Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПоштовики Володимиреччини: «районка» потрібна людям

Поштовики Володимиреччини: «районка» потрібна людям

( 2 Votes )

У Каноничах біля сільського Будинку культури краса неписана –новорічна казка і зимовий пейзаж. По-новорічному вбрана ялинка додає святкового настрою, радуючи око ілюмінацією у вечері. У холі теж панує новорічний настрій. Саме через це фойє і проходять всі до Каноницького відділення поштового зв’язку, яким успішно керує Раїса Муравинець. Разом із нею працюють листоноші Руслана Соловей та Марія Волочнюк (на фото), які обслуговують у Дубівці та Каноничах 232 та 254 двори відповідно. За підсумками передплатної кампанії вони зайняли по району перше місце. З чим ми їх і вітаємо!

 Трудова слава заслужено завітала до працівниць ВПЗ Володимирець, який очолює Людмила Смоляр. Оператори, 4 водії, 4 супровідники та 4 листоноші — такий склад цього відділення поштового зв’язку. Та чи не найбільше труднощів випадає на плечі саме листонош, які по закону професійного Статуту в погоду і негоду несуть в кожну домівку добру вісточку і свіжу газету. Відрадно, що саме Наталія Лабунська, Надія Шама, Наталія Симонець, Лідія Кужель та Олена Сергійчук, якими керує  (на фото) доставляють володимирчанам 624 примірники райони. Вони й посіли друге місце по передплаті.

Листоноші села Лозки удостоїлися поваги за сумлінну працю на рівні генеральної дирекції «Укрпошти». Їм в числі кращих вручено два іменних велосипеди з емблемою УДППЗ за відмінні показники в роботі. Разом із з ВПЗ райцентру лозківські поштовики (на фото начальник Руслана Киричик, листоноші Галина Годунок та Любов Бачинська) теж зайняли друге місце. Кошмаки, Полянка, Рубань, Заболоть, Олізарка, Суховоля, Лозки – ось назви населених пунктів, куди щоразу пролягає дорога цих кур’єрів добрих звісток.

На третьому місці по передплати районної газети невтомні поштарки з Довговолі Валентина Моніч та Галина Токарська (на фото), яких очолює начальник відділення Зоя Токарська. Взимку підручним транспортом їм стають санки, а влітку – велосипеди. Бо ж село велике, читають багато, тож вага кореспонденції іде на кілограми.

Полиці, як і Довговоля, теж любить читати. 256 «Володимирецьких вісників» прибуває в розпорядження сумлінного поштовика і досвідченого керівника ВПЗ Людмили ПЕРЕХОДЬКО. А її незмінні помічниці, листоноші Валентина Музика, Ольга Лесько та Галина Вознюк щоденно курсують із сумками, повними не тільки сердець, періодики, пенсій, допомог, але й товару повсякденного попиту вулицями Веретина, Сошників та Полиць, обслуговуючи більше 2 тисяч жителів. Вітаємо їх із третім місцем!

А найприємніше, що поштовики впевнені: районна газета справді потрібна людям; її з охотою передплачують. І навіть якщо комусь пропонують «Володимирецький вісник» «в нагрузку», не відмовляються, адже свіжі новини краю можна знайти лише в нашій газеті.

Від імені усіх читачів та колективу газети щиро дякуємо поштовикам за труд і бажаємо, щоб цей рік приніс вам незабутні враження, вдачу й добробут. Щоб високі результати та реалізація ваших планів стали продовженням і укріпленням наших ділових відносин. Дякуємо вам, друзі-поштовики!

 

Поштовики Володимиреччини
 
Поштовики Володимиреччини
 
Поштовики Володимиреччини
 
Поштовики Володимиреччини
 
Поштовики Володимиреччини


Галина ТЄТЄНЄВА

Фото Сергія СКІБЧИКА


Матеріали до теми:


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 64 гостей на сайті