Авторизація

HomeНовиниВ РайоніБудівництво шкіл у Степангороді та Озерцях продовжується (+фото)

Будівництво шкіл у Степангороді та Озерцях продовжується (+фото)

( 2 Votes )

Станом на 1 вересня 2017 року продовжується будівництво Степангородської школи. Із запланованих чотирьох корпусів наразі будується другий. Уже завершено два перших поверхи будівлі, тривають роботи по цегляній кладці третього поверху.

Виконується утеплення цоколю. Завершено будівельні роботи по очисних спорудах, прокладено зовнішню мережу водопостачання.

 
 

Радіє і тішиться цьому директор школи Сергій Кречко, який хоч і не є відповідальною за будівництво особою, але клопочеться, як, мабуть, і кожен степангородець, за долю нового закладу, школа будується і результати можна побачити на власні очі. Перший поверх другого корпусу уже перекритий, другий – перекритий частково, а третій – в процесі зведення. Слідкує він і за роботою над водопостачанням та створенням електромережі. Звісно, хотілося б швидше, але радує те, що роботи ведуться інтенсивно та безперебійно.

Загалом на роботи у 2017 році виділено більше 2,2 млн. грн. з районного бюджету та майже 20 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку. Уже проведено робіт на суму близько 3,8 млн. грн.

Відновлення будівництва Озерецької школи на певний час призупинилося, оскільки у червні поточного року було оголошено новий тендер на будівництво, адже попередній підрядник не дотримався умов договору. За результатами цьогорічного конкурсу було укладено договір із новим підрядником.

У 2017 році за ініціативи райдержадміністрації були підготовані та подані всі необхідні документи на отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження на будівництво Озерецької школи у сумі 15,2 млн. грн.. Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства затверджено перелік об’єктів, що фінансуються у 2017 році вказаною субвенцією, до якого увійшла й школа у с. Озерці. Станом на 1 вересня до районного бюджету надійшло понад 5,9 млн. грн. вищезазначеної субвенції.

Будівельні роботи були відновлені вже в середині серпня. На сьогоднішній день, за інформацією управління капітального будівництва облдержадміністрації, яке є замовником робіт, бригади працівників знаходяться на об’єкті та проводять відповідні підготовчі роботи. Майже завершений у минулому році перший  поверх будівлі чекає на добудову уже цьогоріч. На 90%  завершено спорудження очисних споруд, трансформаторної підстанції, розпочато будівництво котельні. Станом на 1 вересня 2017 року проведено робіт майже 4 млн. грн., в  2017 рік році підряднику надійшло близько 2,2 млн. грн.

Робота кипить, і доки погодні умови дозволяють вести ефективне спорудження, будівничі прагнуть встигнути завершити заплановані на цей рік роботи до перших морозів. А стимулом тут є значимість цих проектів, які дадуть змогу підвищити якість надання освітніх послуг в районі та стануть вагомим етапом інфраструктурного розвитку села.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 212 гостей на сайті