Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолодимирецький район – в десятці кращих

Володимирецький район – в десятці кращих

( 2 Votes )

11 серпня відбулося чергове засідання колегії. Розпочалося воно з приємної новини. Голова райдержадміністрації Володимир Хоружий відзначив, що з початку 2016 року наш район піднявся до 9 місця у рейтингу районів за соціально-економічним показником.

Він запевнив, що це вже хороший результат, однак ще варто багато над чим працювати.

Під час колегії розглядали підсумки соціально-економічного розвитку Володимирецького району, виконання місцевих бюджетів району за І півріччя 2016 року, забезпечення містобудівною документацією населених пунктів району, а також підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до органів влади впродовж першої половини року.

Голова райдержадміністрації звернувся до голів сільських рад, аби вони звертали увагу на наявність касових апаратів у торгових закладах незареєстрованих підприємців, що здійснюють продаж акцизних товарів. Адже таким чином можна збільшити надходження до місцевих бюджетів.

Виконуючий обов’язків начальника відділу містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури Олександр Марковець проаналізував містобудівну документацію. Зокрема, зазначив, що з 67 населених пунктів генеральні плани мають 38. Відтак Володимирецькою селищної радою було затверджено два детальні плани територій – у напрямку Довговолі та в районі “Бурки”.

Що стосується громадських звернень, то найчастіше жителі Володимирецького району зверталися з питаннями, які стосуються землі, будівництва та соціального захисту.

Наостанок Володимир Хоружий закликав присутніх готуватися до Дня Незалежності, працювати над благоустроєм територій населених пунктів. Важливою є також участь в акції “25 досягнень моєї громади”. 

Нагадуємо: цьогоріч Україна відзначатиме 25 річницю Незалежності. Кожен населений пункт має можливість приєднатися до вищеназваної акції і продемонструвати 25 важливих надбань впродовж 25 незалежності Це можуть бути пам'ятки архітектури, культури, досягнення в с/г галузі, будівництво, природні пам'ятки тощо.

Ольга ПЕШКО.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 143 гостей на сайті