Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецький район перейменують? (+фото)

Володимирецький район перейменують? (+фото)

( 3 Votes )

Минулого тижня у Володимирецькій райдержадміністрації  відбувся семінар  для сільських та селищних голів.

Уже вдруге до селища завітали представники Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування, аби розглянути практичні аспекти питань, що стосуються децентралізації, роз’яснити перспективи створення об’єднаних територіальних громад, їх переваги та обговорити недоліки.

Спочатку обговорювали загальні перспективи створення ОТГ в усій області. Дещо пізніше зупинилися конкретно на нашому районі. Представники Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Микола Шелеп та Василь Поліщук запевнили, що створення ОТГ на території нашого району дозволить  громадам краще розвиватися. І якщо зараз сільські голови мають можливість це зробити добровільно, бо вже через рік об'єднання уникнути не вдасться.

 


– На момент чергових виборів до органів місцевого самоврядування, а вони на нас чекають у 2020 році, по усій території України мають бути створені ОТГ. Через це об’єднуватись потрібно вже сьогодні, коли держава активно та потужно стимулює реформу, надаючи субвенції на інфраструктурний розвиток та інші фінансові ресурси. Хочете ви цього чи ні, але Володимирецького району не буде,  зауважив Микола Шелеп.

 


Насамкінець учасники семінару мали можливість ставити запитання представникам Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування. Ті охоче відповідали, і в процесі живого спілкування кілька разів робили акцент на тому, що не варто боятися створення ОТГ. Варто діяти, і поки є можливість, – робити це добровільно.

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+14 # Гіcть 09.03.2018, 16:12
По ходу назвуть на честь автора сенсації - Ольгопешковськи й район. :lol:
Відповісти
 
 
+15 # Siegfried 09.03.2018, 20:35
Колись ми вчили по історії про колективізацію. Там теж потрібно було добровільно "об'єднатися в колхоз". А хто не хотів добровільно, того той-того-як його!
Відповісти
 
 
+4 # Гіcть 10.03.2018, 12:25
Перше, в колгосп не "об'єднували", його створили і заставили всіх вступити. Друге "колхози" вже є у вигляді неспроможних сільрад. Третє (для автора допису) не треба ганятися за сенсацією, район не перейменують, якщо залишиться, то назва не зміниться. А от чи залишиться???
Відповісти
 
 
+16 # Гість 11.03.2018, 22:43
Так, назва статті некоректна (ймовірно, вона використана для більшої її привабливості) - створення ОТГ не впливає на назву району.

І семінар був проведений не для сільських/селищ них голів (їхній голос не є вирішельним у питаннях об'єднання), а для депутатів місцевих рад, що по плану повинні об'єднатись у Володимирецьку ОТГ - інформацію про цільову аудиторію заходу та його мету варто було б уточнити у його організаторів.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 10.03.2018, 10:48
До 41року були володимирецький і Рафалівські райони.з 41по 44 сарнеський гебіт куди входив і Володимирець ,далі був Дубровицький район,ну а далі так як зараз..так що це в історичному плані не нове.які цілі в результаті були отримані —трошки туманно хто—то малює. :-*
Відповісти
 
 
+18 # Гість 10.03.2018, 17:33
Дайте людям роботу, а не історію портите.
Відповісти
 
 
+19 # Гість 11.03.2018, 18:48
Дорогі наші можновладці, керівники району і селища, ви отримуйте нармальні зарплати для того, щоб виріішувати питання, а не ставити все нові і нові знаки "питання", тому беріть відповідальніст ь і вирішуйте... а то завжди мямлете і мямлете...
Відповісти
 
 
+7 # Гіcть 11.03.2018, 20:20
Рішення про об'єднання приймають не керівники, а депутати. Їм і зарплати не треба - вони безкорисні!!!?
Відповісти
 
 
+17 # Гість 11.03.2018, 20:45
Отож бо і створює проблеми в першу чергу рівень їхніх зарплат. Бо вони думають за свою шкуру і як чим довше всидіти у кріслі, ніж вирішувати глобальні проблеми району чи селища. Якби їх так само зажати ярмом як це зробили із селами, то вони б давно наважились на якісь реформи. А так маємо те, що маємо. Десятки мільйонів втрачених грошей, ні об'єднання, ні відповідальност і перед громадою і своєю совістю, ні розвитку.
Відповісти
 
 
-17 # Гість 12.03.2018, 08:31
ВО "Батьківщина" в разі своєї перемоги на наступних президентських виборах вже подала до Києва кандидатуру майбутнього голови РДА, це Сиротюк П.М.
Пропоную назву району - Сиротинський. :-)
Відповісти
 
 
+22 # Гість 12.03.2018, 11:24
Ото і будемо всі в цьому районі як сироти... :cry:
Відповісти
 
 
-3 # Гість 14.03.2018, 17:12
Це фейк!!!
Відповісти
 
 
+10 # Гіcть 14.03.2018, 20:08
Це не фейк. Я теж чула, що в інших районах бютівці подавали такі кандидатури. Навіть в парторганізації сперечалися хто достойніший. Наші теж подали, але їм мабуть соромно за свого кандидата, тому це фейком називають. :P
Відповісти
 
 
-18 # Shturman 12.03.2018, 13:01
Краще хай буде Сиротюк чим Волчецький.
Відповісти
 
 
+32 # Гість 12.03.2018, 15:56
Два чобота пара... :-x
Відповісти
 
 
+4 # Гість 13.03.2018, 20:52
Краще так як є .
Відповісти
 
 
+31 # Shturman 12.03.2018, 18:08
Згоден два одинакових злодії, корупціонери.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 13.03.2018, 00:01
Вже сиротюк наробив доріг)))) все розікрали ,що змогли і створив собі бізнес....ще й став депутатом.
Так і живем з такими чиновниками.... на краще не сподівайтеся (краще будуть жити їхні діти,а наші будуть кріпаками).....
Відповісти