Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБюджет селища Володимирець прийнято

Бюджет селища Володимирець прийнято

( 1 Vote )

Таке рішення хоч і не одноголосно, але прийнято на засіданні сесії селищної ради, яка відбулася на минулому тижні.  5 депутатів утрималися від голосування за одне з головних питань сесії.

Попередньо при розгляді питання бюджету селища на 2018 рік депутати обговорювали доцільність розміщення коштів селищного бюджету, що з певних причин не використовуються радою, на депозитах на конкурсних умовах. Проте думки з цього приводу у депутатів розділилися.

Загалом у бюджеті селища сплановані доходи громади на загальну суму 9 млн. 770 тис. грн., на таку ж суму передбачені й видатки.

Доходи планують отримати у 2018 році через надходження акцизного податку з підакцизних товарів (а це основна сума у близько 3,5 млн. грн..), місцевих податків та надходжень від оренди та продажу землі.

Понад 4 млн. грн. з бюджету селища передбачені на благоустрій, а також утримання доріг.

Загалом на порядку денному розглядали 32 питання та «Різне», серед яких левову частку складали земельні питання (затвердження проектів землеустрою та передачі у власність, звіту з експертної грошової оцінки земділянки, технічної документації тощо).  Окремі з них за рішенням відповідної комісії потребували детальнішого вивчення умов, тож перенесенні на розгляд найближчої сесії.

На наступну сесію теж перенесли кілька питань, які викликали жваву дискусію серед депутатського корпусу, серед них і про перелік земельних ділянок, право оренди на які пропонується для продажу на земельних торгах у 2018 році.

Вікторія Черпак

ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 109 гостей на сайті