Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗа новим генпланом площа Володимирця збільшиться на понад 200 га (+фото)

За новим генпланом площа Володимирця збільшиться на понад 200 га (+фото)

( 0 Votes )

Передбачена навіть ділянка для сонячної електростанції.

Про це стало відомо на відкритих громадських слуханням, які відбулися минулого тижня в РБК, де й презентовано оновлення генплану. Проект передбачає розширення меж селища у північному напрямі (за "Бурками") орієнтовно на 100 га та в інших напрямах, які позначені на карті червоною штрих-пунктирною лінією. До меж селища буде включено і територію колишнього літнього табору ("БАМ"), що знаходився у напрямі с. Антонівка.

Запроектовані й земельні ділянки для будівництва нових дитячих садочків та шкіл, інших об'єктів інфраструктури селища, та ділянка для будівництва у Володимирці сонячної електростанції. Також у період слухань до селищної ради надійшло декілька аналогічних за своїм змістом пропозицій щодо розробленого проекту генерального плану, які стосувалися розширення меж селища приблизно на 100 га у східному напрямі (урочище "Марцинова гора").

Проте аби повноцінно користуватися генпланом та розпоряджатися землями селища, потрібно буде ще розробити історико-архітектурний опорний план селища, адже Володимирець внесено до Списку історичних населених пунктів України. Також необхідно розробити план зонування селища, змінити його межі та винести межі населеного пункту в натуру. Зміна меж дозволить вирішити питання з недостатньою кількістю земельних ділянок для житлової забудови та сформувати комерційно привабливі ділянки у межах Володимирця з метою залучення у селище інвестицій.

Лише опісля цих процесів, які коштуватимуть селищному бюджету ще кількох сотень тисяч, новий генплан запрацює.

  Вікторія Черпак.
 

Коментарі   

 
+6 # user 24.01.2018, 11:56
Сфотографуйте сам генплан і викладіть будь ласка на сайт. Чи можливо його можна десь побачити в електронному варіанті?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 24.01.2018, 20:13
фото є у фейсбуці на сторінці селищної ради: https://www.facebook.com/volodymyrets.rada/photos/pcb.139486253386087/438088659943649/?type=3&theater
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 50 гостей на сайті