Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПерший шериф в Україні – наш земляк

Перший шериф в Україні – наш земляк

( 2 Votes )

 

Його ім’я Геннадій Шеляг-Баєчко.

Він народився у селі Хиночі Володимирецького району в багатодітній родині. Навчався в Рівному, звідки його й забрали на службу в Афганістан. Дослужував армійську службу в Калінінграді. А після армії обрав фах правоохоронця.

Навчався у вищій школі міліції в Києві. Виростив сина. При перших реформах в органах внутрішніх справ, коли в Україні почали запроваджувати поліцейську систему країн Заходу, першим в Україні став шерифом і одержав квартиру у селищі Клевань.

Його ім’я записане в історію української поліції. Сьогодні Геннадій Шеляг-Баєчко – пенсіонер. Провідує у рідному селі Хиночі матір Марію Омелянівну Шеляг-Баєчко, яка народила четверо братів.

Вл.інф.

ілюcтрація з мережі Internet

 

Коментарі   

 
-2 # Людмила 24.10.2016, 16:24
правка: Генадій Пінчук
"Первым украинским шерифом стал майор милиции Геннадий Пинчук, для которого Министерство внутренних дел Украины возвело в селе Клевань большой дом. В одной половине будет жить майор и его семья, а в другой половине находится камера для арестантов, комната для допросов задержанных, служебный кабинет с модернизированн ыми средствами связи. Во дворе располагается гараж, где стоят автомобиль и лошадь. На них шериф будет ловить правонарушителе й..."http://www .proz.com/kudoz /english_to_rus sian/law_genera l/411856-interv iew_room.html

і ще з архіву новин:
http://rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=022286...
http://provinciyka.rv.ua/6382-avto-dlja-klevanskogo-sherifa.html
Відповісти
 
 
-2 # Людмила 24.10.2016, 16:29
Міліцейський мундир зайняв своє почесне місце у шафі. Здавалося б, усе, перегорнуто останню сторінку повісті із назвою «служба в міліції». Перегорнуто назавжди. Але важко назвати цих людей пенсіонерами чи ветеранами. Їх очі досі горять, вони просто випромінюють молодече завзяття, а у руках кипить будь-яка робота. Адже вони не звикли сидіти без діла. І розумієш: на заслужений відпочинок пішов міліцейський мундир, а не душа…
На мундирі Геннадія Івановича Пінчука зоріють погони підполковника. Понад 17 років із загальних 23-х служби в ОВС він був дільничним інспектором міліції. Розпочав свою службу із дворічного навчання в Івано-Франківсь кій середній спеціальній школі міліції. У 1991-му за розподілом потрапив до Володимирецьког о райвідділу внутрішніх справ, де два наступних роки перетворилися на напружені будні на посаді дільничного інспектора із обслуговування Більсько-Вільсь кої, Мульчицької та Озерецької сільських рад.
https://rv.npu.gov.ua/uk/publish/printable_article/84127
ЦЯ ЛЮДИНА-ЗРАЗОК ДЛЯ НАС.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 25.10.2016, 11:25
Геннадій Іванович Пінчук - мій двоюрідній брат і я пишаюсь ним, ця людина дійсно є зразком для нас.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті