Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСлово сказали – слова дотрималися! (+фото)

Слово сказали – слова дотрималися! (+фото)

( 3 Votes )

 

«Вуличну «ріку» пустимо під землю?..» – під таким обережним, як на ту пору, заголовком у номері за 7 грудня 2017 року ми розповіли про важливу селрадівську задумку: воду, що час від часу заливає вулицю Повстанців, з допомогою спеціально спорудженого зливового колектора перехопити і вивести за межі поселення.

Через неповний місяць, у передноворічний час всім стало зрозуміло, що задумане добре діло селищу вдалося…

ВІДПОВІДНИЙ проект виготовили в ПТВП «Олімп». Він успішно пройшов експертизу, і хоча погода не зовсім сприяла, будівничі взялися за діло, щоб до настання стійких холодів прокласти 840 метрів потрібного селищу трубопроводу. Декому з пересічних, далеких від подібної роботи громадян здавалося, що сотні тисяч громадських грошей бездумно закопуються у землю. Але керівник «Олімпу» Георгій Воробей ситуацію не драматизував. «Аби лиш грудень не був надто суворим!» – казав він на подібні побоювання. Тож і в селраді, благословляючи початок робіт, не сумнівалися, що потрібний селищу об’єкт до кінця 2017 року з’явиться.

«Олімпійці» впевнені, що до нового року труба лежатиме з дотриманням усіх будівельно-технічних норм. Навіть вулицю цілком звільнять для селищного автотранспорту», – писали ми в той непростий час, коли і люди, і підвладна їм землерийна техніка під танець снігу й дощу вкладали об’ємисту трубу на підготовлену їй земляну «постіль». Не знаю, схвально чи з осудом читалися ті рядки, але будівничі довели, що намарне своїм словом не розкидаються. На сьогодні автотранспорт після проведених робіт без обмежень рухається вулицею Повстанців. І хоча до повного комфорту ще далеко, виконроб Андрій Гузей результатом колективних старань задоволений.

– Роботу, – каже, – виконано у межах допустимих похибок. А це значить, що колектор служитиме селищу не три роки, як передбачено гарантією, а значно більше. Ми, виконавці робіт, поруч з іншими людьми житимемо у рідному селищі, тож виконати роботу на глум не могли. Ми хочемо радіти зробленому, а не просто заробляти на потребах земляків.

За словами Андрія Віталійовича, кожний працівник до своїх обов’язків ставився відповідально. До того ж, трудилися всією бригадою над втіленням власного проекту. Це також зобов’язувало. Адже в кінцевому рахунку йшлося про довір’я інших замовників, які прийдуть, якщо повірять у твоє вміння, але шукатимуть когось іншого, засумнівавшись у тобі.

Стриманіше відгукнулися про виконану «Олімпом» роботу у селищній раді. Поки що, кажуть, ідеться про програму-мінімум. Бригада Антона Подерні з нею справді впоралась. Однак певні недоробки залишаються. Цього не заперечують і будівничі. Вони знають, що знають, що за ними ще шість водоприймальників, які забиратимуть воду з іншого боку вулиці. Але якщо погода не притисне морозами, то робота, кажуть, і в січні продовжиться. В іншому випадку її доведеться відкласти до весни – і вже тоді разом із цією виконаються й інші роботи.

Вулиця Повстанців таким чином значно «помолодшає». Але не будемо надто далеко забігати вперед. Ні в селраді, ні в ПТВП «Олімп» не знають, який із можливих варіантів оберуть селищні депутати. Але серед тих, що у розмові з автором озвучив селищний голова Олександр Осмолович, є досить заманливий. Аби лиш вистачило селищної казни!

Можна хіба що додати, що селрада настроєна не лише на другу чергу зливового колектора, який має пролягти вулицею Головка, а й готується до оголошеного Мінрегіонбудом конкурсу будівельних проектів. Якщо ця задумка вдасться, буде реконструйовано – із застосуванням сонячних батарей! – освітлення на вулиці Повстанців. А ще одною важливою справою, запланованою на 2018 рік, стане облаштування селищного відеоспостереження. Втім, усе це – теми вже завтрашнього дня. І «Володимирецький вісник» до них неодмінно повернеться.

 

Олексій ГОРОДНИЙ.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 12.01.2018, 18:47
:lol: Може літечком треба було цим
займатися...Погода сприялаб...
Відповісти
 
 
+6 # Flover 14.01.2018, 18:18
ЇЇзробили б ще до морозів, але там були якісь бюрократичні перепетії, що затягнулися аж до пізньої осені (не залежало це від наших нардепів СР), а гроші виділені потрібнобуло освоїти до Нового року, щоб не пропали. То добре, що зробили неможливе. Працівникам подякуємо, бо і в сніг, і в дощ, і в холод працювали.
Так,ще більш незручною стала дорога. Але прочитайте статтю. І не видєлуйтесь.
Відповісти
 
 
+15 # Гість 12.01.2018, 22:19
Раніше дорога була поганою, стала - жахливою. Чи працюватиме цей колектор, чи заб'ється, весна покаже.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 13.01.2018, 09:33
Потрібно довести роботу до кінця! Напевно після цеї статті робота стане..
Відповісти
 
 
+6 # Гість 13.01.2018, 22:11
Хохма по Володимирецьки! Не дорога, а мрія!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 15.01.2018, 08:44
Стаття в стилі автора.Чимось нагадує книгу "Як гартувалася сталь".Там також будували вузькоколійку в дощ і сніг.Результату від того будівництва тепер ніякого.
Водяний потічок два-три дні на рік створював перешкоду,але не вимагав вкладення коштів.Ось уже три місяці водіі чортихаються стрибаючи по вулиці Повстанців, і ще будуть три-чотири місяці стрибати,а може і більше.А ще ж треба значні кошти на ремонт дороги.
Шановні селищні депутати розкидаючи кошти громади на на утримання громадських об'єднань які не можуть себе утримати згадайте наше сміттєзвалище,з айдіть туди літом,катастроф а наближається і почнеться вона звідти.
Відповісти
 
 
+11 # Siegfried 15.01.2018, 09:54
Ну, тут такоє,.. На ремонт дороги по-любе, чи з колектором, чи без колектора, а гроші потрібні. І то не малі. І колектор потрібний також. І зі сміттям теж нада шото рішать, і з парковою зоною, і з панським маєтком, і ще купа різних важливих і менш важливих, термінових і не термінових справ.
А задумка з сонячними батареями - то круто. Якщо все получиться, то буде круто. Але згадаймо ліхтарі в парку і біля стадіона, бетонні клумби, сміттєві урни (як це все "шанують" у нас) :cry: Чи не буде це і з ОНОВЛЕНОЮ вулицею від Соборної до Миру?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 59 гостей на сайті