Авторизація

HomeНовиниВ РайоніДепутати взялися за дороги Володимиреччини

Депутати взялися за дороги Володимиреччини

( 0 Votes )

Депутати направили до Рівненської обласної ради відповідний депутатський запит. Йдеться про сім доріг:

Бережниця - Степань - Деражне - Клевань; Володимирець - Антонівка; Степангород - Хиночі - Радижеве - Зелене; Володимирець - Красносілля - Малі Телковичі; Бишляк; Зарічне - Борове - Стара Рафалівка - Полиці на ділянці Мульчиці - Більська Воля; Переброди - Дубровиця - Володимирець - Суховоля на ділянці Каноничі - Володимирець.

Відремонтувати ці дороги просять обласні депутати Юрій Білик, Степан Бузян, Іван Караїмчук, Петро Мартинюк. Тому хочуть, щоб обласна рада направила їхній запит Службі автодоріг Рівненщини. 

Чи підтримають запит їхні колеги - стане відомо на одні йз найближчих сесій Рівненської облради. 

Джерело: РадіоТрек
 

Коментарі   

 
+19 # Гіcть 13.03.2017, 22:58
Є все-таки чуйка в наших депутатів. Як тільки почули про ремонт доріг http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/news/detail/45287.htm відразу зашевелилися.

Думаю восени після ремонту будуть писати, що саме "завдяки їм поремонтували дороги", ну а якщо ні, то "влада погана".

Добре бути депутатом, завжди "зверху" . :-) :D :lol:
Відповісти
 
 
+4 # Гість 14.03.2017, 08:39
а 1-2 км дороги від смітника в сторону Жовкинь ремонтувати не потрібно....
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 15.03.2017, 00:17
Це запитання, чи декларування, прохання, наказ :"Не ремонтуйте!"?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 14.03.2017, 11:57
Той відрізок "асфальту", що до кам"янки Жовкинь вже давно проситься ремонту. Але схоже, що депутатам не до нього...((
Відповісти
 
 
+13 # Flover 14.03.2017, 16:40
Хлопці, для кого чи для чого воно потрібно? Бурштинщикам, щоб швидше добиратися своїм металобрухтом на мойку? Вже давно скинулися б по доляру і відремонтували б собі тих 1,5 - 2 км. асфальту. А скільки мусору навикидали вздовж дороги на Жовкині! Це все ваші пляшки, поліетиленові пакети і протизаплідні гумки. Хто їх прибиратиме? Зайці з лисицями?
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 15.03.2017, 07:20
Дорогу на мойку перетворили на помойку. Але ж не лише каландайщики смітять. От якого........мі шки зі сміттям везти вглиб лісу два ке-ме від дороги, та ще й тягнути в густу посадку, куди важко пролізти, якщо по дорозі на Жовкині (на виїзді з Володимирця) і з Жовкинь (біля піщаного кар'єра) смітники. Хоча, можливо, в Жовкинях той смітник несанкціоновани й. Але ж люди там звозять сміття в одне місце.
Та це вже тема не цієї публікації. Це тема журналістського розслідування пані Ольги Пешко. Чомусь їй доручають таку справу. Втім, вона це гарно і професійно робить. 8)
Відповісти
 
 
+10 # Гість 14.03.2017, 14:58
На ділянці Мульчиці-Більсь ка Воля...не краща вона і у Собіщицях та Старій Рафалівці!!!
Відповісти
 
 
+8 # Гість 14.03.2017, 23:28
Що не кажіть та найгірша в напрямку Бишляка, особливо Красносілля-Зел ене...!!
Відповісти
 
 
+5 # гість 16.03.2017, 18:55
Що не кажіть,а за зеленим дорогу зовсім перекопати треба,відгороди тися цивілізованому світу від дикарів.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.05.2017, 09:58
Напевне не дочекаюсь коли вже поремонтують дорогу Володимирець-Жо вкині там менше 1 км дорги "асвальтованої" там і колеса можна залишити в ямах.Вже який рік підряд ніхто не берется за цю дорогу.
Відповісти