Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимиреччина відзначила ювілей рідної країни

Володимиреччина відзначила ювілей рідної країни

( 5 Votes )

Як казав один із сучасних авторів, 25 – це коли дитинство, юність, "пора університетів" скінчилися… Рівно 25 років минуло відтоді, як наша країна юридично перестала бути частиною чи придатком чогось більшого і здобула право зростати самостійно та відстоювати поняття «незалежність», яке нині, безперечно, набуло глибокого некнижкового змісту.

Ювілей нашої держави, яка у свій день народження перебуває на нелегкому шляху усвідомленого вибору, відзначили і на Володимиреччині.

Детальніше - на volodrda.gov.ua

Відділ організаційної та інформаційної роботи РДА

 

 

Коментарі   

 
+6 # Гість 25.08.2016, 21:13
Шановні, є не точність в статті. ДКТВ "Пагін" приймав участь тільки з запрошення Волонтерського Центру смт. Володимирець.Ті льки дякуючи Волонтерам, які встановили намет, ми мали можливість надати послуги відвідувачам. Заслуга Волонтерів, а не ДКТВ. Коли видаєте матеріал - будьте об`єктивними.Чо мусь про Волонтерів та АТОвців, які виборали незалежність - мало шани. На фото більше місцеві очільники. А, це - прикро.
Відповісти
 
 
-3 # Гість 29.08.2016, 09:21
А де можна прочитати Ваші публікації про участь у подіях районного,облас ного,державного значення??? Дайте можливість оцінити діяльність товариства. Світлини,статті тощо.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 105 гостей на сайті