Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВасиль Яніцький: медики-волонтери заслуговують на найвище визнання і пошану (+фото)

Василь Яніцький: медики-волонтери заслуговують на найвище визнання і пошану (+фото)

( 0 Votes )

У Верховній Раді України під час засідання Комітету з питань охорони здоров’я у рамках «круглого столу» з нагоди Дня матері, на яке були запрошені видатні жінки України, у тому числі Матері-героїні з усіх регіонів України, народний депутат України від фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький вручив волонтеру з Рівненської області, начальнику медичної служби 5-го Окремого батальйону Української Добровольчої Армії Ларисі Кирикович  Грамоту ВР «За заслуги перед Українським народом».

За словами депутата, медики-волонтери кожного дня на передовій рятують військових, часто ризикуючи власним життям.

 «Ці медики працюють не за гроші. Не заради кар‘єри. Вони справжні патріоти України. Саме такою є Лариса Кирикович, яка на Сході України в Авдіївці, пліч-о-пліч й нарівні з чоловіками бореться за незалежність і територіальну цілісність України. ЇЇ позивний –«МАМА». І вона справді є мамою не тільки для своїх дітей, а й для солдатів і офіцерів на полі бою.

У грудні 2014 року почався бойовий шлях Лариси Миколаївни. Вона працювала на опер блоці в Первомайську, де стабілізувала поранених та передавала до госпіталю в Красноармійськ. Побувала у найгарячіших точках на Донбасі (Піски, Донецький аеропорт, шахта Бутівка, бій під Білокамянкою).

У лютому 2016 році отримала волонтерську нагороду  - Орден «Народний герой України». Тому грамота ВР «За заслуги перед Українським народом» є ще одним визнанням того, що праця медика-волонтера на передовій заслуговує найвищого визнання і пошани. Дякую за Вашу самопожертву», - відзначив Василь Яніцький.


Галина Витак

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 16.05.2018, 17:53
Дякуємо та низький уклін вам Лариса Миколаївна позивний-(мама) за врятовані життя...
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 83 гостей на сайті