгалтер та патронажна сестра. Наталія Олексіївна Босик, патронажна сестра, працює з першого дня створення лікарняної каси.

За десять років лікарняною касою медикаментами надано допомогу для лікування 7344 членам лікарняної каси. Середня вартість лікування одного члена в 2003році складало 74 грн. 10 коп., а в 2012 році – 252 грн. 40 коп.

Відповідно до Положення про членство благодійної організації «Володимирецька районна лікарняна каса» члени каси мають право на медикаментозне забезпечення після сплати ними членських внесків впродовж трьох місяців із моменту вступу.

Щомісячні членські внески сплачуються індивідуально готівкою, а працюючим –шляхом перерахунку через бухгалтерію підприємства.

Розмір щомісячних внесків та розмір допомоги наступний. При сплаті 8 грн. – сума лікування до 200 грн. в рік; при сплаті 10 грн. – до 300 грн. в рік; при сплаті 15 грн. – до 360 грн. в рік; при сплаті 20 грн. – сума лікування до 500 грн. в рік. Розмір членського внеску обирається особисто.

Якщо членами каси є двоє батьків і впродовж року вони не користувалися послугами ЛК, то за них можуть отримати лікування діти віком до 16 років в розмірі річної суми одного з батьків.

При сплаті благодійних внесків фізичними та юридичними особами лікарняна каса надає благодійну допомогу КЗ «Володимирецька районна лікарня» медикаментами, перев’язувальними та розхідними матеріалами.

За десять років благодійної допомоги вищепереліченими надано матеріальними цінностями на суму 484,9 тис. гривень.

Степан СНІЖКО,

виконавчий директор ЛК 

Вклоняюся і дякую «Лікарняній касі»

У житті доводиться пережити багато. Я ніколи не забуду той час, коли мій чоловік лежав хворий в інституті на далекому Уралі. А тоді пакетик бинта коштував мою місячну зарплату. У тому медичному закладі саме не було перев’язочного матеріалу. Доводилося шукати марлю, вести якийсь бартер і скрізь своє втрачати. Там я вперше взнала про лікарняні каси, куди здаєш незначну суму, а коли виникне неприємність чи раптова хвороба – там зразу нададуть медичну допомогу.

То ж коли приїхали додому у Володимирець і почули, що створюється така благодійна організація – зразу поступили в ЛК. Прийняв нас Володимир Троневич. І з тих пір спокійніше на серці. Відчуваєш захист.

Ми колись дуже часто користувалися послугами лікарняної каси, а тепер інші користуються нашими внесками. Хай допомагають вони тим людям, яких зненацька застало горе і хвороба. І хай всі будуть здорові. А лікарняній касі бажаю й надалі допомагати людям.

Сім’я Комісарових,

смт Володимирець 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 87 гостей на сайті