Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ президії райради: емоції – союзник не найкращий…

У президії райради: емоції – союзник не найкращий…

( 1 Vote )

У суперечках народжується істина, у парламентських дебатах – закони, але чи повинне обговорення нагального питання переливатись у протистояння з готовими до бою кулаками? На щастя, на райрадівському рівні кулачної «демократії» ще не сталось.

І все ж, недавнє засідання президії районної ради, яке традиційно передує кожній сесії, нагадало про найдраматичніші моменти нинішнього вітчизняного парламентаризму.

 Найбільше відзначилися представники «порошенківської» і «тимошенківської» депутатських фракцій. І тільки виважена, аргументована позиція першого заступника голови РДА Анатолія Рижого гасила емоції, що могли не на жарт спалахнути.

А все дороги! Певний час порадувавши поліщуків, нині вони стали їхнім головним болем. Якщо нічого не робити, розбиті шляхи скоро не єднатимуть, а відріжуть Володимирець від решти світу. Але й ті крихти, що перепадають з облдюджету, не вселяють оптимізму. Не тільки тому, що їх мало, а й тому, що пропадає довір’я між районом та областю. Ніби й не проти районні обранці визначитись із співучастю у фінансуванні дорожньо-ремонтних робіт, на жаль, у запевненнях, що пролунали зверху, сумніваються. Спаливши весь емоційний порох у різноспрямованих аргументах, усе ж, вирішили віддати важливе питання на розсуд сесійної зали.

Загалом же порядок денний чергової сесії на засіданні сформували і суто свої, властиві президії питання розглянули. От тільки… коефіцієнт корисної дії не радує. Озерецька сільська рада просить відремонтувати автодорогу Більська Воля-Городок, однак можливості райбюджету надто скромні. Подібна ситуація – з незаконним порушенням бурштинокопачами земель лісового фонду, зі спробами «загнуздати» зростаючі тарифи на електроенергію, з ремонтом ще однієї автодороги – Зарічне-Борова-Стара Рафалівка-Полиці. Тобто, знаємо, чого хочемо, але не знаємо, яким чином домогтися.

Серед найбільш вагомих, винесених на сесію питань – внесення змін до районного бюджету-2017 та до програми економічного й соціального розвитку району, закупівля товарів і послуг через систему «ProZorro», платні послуги Володимирецької дитячої школи мистецтв і Рафалівської дитячої музичної школи, ситуація у районі з африканською чумою свиней, передача електрообладнання зі спільної власності сільських та селищних територіальних громад у власність ПрАТ «Рівнеобленерго» і «переселення» музею вузькоколійної залізниці з Антонівки у Володимирець. Тож чекатимемо прийнятих на сесії рішень.

Олексій ГОРОДНИЙ.
 

Коментарі   

 
+13 # Гість 28.07.2017, 01:09
РОЗКАЖІТЬ ЛЮДЯМ КУДИ ДІВАЮТЬСЯ ПОДАТКИ - КОШТИ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯК ЩО В НОЧІ ХОДИШ ПО ВОЛОДИМИРЦІ ЯК ПО ,"ЗАБИТОМУ СЕЛІ" В ПОВНІЙ ТЕМНОТІ!!!????? ?????
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 89 гостей на сайті