Авторизація

HomeНовиниВ Районі7 червня – засідання 13 сесії Володимирецької райради. Дискутували…(+фото, аудіо)

7 червня – засідання 13 сесії Володимирецької райради. Дискутували…(+фото, аудіо)

( 2 Votes )

На порядок денний було винесено 15 питань і різне.

Найбільш дискусійним стало питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік (а фактично перерозподіл залишків бюджету, оскільки приблизний дефіцит бюджету, за словами голови  РДА, до кінця року складе біля 15 мільйонів гривень, тож ні про яке перевиконання доходів сьогодні мову не варто вести).

Зокрема, на співфінансування будівництва школи в Озерцях по програмі ДФРР районним бюджетом було передбачено на сесії ще на початку року 1 млн. 210 тис. грн. Однак на нинішній сесії пропонувалося ці кошти перерозподілити між іншими бюджетними установами і організаціями району, оскільки кошти ДФРР ми безнадійно втратили. Втім, депутати не погодилися з такою пропозицією фінансового управління РДА, адже громада села зайняла активну позицію і вимагає продовження будівництва школи.

Було запропоноване компромісне рішення бюджетної комісії  (помилку виправлено модератором): зняти з бюджетних установ і програм по 20 відсотків асигнувань, які планувалися на серпень. А коли кошти із зони спостереження надійдуть в район і будуть спрямовані на будівництво школи в Озерцях, то на наступній сесії в липні цей злощасний «мільйон з четвертинкою» перерозподілять на дофінансування бюджетних установ і районних програм.

Обговорення переділу районного бюджету

Про закупівлю товарів через систему ProZorro

Питання про передачу в оренду громадській організації "Українське об'єднання учасників-ветеранів АТО «Фенікс»" будівлі їдальні та контори, які вже давно не використовуються, набуло теж неабиякого обговорення. Організація просить надати в оренду вищезазначені приміщення для облаштування у Володимирці реабілітаційного центру учасників АТО. Мета його – патріотичне виховання молоді, реабілітація учасників АТО та робота із сім'ями учасників бойових дій. У депутатів, зокрема, виникло питання стосовно того, за які кошти відбуватиметься облаштування реабілітаційного центру. На що голова організації Олексій Мельник розповів, що спонсором є виходець з України, який сам проживає у Канаді. Після тривалої дискусії більшість депутатів проголосувала за укладання договору оренди нерухомого майна терміном на 2 роки.

Про передачу в оренду будівлі


До складу Госпітальної ради Сарненського госпітального округу депутати делегували як представників від Володимирецького району лікарів Івана Караїмчука, Сергія Буравського та Юрія Білика.

Делегування представників Володимирецького району в Госпітальну раду

Під час сесії заслухали і начальника Володимирецького відділення поліції Віталія Березовського. Він доповів про стан законності, боротьбу із злочинністю, охорону громадського порядку. Начальник поліції зазначив, що на сьогоднішній день складна ситуація із незаконним виготовленням алкоголю та нелегальним видобутком бурштину.


Депутати гостро підняли питання стосовно дільничих. Зазначено, що у Хиночах, як і в багатьох населених пунктах району, дільничі існують лише формально, тобто, люди в деяких населенних пунктах навіть не знають, хто у них дільничий. Депутати відмічали, що якщо так триватиме і далі, то скоро в кожному селі не дивиною стануть такі масові бійки і стрілянина, як недавні розбірки за участю жителів Канонич, Дубівки та Кідер.

Віталій Березовський зазначив, що з моменту реформування міліції у поліцію залишилося лише 4 дільничих на 68 населених пунктів. Не вистачає і транспортних засобів для належного виконання обов'язків працівників поліції.

Утім, депутати відмітили, що в роботі поліції є вже певні позитивні зрушення (екіпажі поліції хоч зрідка зявляються на вулицях сіл та селищ і на автодорогах району). А тому всі ДУЖЕ сподіваються, що в подальшому багато проблем спільними зусиллями вдасться вирішити.

Ольга ПЕШКО.

 

Коментарі   

 
+6 # Гість 08.06.2017, 18:49
А ріст злочинності це зовсім і не поліцейська проблема. І профілактика теж. :-*
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 106 гостей на сайті