Авторизація

HomeНовиниВ РайоніМотоестафета таки їхатиме!

Мотоестафета таки їхатиме!

( 2 Votes )

Сьогодні відбулося засідання районного оргкомітету із проведення вело- та мотоестафети 8 та 9 травня відповідно.

Як стало відомо зі слів першого заступника голови РДА Анатолія Рижого, напередодні відбулося засідання Президії райради, на якому депутати поставилися до потреби з розумінням та виділили кошти на організацію заходу.

Родзинкою свята стане участь у мотоестафеті відновленого ретро-транспорту, аби не псувати сюрпризу, нехай деталі залишаться у таємниці.

Також вирішили відмовитися від давньої традиції встановлювати трибуну, а організувати лише невеликий майданчик для виступів.

Видовищним дійством цьогоріч стане не лише мотоестафета, а й вже відомий нам парад учнів навчальних закладів селища.

Тож мотоестафета та супутні заходи за трохи видозміненим сценарієм таки відбудуться.

Вл.інф.

 

Коментарі   

 
0 # Гість 26.04.2018, 14:57
ДЯКУЄМО!!!!!!!! !!!
Відповісти
 
 
-10 # Володимир Хоружий 26.04.2018, 17:34
Не тільки Мотоестафета, буде і салют!
Заплановано також деяке осучаснення заходу та благоустрою території, але це поки таємниця!
Приходьте, не пошкодуєте!!!
Відповісти
 
 
0 # Shturman 27.04.2018, 17:44
Щиро Дякуємо за продовження традицій наших батьків. День скорботи хай відзначають в день початку війни, а День Перемоги це радісний день. Всі ми танцюємо і живемо завдяки тому поколінню, яке склало голови ради нашого життя.
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 28.04.2018, 08:01
День перемоги у ферфлюхтекріг, яку СРСР розв'язала разом з гітлерівською германією, поработивши частину Європи на довгі роки?
Відповісти
 
 
0 # Гість 27.04.2018, 21:57
Коли Пане Хоружий вирішиться це питання,http:// polissya.net/20 12-08-01-08-20- 33/lustu-chutac hiv/4646-bezdia lnist-rda-y-per evezenni-pasazh uriv.html бо гаряча лінія РДА 0363423045 весь час занята
Відповісти
 
 
+1 # Гість 28.04.2018, 10:22
Хоружий своїм постом, як завжди, хотів отримати подяки за чужі заслуги :lol:
Гроші дала райрада, а він хотів попіаритись. Трохи не вийшло))
Відповісти
 
 
+13 # Гість 26.04.2018, 20:02
Поясніть будь ласка, який салют може йти мова,напевно ви забуваєте що в нас іде війна,в нас за цей тиждень до двох десятків поранених,є загиблі.
Також ви забуваєте про ветеранів та демобілізованих теперішньої війни як вони це сприймуть,чому на президію та оргкомітет ніхто не запросив представників УБД.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 30.04.2018, 10:11
знаєш шо якщо ти ше не поняв шо всім на цю війну мяко кажучи всерівно якщо тебе щось на влаштовує не приходь да непорть людям свято
Відповісти
 
 
+3 # Гість 26.04.2018, 22:00
Який салют??? Навіть перед новим роком йде масова телекомпанія коли людей просять не використовувати салюти у зв'язку з тим, що йде війна. Тільки в тупому совку це було святом, коли у всьому світі це день скорботи, бо загинули мільйони... а в нас салюти, свято, напитись під приводом вшанування. Українцям дай привід... на кістках танцювати готові. Одні воюють, другі шикують. Головою в Європі, заднім мостом з совка ніяк не вибратись.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 27.04.2018, 17:51
То давайте і День Незалежності перетворимо в день скорботи, за тими хто загинув здобувавши Незалежність це ж також танці на кістках.))))
Відповісти
 
 
+1 # Гіcть 26.04.2018, 22:04
Правильно! Чому під час війни не позакривають ці генделики де водку п'ють і танцюють? Дискотека в колегіумі до ночі. Хто так молодь виховує? Запросіть учасників УБД щоб розказали як правильно жити. Нахер женитися під час війни! Всі на фронт!!!
Відповісти
 
 
+15 # Гість 26.04.2018, 23:36
Да скільки ви будете носитися з тієї війною! Всім ... на неї, ніхто адекватний і особливо молодь не вважає це війною. Наша "еліта" грощі заробляє, от і все. Дурні за це вмирають. Так завжди було. А війна як буде, то само по собі не буде ні дискотек, ні салютів, всі відчують.
Відповісти
 
 
-7 # Гість 28.04.2018, 09:25
З якою "тією війною"? На сході України з російською агресією? Хто на ній заробляє гроші? Це ви заробляєте на тому, що ведете пишете провокативні дописи на сайт. Адмінам необхідно фільтрувати такі поввдомлення. В інших регіонах до цього відносяться строгіше. А тут пострадянське болото ніяк не висохне. За свій край, за свою державу помирають не дурні, а герої. Ті хлопці, які стоять на сторожі нашого миру, забезпечують наш спокій і не допускають великої війни. І слава їм! А тим, які поширюють ворожі меседжі та провокації,- ганьба! Смерть ворогам!
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 28.04.2018, 22:17
Не потрібно блокувати такі коментарі. Є велика ймовірність, що сам коментуючий не погоджується з тим, що сам написав, але "підливає масла у вогонь", висловлюючи чужу думку, щоб зав'язалася дискусія. А якщо й не так, то всеодно знайдуться ті, хто дасть гідну відповідь, аргументовано, з фактами, прикладами.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 29.04.2018, 17:36
якраз поки що всі аргументи не на користь "ура патріотів". Звичайні люди й далі гуляють, живуть своїм життям не особо переймаючись подіями на Донбасі. І мова не про одиничні випадки. Тож можете й далі пробувати зомбувати і змушувати воювати, але нічого не вийде, вже не виходить. Люди приходять до тями потроху
Відповісти
 
 
+10 # Гість 30.04.2018, 11:21
не надо, не всі дурні. Багато хто йде туди, щоб отримати звання "героя", земельку та політичні дивиденти))) Он дітки Луцика та Пороха теж були, тепер горя не знають. Такі собі "зажиточні герої", не дурні ж)
Відповісти
 
 
0 # Гість 27.04.2018, 06:36
Володимир, зроби краще дорогу!
Відповісти
 
 
-9 # novak-i 27.04.2018, 08:48
Коли Пане Хоружий вирішиться це питання,http:// polissya.net/20 12-08-01-08-20- 33/lustu-chutac hiv/4646-bezdia lnist-rda-y-per evezenni-pasazh uriv.html бо гаряча лінія РДА 0363423045 весь час занята
Відповісти
 
 
+2 # novak-i 27.04.2018, 08:48
Пишу листа до Вас, може Ви допоможете нам.

У 2016 році передали проведення тендерів на внутрішньорайон ні рейси райдержадмініст раціям, де в правилах прописано було, що до вигідних рейсів можна було приставляти невигідні рейси. Потім побачив оголошення про проведення тендерів на перевезення пасажирів у Володимирецьком у віснику (початок 2016 (десь номери газети січень-березень , немаю підшивки прошу Вас уточнити),

Мене зацікавили рейси Володимирець Малі Телковичі ) І побачив я в оголошенні тендеру, що 3 оборотні рейси на Малі Телковичі входять в пакет на 10 оборотніх рейсів на Володимирець-Ва раш (Суховолю), 4 рейси Володимирець-Ва раш (Лозки) та інші які не пам’ятаю (уточніть). І що в результаті вийшло, щоб робити по три оборотні рейси в день у Малі Телковичі в день, перевізник Володимирець-ав тоцентр здійснює у понеділок, середу, пятницю по 2 рейси, а в неділю один. Тобто порушує тендерні зобовязання. Було персональне відвідування Райдержадмініст рації десь у жовтні 16 року і це було сказано. Нам сказали, що розберуться в цьому плані (навіть казали, що розірвуть договір з перевізником). В результаті письмову відповідь нам не надали і нічого в перевезенні не помінялося.

Було декілька дзвінків на гарячу лінію 1545 і звернень від депутатів Біленської СР. Від Володимирецької РДА отримували 3 листи з такими текстами з перевізник попереджений, з перевізником проведено розяснювальну роботу (але перевізник не зробив ніяких висновків).

З квітня місяця перевізник взагалі не здійснює перевезення (бардак).

Так само зверталися, щоб гравійку між Білем і Новосілками грейдером порівняли (невеликі кошти) результату нуль.

Будь-ласка допоможіть.
Відповісти