Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПро що забув голова райдержадміністрації, або проблема правди та відповідальності

Про що забув голова райдержадміністрації, або проблема правди та відповідальності

( 1 Vote )

 

Навіть не натякаючи, а прямо звинувачуючи депутатів Володимирецької районної ради в тому, що саме з їх вини не побудують школу в селі Озерці, голова Володимирецької РДА в особі підконтрольного відділу організаційної та інформаційної роботи вчергове вводить в оману громадськість району.

Серед освіченої частини громади уже зараз йде поголос про те, що це пік неадекватності нашого голови РДА Володимира Хоружого, що не піддається ніякому здоровому глузду.

Тепер про все по порядку. Ще при підготовці до 13 сесії, яка відбулася 7 червня 2017 року, в пропозиціях на зміни до проекту рішення районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», що надійшли за підписом все того ж голови РДА від 01.06.2017 року № 2463/01-35/17, пунктом 7 чітко вказано про бажання зняти кошти (зменшити видатки), передбачені, до речі, як субвенція з районного бюджету обласному бюджету на фінансування об'єкту "Будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ст. в с.Озерці Володимирецького району Рівненської області" (співфінансування з районного бюджету проекту Державного фонду регіонального розвитку) ще на березневій цьогорічній сесії.

Ще тоді голова РДА переконував депутатів, що ці кошти не будуть використані, бо реальний шанс на фінансування по Державному фонду регіонального розвитку має лише школа в с. Степангород, а на Озерецьку ЗОШ І-ІІ ст. будуть виділені кошти субвенції з держбюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Власне, саме на цій же сесії депутати затвердили збільшення видатків загального фонду районного бюджету на 14 322,7 тис. грн., в тому числі 9 895,9 тис. грн., цієї субвенції. Попередньо цю ситуацію вивчала й профільна бюджетна комісія, з рекомендацій якої депутати й вирішили підстрахуватись і таки залишити ці кошти там, де вони й були. Адже нам відомі факти втрати мільйонів гривень виключно через повну відсутність професіоналізму (власного і підлеглих). Зокрема, по питанню будівництва Озерецької ЗОШ голова РДА відмовився брати на себе будь-яку відповідальність за справи району (власними силами оголошувати та проводити тендер). В результаті було втрачено 6,5 млн. грн., які передбачались на будівництво Озерецької ЗОШ.

Враховуючи та розуміючи ті факти, що питання ремонту доріг в нашому районі особливо важливе, левову частку перевиконання районного бюджету депутати все ж вирішили виділити як співфінансування на ремонт тих «славнозвісних» ділянок доріг між селами Більська Воля та Рудка, та на поточний ремонт автомобільної дороги в напрямку з Володимирця на Суховолю на 14 позачерговій сесії, що відбулася 28 липня 2017 року. Пропозиція голови РДА знову ж, на жаль, була прогнозованою – для чого за щось відповідати і щось робити? – передати кошти в область, а не використовувати власними силами. І, дай Боже, там їх освоять до морозів.

Разом з тим проблем в районі не поменшало. Отримавши певну інформацію про те, що кошти зони спостереження вже практично в районі (потрібно лише погодження Мінрегіону), депутати розподілили субвенцію з районного бюджету обласному бюджету на фінансування об'єкту "Будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ст. в с. Озерці Володимирецького району Рівненської області", що була свого часу передбачена як співфінансування з районного бюджету проекту Державного фонду регіонального розвитку і фактично не використовувалася.

Тому, як мінімум, дуже дивно чути, що В.Хоружий через Фейсбук, Полісся.нет, газету «Володимирецький вісник» розкритикував нас, депутатів, що ми забрали кошти, передбачені на будівництво Озерецької школи!

Бо нам у відповідь надзвичайно цікаво знати: чи зуміє використати голова РДА ці народні майже 10 мільйонів гривень, і чи не пропадуть вони так само, як і минулорічні 6,5 млн. грн.?

 Депутати фракцій Володимирецької районної ради

ВО «Батьківщина», «Свобода», УНП, УКРОП,

 «Радикальна партія Олега Ляшка», «Справедливість».

 

 


 

 

Коментарі   

 
+27 # Гість 09.08.2017, 09:23
:cry: Боже, Боже, коли вже зламається та стрілка яку вони крутять та переводять один на одного... Та сидіть на кріслах тих які маєте, але ж зробіть щось для людей. ВИ ЗА ВЛАДУ ДУМАЄТЕ ТА ОДИН ОДНОГО ЗВИНУВАЧУЄТЕ, але чого люди мають терпіти? Коли школу почали будувати то кожен як міг піарився, їздив та фотографувався з будівельниками. Як гроші пропали, то кожен винить один одного що то його вина. Отак і малі діти: шкоду зроблять, атоді крутять головами "то не я, то він". А може вже досить воювати в тих кабінетах? З нас війни вистачає. Сідайте за стіл разом та вирішуйте проблеми народу та громади.
Відповісти
 
 
-8 # Гість 10.08.2017, 08:37
Чи пробували Ви, шановний, колись з божевільним домовлятися? У Мінську ось уже четвертий рік намагаються з неадекватним "пуйлом" якісь переговори вести. Ви бачите результат? Так, там ситуація складніша, бо дурнуваті з обох сторін, але на результат, якого ніколи не буде поки не зміняться учасники процесу, це не впливає
Відповісти
 
 
-8 # Гість 09.08.2017, 15:01
Оце матеріал для популярного журналу "Перець". І буде привід прославитись на всю країну.
Відповісти
 
 
+33 # Гість 09.08.2017, 20:24
Ляшківці))) Ви так себе попустили на всю країну, що вашим словам ніхто не вірить! Популісти чортові.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 10.08.2017, 13:20
Мені, наприклад у Володимирці і в Україні, подобається все! Досить нам ухати і пукати на когось. Погляньте на себе і запитайте, чим ви кращі за Володимира Хоружого чи за Миколу Волчецького чи за Петра Сиротюка, ці люди чесні, вони прожили життя і що б тут ви не писали є у нас люди мирні, які прижилися і дружили завжди. Такі люди не шукають владних крісел, не їздять по мітингам, тому-що їм подобається жити так як вони цього хочуть! Якщо комусь не подобається жити в Україні, мати друзів, то беріть свої валізи і біжіть туди, куди Вас серце зве!!!!))))) Володимир Хоружий це представник від партії Президента, тому краще зайдіть в адміністрацію і запишіться на прийом громадян!!! А ще у нас є психотерапевти! !!))
Відповісти
 
 
+8 # Гість 10.08.2017, 19:45
Оце так лизнув, молодець, тобі хоружий канхветку дасть!
(Видалено модератором) не місце в керівних кріслах.
І до речі він не дружить нізким, а пересварився зі всім районом. Вилетить з крісла і тоді ніхто руки не подасть :-x
Відповісти
 
 
+19 # Свій 10.08.2017, 15:16
:lol:
Відповісти
 
 
+12 # Гіcть 11.08.2017, 06:15
Анонімні автори цього матеріалу схоже навмисно пишуть провокативні коментарі і самі їх заперечують, підігріваючи цю тему. Відчувається, що деяким депутатам кортить позбутися ГоловНу перешкоду. Значить заважає не слабо...
Відповісти
 
 
-6 # Гість 14.08.2017, 09:15
Заважає кому? Депутатам? :lol: Профукуючи мільйони грошей і використовуючи посаду, щоб вирішувати власні бізнсові справи? :-x Читаєш оте все і бачиш як район божеволіє і ця зараза видно від самого шоколадного верху розповзається, хоч і в селищі вистачає дурдому: тут депутати будуть аж допоки зерновий магнат у своїй комісії всю земельку за хабарі бурштинщикам і лісорізам з різних сіл не віддасть. Бо володимирчани мовчать. Невже усі отримали ділянки?, а на бурках і аеродромі лише одна з 20 сімей володимирецька
Відповісти
 
 
-2 # Свій 14.08.2017, 13:42
Давай конкретні факти! Зараз ми його на шматки розірвемо!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 126 гостей на сайті