Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНепотрібний міст (+фото, скан переписки)

Непотрібний міст (+фото, скан переписки)

( 1 Vote )

Дороги дорогам – різниця. Одна справа, коли під колесом яма, зовсім інша – коли під колесом діра (як на фото мосту за селом Луко неподалік Луківського озера) на дорозі Красносілля – Малі Телковичі в напрямку Великих Телкович.

Чому його «портрет» дали на півсторінки? Тому, що він нікому не потрібен, як виявилося. За фотознімками свідків, які їхали рейсовим автобусом, «допоміг» йому геть розвалитися лісовоз ще з початку весни.

Спочатку начебто лісівники були не проти допомогти з ремонтом, і його можна було провести відносно невеликим коштом. Але все затягнулося в часі. І коли постало питання скільки це коштуватиме і де знайти ліцензовану будівельну організацію, яка вміє будувати мости, все й завмерло. І дорожники не можуть, і коштів на це у бюджеті не закладено (дорогу мають ремонтувати лише від Красносілля до Воронок, і міст за Луко під це фінансування не потрапляє), і взагалі ще треба розібратися, чий то міст і хто його має ремонтувати.

Тепер там треба міняти всю конструкцію, а не лише верхнє перекриття з бетонних плит (вже провалилася й дренажна труба).

 

Як каже один з водіїв шкільного автобуса з Великих Телкович, «щоразу, як пробираюся через руїни цього мосту, в мене спина мокра і руки тремтять»…

 

Селяни настроєні радикально: якщо міст не відремонтують, вони його або геть доруйнують самі (від біди подалі, щоб ніхто не розбився), або скинуться по 500 гривень з двора і збудують альтернативний місток для себе неподалік, через який не пускатимуть ні лісовози, ні іншу важку техніку.

 

Тим часом до аварійного стану доходить ще два мости – один безпосередньо в селі Луко (перед автобусною зупинкою) та за селом на дорозі через болото (в напрямку Воронок)…

 

На минулому тижні Україну сколихнула жахлива ДТП на Житомирщині, де на рівній дорозі померло 10 осіб. А по цьому напрямку, через цей міст, по кілька разів на день курсує пасажирський автобус, яким добираються сотні селян з Воронок, Луко, Бишляка, Телкович на Володимирець. І як би уважно вони не дотримувались ПДР, міст колись впаде. А якщо, не доведи Господь, в цей момент на ньому буде чи то автобус, чи то автівка?

 

В суху погоду його об’їжджають по узбіччю, і то лише легковики місцевих знаючих жителів. А от що водіям великовагових транспортних засобів робити в дощ і відлигу? Кудою рухатимуться автобуси?

З 1 липня 2018 року дана ділянка дороги передана на баланс ОДА.

 

 

«ВВ» поспілкувався з начальником управління дорожнього господарства при РОДА. Віталій Кардаш відповів, що вони дуже добре знають про цей міст, адже управління буквально завалене листами і зверненнями районних депутатів (зокрема Володимира Ордината), і звичайних жителів нашого району з проханням негайно відреагувати на дану проблему.

«Шукаємо шляхи вирішення, – сказав чиновник. – 25 липня відбудеться засідання колегії ОДА, де вирішуватиметься в тому числі й питання ремонту чи реконструкції даного мосту».

Тож ближче до 1 серпня матимемо більш детальнішу інформацію.

 

 

Олена Стельмащук,

Сергій СКІБЧИК.

Фото Вікторії Черпак.

  
Attachments:
Download this file (scan.pdf)scan.pdf929 Kb
 

Коментарі   

 
+7 # Гість 26.07.2018, 17:05
Міст був як міст, і перила були і шлюз для спуску води був і відкоси канави були з плитами і робили його ліцензовані сялєні ,і все бабай язиком злизав,лишилась ліцензована діра з пустомельством.
Відповісти
 
 
+10 # user 26.07.2018, 23:02
Багато коштів впадуть в ту яму і відмиються в тій канаві... :sigh:
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 132 гостей на сайті