Авторизація

HomeНовиниВ РайоніРайон отримав від депутата подарунки (+фото, відео)

Район отримав від депутата подарунки (+фото, відео)

( 2 Votes )

 

У літню днину – 30 травня – у Володимирці урочисто відкрили футбольний майданчик із штучним покриттям на території першої школи.

За вагомої фінансової підтримки народного депутата Василя Яніцького та не без дольової селищної ради заклад (а разом з ним і весь район) отримав у подарунок сучасне футбольне поле.

Спортивне товариство кілька місяців чекало на його зведення. Майданчик має якісне покриття, він обгороджений і стильний та сучасний. Як сказав почесний гість заходу заслужений майстер спорту, український футболіст-динамівець Василь Рац, – тепер створені всі умови для якісних тренувань юних футболістів. «Вам уже не доведеться спотикатись об камінчик чи порапити ногою в ямку. Використайте максимально отриману можливість тренуватись у достойних умовах, щоб вийти у великий спорт. І хто знає, можливо через роки ви з честю носитимите форму національної збірної України з футболу».

Завітали на захід також голова РДА В.Хоружий, голова селради О.Осмолович, начальник управління освіти М.Ошурко та підрядник Ю.Фалко, керівник відомої всім в області фірми «Фіалка», яка виконувала будівельні роботи по зведенню майданчика. За дійством спостерігали юні футболісти, педагоги та жителі селища.

Директор школи Світлана Дуляницька окрім вітань і висловлення радості за такий подарунок ще й вручила подяку депутату. Після цього почесні гості урочисто перерізали стрічку і по черзі забили новенькі мячі у новенькі ворота.

Справжньою родзинкою заходу став майстер-клас з футбольного фрістайлінгу від призера різноматніних турнірів з Panna-футболу, організатора вуличного футболу в Україні Романа Шершня. (Про нього «ВВ» вже писав у попередніх номерах). Молодий тренер показав справжню майстерність у володінні мячем, а юні футболісти невідривно спостерігали за його виступом, час від часу вигукуючи слова захоплення.

Непідробний ажіотаж викликала можливість сфотографуватись разом із майстром спорту Василем Рацом. До нього вишикувалась справжня черга з юних футболістів і фанатів футболу.

На щойно відкритому футбольному полі одразу відбувся перший дитячий турнір з міні-футболу на призи БФ «Наш Край». Гравців та команди нагороджував особисто Василь Яніцький, бронзовий призер української прем’єр-ліги Михайло Сергійчук та екс-гравець збірної України і київського «Динамо» Василь Рац. Визначили й кращих гравців турніру, всі номінанти отримали пам’ятні статуетки та шарфи збірної України. Приз «За волю до перемоги» отримала команда першої школи, третє місце посіла команда Великоцепцевицької ЗОШ 2009 р.н., другими стали школярі з Рафалівки, а перемогу святкувала команда Великоцепцевицької ЗОШ 2007 р.н. Команди отримали грамоти, медалі, кубки.

А після цього у садочку «Малятко» відкрили подарований В.Яніцьким дитячий майданчик. Дітки по-дитячому – віршиками і танцями – дякували народному депутату за подарунок. Розсмішив всіх маленький вихованець садочка, який подарував депутату мяку іграшку, пошиту руками діток і вихователів. Василь Петрович потиснув руку хлопчику і похвалив, що той – міцний. На що отримав по-дитячому здивовану відповідь: «Звичайно, я міцний, мені вже 5 років!».

 Наприкінці дівчатка і хлопчики у барвистих вишиванках продемонстрували зворушливий флешмоб «Хочу миру».

Подарунки від депутата отримала і районна бібліотека – три принтери для роботи, набір книг художньої літератури від різних автоів. А кільком навчальним закладам із Озера, Рафалівки та Полиць подарували оргтехніку.

 

(Вл. інф.).

Фото Олени Стельмащук та Сергія Скібчика

 

Коментарі   

 
+18 # Гість 30.05.2018, 15:46
От цікаво, а чому про суми витрачених коштів мовчать? Наскільки мені відомо то таких майданчиків будувалось (чи планувалось збудувати) декілька. Наприклад в Дубровиці, Рокитному та Демидівці. Причому частина будівництва такого майданчику фінансувалась з держ бюджету а частина з місцевого. У нас Володимирецька селищна рада виділила значну суму коштів (про це писалось у фейсбуці). Може все ж таки розпишете скільки коштів виділено з якого бюджету і скільки додатково з фонду "Наш край"? Я, звісно, поважаю Василя Петровича, багато чого він фінансує з фонду, але хотілося б щоб всетаки чітко виділяли вклад кожного з причетних, а то дуже схоже що поміж виділених книжок та оргтехніки з власного фонду, депутат піариться за значні суми з держбюджету, як це робили всі попередники. І від цього трішки не приємно - заполітизували гарну справу.
Відповісти
 
 
+8 # Гість 30.05.2018, 21:23
Із загальнодоступн их джерел:

Майданчик будувався у рамках спеціальної державної програми, яка передбачала, що 50% його вартості сплачує держава, інші 50 - шукає місцева влада (це могли бути кошти селищного, районного бюджету чи з будь яких інших законних джерел).

Запроектована вартість майданчика складала майже 1,5 млн.грн, тому, відповідно, близько 750 тис. повинно було прийти з держбюджету. За кошти райбюджету виготовлена проектна документація на будівництво (зі слів - щось близько 30 тис. грн, але точна інформація невідома).
Фактична вартість будівництва зменшилась та склала трохи більше 1,3 млн.грн, частка Володимирецької селищної ради становила близько 575 грн.

Що із цього всього фінансово підтримав народний депутат чи його фонд (як пишуть у статті) - про це, ймовірно, можуть повідомити вони самі, автор публікації або ж районний відділ освіти, який виступив замовником будівництва.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 31.05.2018, 15:05
Щось мені не подобається те, що нардеп Яніцький з якогось фонду систематично робить подарунки то малі, то великі. Це щось схоже на корупцію, тільки навпаки. На виборах виборцям дають традиційно гречку, а перед виборами щось інше. Чи так повинно бути? Думаю, нардепу треба показувати свою активність у Верховній Раді в законотворчому процесі. А привчати людей до "халяви" не варто, навіть якщо у нардепа є чесно накопичені гроші.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 30.05.2018, 16:03
"Кільком навчальним закладам із Озера, Рафалівки та Полиць подарували оргтехніку. Дzкуємо, але чи це самі нужденні школи? Я звісно розумію - підтримують ті школи, у яких діти чогось досягають, які чимось виділяються... Але як зможуть виділитися школярі, якщо школа виживає? Не хочу нікого образити, але може слід подивитися на школи які живуть виключно з того фінансування яке їм надається, школи у яких один принтер і тому 10 років, а учителі все готують і друкують дома, на особистій техніці, за власний рахунок? Де викладачі купують матеріали та обладнання для навчання за гроші батьків та за власний рахунок? В нас в районі виходить що якщо громада тихенько живе і не рипається, то їй ніхто нічого не зробить - степангород дорогу перекриває, то їм і школу, і дорогу подавай. А є села, у яких люди раді тому що мають, то влада вважає що у них усе є. Питали лише декілька разів у сіл кому що потрібно, але проблемні питання більшості громад не вирішені (і чи будуть вирішувати?). Приклади мені знайомі, але називати тут не буду... Керівники, депутати (в тому числі і Яніцький) знають, бо самі збирали ж представників громад щоб запитати.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 30.05.2018, 18:05
Це той самий ТЬОМА, малий, що був ведучив на день учителя в РБК!
Він ще коли з Яніцьким лєнточку перерізав сказав: "Оголошую дитячий майданчик відкритим!" :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+7 # Гість 30.05.2018, 18:10
за ВАГОМОЇ підтримки Яніцького та дольової участі селищної ради! Підстолом. Це для селищного бюджету більш як півмільйона вагома підтримка, а не навпаки. Але то таке. Хто платить, той "ВВ" і танцює))) Ще й Хоружий якимсь боком примазався.
Відповісти
 
 
+7 # Гість 30.05.2018, 21:45
У Рафалівці та Полицях бюджети і без Вас позволяють придбати цю техніку, а в окремих школах дійсно практично нічого немає. А те що запитували у громад про потреби та проблеми це так... аби.. Пригадую коли Хоружий і ко викликали в РДА директорів, голів, завфапами і т.д і питали про проблеми і чемно нотували а толку ніякого... А привезли оргтехніку у великі села, питання є? Там просто виборців більше, а про простих селян ніхто не згадає.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 31.05.2018, 08:25
Коли люди мовчать, то значить їх все влаштовує. Перевірено на власному досвіді: два роки тому, коли проблеми з електропостачан ням вже "дістали" і ми почали писати скарги в усі можливі інстанції, то, попри те, що про проблему знали у Володимирецьком у РЕМі, але ніхто нічого не робив. А все тому, що "якщо ви мовчите, то вас все влаштовує" (принаймні так нам сказали представники контролюючих органів). І саме завдяки тому, що ми не мовчали, а "нагадували" про свою проблему кілька разів на рік, то її і вирішили, а якби сиділи мовчки, то так би все і залишилося без змін. Тому "кричіть", якщо хочете щось вирішити.
Відповісти
 
 
+12 # Гіcть 31.05.2018, 14:03
А де великий маніпулятор і комбінатор? Чому на відкритті не було?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 31.05.2018, 19:27
Відома всім в області "Фіалка" - це та, що дорогу на Біле озеро ремонтувала?
Відповісти
 
 
+1 # Гість 01.06.2018, 09:53
Чи не та ж то "Фіалка", що дорогу ремонтувала на Біле озеро?
Відповісти
 
 
+6 # Гість 01.06.2018, 19:58
А давайте,щоб не було догадок, розвалимо той футбольний майданчик,побєм о всю ту оргтехніку,яку привезли, і тоді не буде догадок звідки гроші і хто вкрав,а ще добємо фонарі на нашій чудовій площі в центрі Володимирця,і заплюємо її соняшниковим лушпинням,а потім купимо пива і всядемося на те все і будемо пити, Все це у нашому стилі. А ще хором кричатимемо "Слава Украіні" і коситимемо від армії.Соромно шановні "пани".Всі хто тут в коментарях добивається правди і пальцем не поворухнули щоб все це відбулося.
Відповісти