Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗа кошти М’ялика – нові вікна для ЦДЮТу (+фото)

За кошти М’ялика – нові вікна для ЦДЮТу (+фото)

( 4 Votes )

Віктор М’ялик ніколи не відмовляє в допомозі дітям. Перебуваючи з візитом у Рафалівській школі, де він опікується пришкільним інтернатом, він не відмовив у проханні відвідати і місцевий центр юнацької та дитячої творчості (ЦДЮТ).

На колективне звернення допомогти закладу у заміні вікон, передане помічнику мецената Івану Базаці завідуючою Наталією Бутеєць, меценат охоче відгукнувся, виділивши на це більше 22 тисяч гривень.

Буквально наступного тижня вікна було заміряно і виготовлено, а вже встановлювали їх власними силами працівники закладу. Тож ЦДЮТ тепер має сучасні просторі світлі вікна (всього їх замінено 12 у головному корпусі та корпусі №2), які відчутно зменшують тепловтрати у приміщенні і роблять центральну залу набагато світлішою.

Тепер дітки (255 їх відвідують центр) збиратимуться тут ще частіше, адже в центрі 17 гуртків і 17 груп за інтересами – кожному є чим зайнятися.

А батьки та адміністрація центру висловлюють щиру вдячність меценату Віктору Ничипоровичу М’ялику – людині з великим серцем і доброю душею. Це вже друга фінансова допомога від нього діткам Рафалівського ЦДЮТу. Частину вікон у закладі він уже профінансував раніше.

 


Фото А. ТКАЧУКА. та С. СКІБЧИКА

 

Коментарі   

 
+14 # гість 16.03.2017, 19:07
Звідки бабло?Нормальни й господар не буде розкидати гроші зароблені важкою працею,а навчить інших працювати!!!Пок ажіть декларацію мецената!!!
Відповісти
 
 
-15 # Flover 16.03.2017, 19:26
Виділити гроші на заміну вікон в приміщенні, де займаються діти, де вони навчаються, де їх виховують, де розвивають їх уміння і таланти - це по Вашому розкидання грошей? Скупій людині цього не зрозуміти.
Відповісти
 
 
+19 # Гіcть 16.03.2017, 19:36
Благими намірами вимощена дорога в пекло...

Алегорично: про добрих намірах, але погано виконаних, зазвичай призводить до протилежного результату.

Наміри М'ялика - зрозуміло всім, він про це не говорить, до того ж гроші невідомого походження, а значить не щиро ми ж розумієм...

:sad: :sad: :sad:
Відповісти
 
 
-13 # Гiсть 16.03.2017, 19:21
Покажи перше свою декларацію! Ти маєш не менше, але нічого доброго не робиш!
М'ялик робить це просто так.
Відповісти
 
 
+20 # гість 16.03.2017, 23:49
Якщо ти щиро віриш цим благим намірам,то мені тебе жаль!!!Вір і надалі в хорошого дядю який прийде і все тобі принесе!!!Якби я піарився через ЗМІ то звісно ж пояснив би свої доходи,а в даному випадку повна тьма,хоча більшість знає про цю не надто хитру двухходовочку,р озрахунок саме на таких як ти котрі вірять в хорошого царя!!!
Відповісти
 
 
-3 # Siegfried 17.03.2017, 06:04
Справа не в вірі в доброго царя, а у видимих фактах доброчинності. А вони дійсно очевидні.
Відповісти
 
 
+18 # гість 17.03.2017, 13:22
Справжня доброчинність-ц е коли ліва рука не знає,що робить права!!!А тут за три підвіконня крику ой-йой!!!
Відповісти
 
 
-5 # Гість 17.03.2017, 15:19
І за одне вікно не грішно подякувати, якщо держава осторінь.
Відповісти
 
 
-9 # Siegfried 18.03.2017, 06:30
Це ж добре, що нам про доброчинність розповідають. Це мотивує і дає приклад іншим як можна людям послужити добрими справами.
Навіть якщо людина хизується перед іншими ЯК ВОНА ДОБРОЧИНСТВУЄ - то це на її совісті. Але й ми, ті хто критикує і засуджує, тикаючи слово Господа про "ліву і праву руку" - самі рідко, або й ніколи не робимо добра а ні ПРАВОЮ, а ні ЛІВОЮ рукою. Бо скупі і горделиві. Або даємо тайкома так, щоб "ліва не знала що робить права" і насміхаємося вголос, бомкаємо як пустопорожній дзвін, погорджуємо в серці своєму тими, хто піариться:" Ха-ха! Погляньте, який він нігадяй!"
То чим ми тоді кращі один від одного? Чи подобаємося ми тоді Господеві? Я це пишу не лише вам, але й собі. Нам є над чим подумати, а особливо в цей благодатний період посту перед Великим світлим Святом Воскресіння Господа.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 20.03.2017, 16:16
Ваша правда, молодий чоловіче. Ті, хто не завидують іншим, ті, хто насправді теж мають добро в серці не стануть засуджувать і критикувать. Он скількі понаставляли мінусів і вам і іншим. Це вони собі понаставляли їх. Перед Богом всі ходимо. Все на совісті кожного з нас, і думки, і діла, і слова. А в небесах пишеться книга.
Відповісти
 
 
-1 # гість 21.03.2017, 00:06
Шановний дописувач,що ви ліпите,яка заздрість,кому? За Вашою штундівською логікою,якщо я хочу бачити і знати правду про походження коштів доброчинних,то в мене не має,ні серця,ні Бога?Бог є правда і тільки правда.Перед Богом всі ходимо,а з Богом ті хто з правдою!!!!Бог сотворив людину РОЗУМНУ і дав їй право відрізняти зерно від полови,і більшість як Ви бачите є ЛЮДЬМИ!!!Просвя тіть яка книга в небесах пишеться,щось нове Вам просвітер втулив?
Відповісти
 
 
+1 # Siegfried 17.03.2017, 06:01
Мова не про бабло і його походження, а про нові вікна. Дядько чи з корисливих мотивів, а чи безкорисливо зробив добру справу. То в лікарні, то в дитсадку, то в школі. А то на лікування чи реабілітацію хворих дітей жертвує. Тож реально допомагав і допомагає.
Порадійте з тими, кому радість І не будьте зас........цями . Доколупалися з тими деклараціями:"Д е взяв, де взяв?" Хто ти такий одна з другим щоб він вам звітувався? І не ви йому те бабло давали, то й не нада плакать.
Відповісти
 
 
+22 # гість 17.03.2017, 10:59
В районі сотні людей які допомагають нужденним,і за поставлене підвіконня не кричать на кожному перехресті,а навпаки стараються залишатися інкогніто!!!!Йд е боротьба за депутатський мандат,і вложені кошти будуть помножені на 20 і вийняті з твого карману!!!
Відповісти
 
 
-8 # Гість 17.03.2017, 10:26
В нас є чимало людей які незаконно заробили чималі гроші, проте мало хто з них здатен на такі вчинки.Я практично нічого не знаю про Мялика,крім того, що він родом з Воронок, звідки походить чимало відомого (ЦЕНЗУРА) Як кажуть-в сім'ї не без ви родка.І здається цей "(ЦЕНЗУРА)" заслуговує на повагу ;-)
Відповісти
 
 
+11 # Гість 17.03.2017, 17:48
Да в нас тих пласмас зі склом,дід на пласмасоскляном заводі працює!! :lol: Перший поверх діти,-а що говорять санітарні норми і правила ЗАСЛУЖЕНІ БУДІВЕЛЬНИКИ?!
Відповісти
 
 
-11 # Siegfried 18.03.2017, 06:08
А що? Є порушення? Треба ще добудувати обов'язково ДРУГИЙ поверх? Чи заборонити учням навчання, бо маленьке приміщення і через ПЛАСМАСОВІ ВІКНА не свище протяг, неначе потяг?
Відповісти
 
 
-14 # Гість 17.03.2017, 23:32
Мялик молодець хай і далі так тримає(бачу по коментарях декого сильно мучать його добрі справи і старається хоч як вкусити)
Одне погано,що гроші Мялик дає на ремонти бездарним прорабам в яких не має ні тями ні смаку(дивлячись на ці вікна)
Треба йому перевіряти те,що роблять за його кошти.
Слідуючий депутат від нашого округу до ВРУ буде Мялик,людина яка дійсно показала добрі справи.
А то пишуть приїде депутат .... в округ до виборців,а люди прийдуть,а там помічник як завжди.
Відповісти
 
 
+20 # гість 18.03.2017, 11:00
Які кошти,така й робота,такі й прораби.Головна ціль-обовязкова стаття в газеті!І обовязково згадати про побудовані мости,дороги,шк оли,дитячі садочки,піднятт я економіки району!!!!А я все чекаю коли пан Мялик зробить з своїм рідним селом взірець для всіх,з робочими місцями,з європейською культурою(уявіт ь собі воронківця зі словами дякую,або будь-ласка) тоді і можлива мова про депутатство,пок и,що тільки дешевий піар!!
Відповісти
 
 
+29 # Гіcть 19.03.2017, 07:39
Вся суть меценатства в одній фразі:

БЛАГОРОДНО ЛИШЕ ТЕ, ЩО БЕЗКОРИСНО.

Жан де Лабрюйер (фр. Jean de La Bruyère; 1645—1696) — відомий французький мораліст.
Відповісти