Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Городці відбувся фестиваль "Моя Погорина"

У Городці відбувся фестиваль "Моя Погорина"

( 0 Votes )

Городець… Тут не раз спалахували князівські міжусобиці за право володіння градом над Горинню. Адже в давнину Городець був важливим центром ремесла, торгівлі і культури. Як місто, в ХІІІ столітті він загинув під натиском татаро-монгольської навали і, як село, знову згадується в літописі Руському у 1492 році.

Сюди з’їжджалася літературна й артистична еліта Варшави і Кракова. Та й сьогодні тут радо зустрічають літературних і артистичних митців.

12 серпня відшумів традиційний молодіжний фестиваль «Моя Погорина». Це – вже сьомий молодіжний фестиваль. І серед його гостей – гурти «Wild boy», «RNZ», Андрій Шилін з Рівного, гурти «Syntora» з Острога, «Wild of change» з Вараша, «Kayuk» з Червонограда, військовий капелан Микола Юрах із Володимирець, Катерина Блищик з Білого.

Гості й учасники свята не лише слухали чудові пісні, а й брали участь у конкурсах, які проводив незмінний ведучий та безпосередній організатор фестивалю Валерій Гарбар. Приємно порадувала глядачів і тутешня молодь: гурт «Стара хата», дует «Коралі», Дикий Пес, Tony N- Name, Євген Линь, Ірина Мельник, Оксана Кривко, Іванна Кічола вкотре довели, що Городець багатий талантами. До того ж, фестиваль можна вважати благодійним: до благодійної акції долучився місцевий художник Сергій Босюк, дві картини якого на конкурсі у Польщі здобули перше місце. На фестивальний аукціон він презентував одну зі своїх картин, яку продано за 550 гривень. Загалом же зібрано 1685 гривень, які передано на лікування земляка, учасника бойових дій в зоні АТО Михайла Сафоника.

Подарунки від спонсорів отримали й Андрій Патрикей, що нині перебуває в зоні ООС, і Михайло Остимчук, який щойно звідти повернувся. А за чудове мистецьке свято ми вдячні його організаторам, учасникам і спонсорам, сільському голові Ірині Басик, звукооператору з гурту «Wild boy» Олександру, в руках якого звукопідсилююча апаратура Городецького будинку культури так шикарно звучала.

 

 

Наталія КРИВКО,

директор Будинку культури.     

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 85 гостей на сайті