Авторизація

HomeНовиниВ РайоніСвято Першого дзвоника в колонії (+фото)

Свято Першого дзвоника в колонії (+фото)

( 2 Votes )

Першого вересня по всій Україні святкували День знань. Не оминув цей захід і Полицьку виправну колонію, адже тут перебувають також ті, хто мав би ще навчатись в школі. Оскільки на базі виправної колонії також є школа, в’язні шкільного віку пішли до неї. За словами начальника виправної колонії Володимира Каламбета, було проведено святкові заходи з нагоди вищезгаданого свята.

В ньому взяли участь засуджені, які зараховані до навчання в Полицьку вечірню ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів при установі, вчителі та адміністрація установи. Приємно відзначити, що люди, які позбавленні волі, мають змогу реалізувати своє право на освіту.

Наразі в школі при колонії навчаються 43 учні. Це 9-11 класи. Дана школа є абсолютно повноцінною, тут викладається повна шкільна програма. Сюди щодня ввечері приїжджають вчителі із сусідніх населених пунктів і викладають свої предмети. По закінченню навчання учні тут також отримують атестат зрілості.

Володимир Каламбет розповідає, що ув’язнені навіть мають право на дистанційні форми навчання в будь-яких вищих закладах України. Цього року школа мала до 20 випускників.

-            Минулого року ЗНО наші ув’язнені здавали, але ніхто не досяг навіть мінімуму балів. Цього року ЗНО ніхто не здавав за відсутності такого бажання, бо здебільшого ледарюють, - зазначив Володимир Олександрович.

 

 

 

Підготувала Олена СТЕЛЬМАЩУК

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 87 гостей на сайті