Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці відкрили головну ялинку району (+фото, відео)

У Володимирці відкрили головну ялинку району (+фото, відео)

( 4 Votes )

Увечері 19 грудня, на Святого Миколая, засіяла різнокольоровими вогниками головна ялинка району.

На відкриття красуні зібралося чимало жителів селища та приїжджих гостей з району. З наступаючими новорічними святами привітав мешканців та гостей району заступник голови селищної ради, Василь Лосінець, волонтер Микола Юрах. Волонтер подарував присутнім пісню «З Новим Роком і Рождеством».

Привітання звучало й з вуст Святого Миколая. Він побажав діткам, щоб були слухняним та здоровими, всім іншим миру та гарних новорічних свят.

Весела музика, співи та танці не давали присутнім сумувати. Під дзвінке звучання української пісні, колядок та щедрівок, під  ритм запальної музики присутні охоче пританцьовували, зігріваючись від холоду.

Найбільше чекали на відкриття дітки. Вони щиро раділи, коли на зеленій красуні загорілися вогники. Ставши дружньо в коло, взявшись за руки, малеча довго водила хороводи. Розважали їх Дід Мороз, Снігуронька, аніматори у костюмах півника та курочок.

Відкриття ялинки нагадало, що ми стали ще на день ближче до Нового Року.

 
 
 
 

 

Ольга ПЕШКО.

Фото автора.

 

Коментарі   

 
+8 # Гість 19.12.2016, 23:50
На новий рік та Різдво у своїх теплих та затишних будинках,не забуваймо у молитвах та допомозі для наших захисників які під шквалом мінометних та арт обстрілів у холодних та мокрих окопах та бліндажах боронять наше мирне небо на Володимиречині де наші дітки та рідні можуть святкувать та водить хороводи довкола ялинки.Нагодуй свого солодата зараз щоб не прийшлось годувати чужого під дулом автомату.
Відповісти
 
 
+15 # Гість 20.12.2016, 10:16
Чому лягло все на простих громадян???,пла тимо податки для ф!нансування всього державного аппарату(чиновн ик!в,арм!!,пол! ц!!)! ви знову стараэтесь пристидити громадян що вони повинн! в!дати останнэ.У нас ! так народ з високою громадянською в!дпов!дальн!ст ью,а у ваших речах просл!жуэться "шкурне" зац!кавлення.Со лдата народ нагодуэ-поменше обкрадалиб його корумпован! чиновники,! меркантильн! командири...
Відповісти
 
 
0 # Гість 20.12.2016, 13:41
Даруйте ніхто нікого не пристижує наш народ є і так доволі терплячим і я пишаюсь своїм народом та Батьківщиною і зовсім шкурних інтересів я не зачіпав і не мав на увазі,просто є сумління,та громадянській та і християнський обовязок допомагати ближньому своєму це не означає віддати все хоча у нас побратимів виходить отак як написано Иоан.15:13 Немає більше тої любові,як тільки хто покладе душу свою за друзів своїх.
Відповісти
 
 
+6 # Siegfried 21.12.2016, 08:35
Не погано дівчина співає. Та що на відео. Так миленько, гламурненько.
А що то? Наталя Андрєєва вже працює в ДК? Чи я щось не так зрозумів?
Відповісти
 
 
0 # xosяin 21.12.2016, 17:10
Ага, директором РБК.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 103 гостей на сайті