Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДорога до Білого озера: ремонт чи дерибан бюджетних коштів? (+фото)

Дорога до Білого озера: ремонт чи дерибан бюджетних коштів? (+фото)

( 3 Votes )

Голова облдержадміністрації Олексій Муляренко поділився враженнями про чудовий відпочинок на Білому озері. І не зміг не згадати про ремонт дороги, що веде до водойми, адже скільки нарікань було на це "розбите корито".

Ось який допис на своїй сторінці у мережі Facebook зробив голова облдержадміністрації 26 серпня:

«Переконаний, що наше Біле озеро може перевершити по своїй популярності волинський Світязь. А тому для зручності туристів нещодавно розпочався ремонт дороги до цього озера. Бо ж, як відомо, хороші дороги – це важлива складова розвитку туристичної галузі, а відповідно і напливу туристів.

 Учора по дорозі на відпочинок до Білого озера я перевірив стан виконання будівництва дороги від Більської Волі до Рудки, а звідти до самого озера. Дана ділянка дороги складається з двох частин загальною протяжністю 6,2 кілометри. На одній з ділянок фірма-підрядник провела поки тільки початковий етап робіт. Тут дорожнє покриття вирівняно та покрито щебенем. На другій ділянці виконавці просунулися трохи далі і вже є прокладений перший шар покриття, після якого вкладатимуть ще фінальний шар асфальту.

Варто зазначити, що до цього тут були суцільні ями. Хотів би попросити окремих критиків не паплюжити передчасними висновками гарну справу. Ті, хто береться критикувати будівництво цієї дороги, мали би спочатку дочекатися завершення виконання робіт, а вже потім роботи висновки. В свою чергу, я переконаний, що всі фірми – виконавці будівельно-ремонтних дорожніх робіт – добре розуміють, що якість виконання робіт в пріоритеті і дороги в експлуатацію будуть прийматися прискіпливо та ретельно», – написав Олексій Муляренко.

Проте, очевидно, відпочивальники і губернатор діставались до Білого різними шляхами.

Так, 24 серпня інтернет-користувач з Вараша Дмитро Мохнар у мережі Facebook опублікував вражаючі фото того як понівечило машину катання по відремонтованому шляху.

 

 

– По-перше, той асфальт не можливо назвати асфальтом. Вони поклали холодний асфальт на гарячу смолу,  а не навпаки. Цю смолу намотали на колеса машини, які їхали на озеро. Вони закатали ту ділянку на якій не потрібно було робити ремонт. Там з Рудки стоять знаки про обмеження і ремонт доріг. Але вони налили гарячу смолу на обидві полоси,  тут потрібно було перекрити дорогу. Там добряче пошкодило машину. Машина була не моя, але господарка машини сказала,  що бригадир їй сказав взнати затрати і він мав дати гроші на все, – прокоментував для «Володимирецького вісника» Дмитро Мохнар.

Те, що голова адміністрації називає ремонтом дороги до озера, це всього дві ділянки загальною протяжністю трохи більше шести кілометрів. І це  не найгірші ділянки, кажуть місцеві жителі.

От вони чомусь тут стали робити. Хоча на тій дорозі є гірші аварійні  ділянки, коментує Віктор, теж житель Варашу.

 Тим часом журналіст телеканалу Інтер Інна Білецька наочно продемонструвала  товщину прокладеного асфальту – біля 3-4 сантиметрів. У той же час вартість ремонту лише одного, двокілометрового відрізку дороги на Біле озеро, як стверджує журналістка, обійдеться бюджету майже в 5 мільйонів гривень. Загалом же ремонт двох відрізків злополучної дороги на Біле озеро обійдеться бюджету у 13 мільйонів гривень (в тому числі сюди входять і 10 відсотків дольового співфінансування з районного бюджету).

Асфальт, до речі, можна взяти із собою як сувенір – він відвалюється шматками.

Підготувала Ольга ПЕШКО.

фото із соцмереж

 

Коментарі   

 
-6 # Гість 31.08.2017, 13:44
Фото із соцмереж, і матеріал також...
Відповісти
 
 
+21 # Гість 31.08.2017, 14:17
Цілком і повністю підтримуємо тебе Дмттро. Ще із самого початку так званого ремонту, який почався на тому відрізку шляху, де неохідно було залатати, ну максимум 10 ямочок було зрозуміло, що це чергова афера. Чия і хто за це має відповідати, мабуть треба щоб сказали компетентні органи, якщо вони ще в нашій державі є. А саму страшну частину дороги дійсно вирівняли грейдером тай на цьму гроші скінчилися. Хотілося б знати, хто все таки складав дефектний акт на ту дорогу та хто дасть правову оцінку використання тих коштів? В нас що, руки дійсно незвідти ростуть? Ганьба!!!
Відповісти
 
 
+2 # Гість 04.09.2017, 07:44
Пам'ятається тут якось районний "колега" Муляренка гидив депутатів, що ця дорога неробиться, бо депутати районної ради не виділяють оцю частку в 10% на так зване співфінансуванн я і дуже серйозну бучу підняв. Люди почали на депутатів своїх по тих селах виходити і розпитувати й вимагати голосувати, бо ж держава дає, пардон, "відмиває"(чи районному голові рда щось перепаде неясно, але мо й капнуть, бо дуже вже гризся за ту дорогу)більше 10млн. а вони 1,5 всього не дають.
Депутати були проти, бо бачили хто повинен робити. Фірма із запашком. Вона обєктів багато по всій області набрала. Й цю дорогу й шматок між Хиночами-Степан городом, щей школу в Озірцях має будувати(дайбо, хоч тут хоч щось до толку зроблять). Але то людські гроші. Мешканці наполягли - депутати проголосували.
Тримайте результат. Насолоджуйтесь. Більше вірте голому "королю" в рда
Відповісти
 
 
+4 # Гість 04.09.2017, 12:24
Теж саме і по Зеленому. Дорогу просто засипали щебнем по асфальту. Це що, ремонт за новими технологіями? А ремонтує місцевий депутат Сиротюк, який "віджав" ремонт дороги у попередників. Його фірма навіть латаного авфальтоукладчи ка не має. Така дорога буде, як він зробив за поворотом в Любахах.

Та ці фірми "із запашком" повсюду, а пахуть вони нечистими грошима. Кожен лише хоче їх собі (ЦЕНЗУРА). Кому не давай - всі злолдії!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 69 гостей на сайті