Авторизація

HomeНовиниВ РайоніГотуйте малюків до школи заздалегідь! (+фото)

Готуйте малюків до школи заздалегідь! (+фото)

( 0 Votes )

Хочете, аби перше вересня для майбутніх першокласників не стало днем суцільного стресу? Довірте своїх малюків професіоналам!

З любов’ю до діток та за унікальною програмою майбутніх першокласників підготують до всього того, що на них чекає у школі. Така опція вже незабаром з’явиться у школі альтернативної освіти Uprise Centre.

Курс "Підготовка діток до школи», за яким проводитимуться заняття, включає в себе 3 комплексні напрямки:

- логічне мислення;

- абетка;

- математика.

Підручники "Школа міркувань", за якими відбуватимуться заняття, розроблені Ольгою Гісь та схвалені Міносвіти для використання в дошкільних закладах та індивідуальної роботи батьків з дітьми.

Та йтиметься не лише про підручники: на ваших малюків чекатимуть 9 різних зошитів з прописами, де дітки будуть розвивати моторику пальчиків – чи не найнеобхідніше вміння для першокласників.

Під час занять малюки працюватимуть із неймовірно цікавими додатковими матеріалами: різноманітними кольоровими шнурівками, пазлами, дерев'яними сортерами, математичними планшетами, вправлятимуться в іграх на логіку, розглядатимуть спеціальні картки Домана та багато іншого. З допомогою цього пізнавального курсу у діток розвиватиметься логічне мислення, дрібна моторика рук, вони навчаться працювати у команді, правильно висловлювати свою думку, водночас толерантно прислухаючись і до інших. Загалом малюки зможуть пройти комфортну фізичну і психологічну підготовку для максимально комфортного переходу до шкільного періоду.

До такої групи можна записувати  дітлахів від 4 до 6 років.

Заняття розроблене так, аби не втомлювати малих розумників і розумниць та постійно зацікавлювати їх новим видом діяльності. Так, 20-25 хвилин заняття припадатиме на вправи з логічного мислення, після чого обов’язковою умовою буде 5-10 хвилин розминки в ігровій зоні. Після цього на малюків чекатиме 20-25 хвилин, присвячені дослідженню особливостей абетки, знову рухлива розминка, завершальні ж  20-25 хвилин  займе цікава математика.

Загалом заняття триватиме 1,5 години, відбуватиметься двічі на тиждень.

Аби кожна мама і тато побачили все на власні очі та зрозуміли, чи цікаво це вашому маляті, як і завжди, перше заняття - безкоштовне. Ваше дошкільнятко може саме вам розповісти про свої враження, чи цікаво було, чи зовсім ні.

Створений як вільний майданчик якісної альтернативної освіти, Uprise Centre гарантує цікаве та продуктивне навчання для ваших дітлахів у комфортних умовах. Такі центри вже працюють у багатьох куточках Рівненщини та мають позитивні відгуки.

Uprise Centre знаходиться за адресою: смт Володимирець, вул. Соборна, 26 (приміщення кафе «Чилі», ІІІ поверх). Детальну інформацію про курс можна отримати за телефонами: (096) 294 56 31 та (050) 557 02 24.

Поспішайте, початок навчального року вже не за горами!

 
 
 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті