Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНавчаємо – граючись! (+фото)

Навчаємо – граючись! (+фото)

( 0 Votes )

Що б ви сказали, якби поряд із загальним пізнанням світу ваш малюк інтенсивно навчався, сам того не помічаючи?

Або весело проводячи час за іграми, цікавими руханками та смішними завданнями, вивчав нові й нові слова іноземною мовою, починав впізнавати їх у піснях та навчав їх і вас?

Все це вже можливо у групах із вивчення англійської мови в Uprise  Centre, який працює у Володимирці з жовтня минулого року! Заняття у невеликих групах забезпечують індивідуальний підхід до кожної дитини, незалежно від віку – чи то дошкільнятко, чи вже школяр. Для цього тут створені усі умови: комфортна навчальна зала, аудіовізуальна система, ігровий куточок для малюків, купа постерів, роздатковий матеріал, а від спеки захищає кондиціонер. Тож сюди дітлахи приходять, як додому, почуваючи себе вільно та комфортно.

Навчання відбувається на базі підручників британських видавництв, діти мають змогу працювати із записами носіїв мови. Тут немає страшних для багатьох оцінок, контрольних чи екзаменів, в Uprise Centre дітлахам допомагають зрозуміти, що вчитися корисно та цікаво. Упродовж заняття дітлахи мають змогу пограти у цікаві мовні ігри, вигадати рухи до тематичних пісень, позмагатися у веселих естафетах, проявити фантазію у рукоділлі та виконати різноманітні завдання у друкованих зошитах.   

Створений як вільний майданчик якісної альтернативної освіти, Uprise Centre гарантує цікаве та продуктивне навчання у комфортних умовах. Такі центри вже працюють у багатьох куточках Рівненщини та мають позитивні відгуки.

 
 

Тож якщо хочете трохи відірвати ваших діток від гаджетів та спрямувати їх енергію у правильне русло – приводьте їх на пробне безкоштовне заняття та нехай вони самі вирішать, чи хочуть займатися далі.

Uprise Centre знаходиться за адресою: смт Володимирець, вул.. Соборна, 26 (приміщення кафе «Чилі», ІІІ поверх). Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (096) 294 56 31 та (050) 557 02 24.

Поспішайте, доки ваше місце у творчій навчальній групі не зайняв хтось інший!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 76 гостей на сайті