Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЖителі Іванчів громадою облаштували місце відпочинку (+фото)

Жителі Іванчів громадою облаштували місце відпочинку (+фото)

( 2 Votes )

В Іванчах на території, яка підпорядковується виправній колонії, знаходиться озеро, яке довгий час було у занедбаному стані.

Керівництво колонії (зокрема начальник колонії, директор виробництва, начальник автотранспортного цеху) відмовилося приводити в належний стан свою ж територію і не надали жодної допомоги ні транспортом ні коштами.

Та світ не без добрих людей, і жителі нашого селища згуртувалися і все зробили своїми силами.

На день Івана Купала ми відкрили наше озерце, де нині можна гарно відпочити.

Особливо велика подяка підприємцю Миколі Володимировичу СТЕЛЬМАХУ. Він забезпечив необхідною технікою, вклав силу і душу для своїх  земляків. Це дійсно людина з великої літери, котра заслуговує на свою посаду депутата сільської ради. Саме такі люди повинні бути на керівних посадах, які піклуються за  людей.

А також щиро дякуємо Ярославу Володимировичу ФУРЛЕТУ, бульдозеристу Петру Володимировичу КИСЛЯНЦІ, водію Василю Дмитровичу МОХНАРУ, підприємцю Анатолію Дмитровичу ЛЕСЬКУ і всім небайдужим односельчанам, які долучилися до доброї справи.

Також дякуємо усім тим, хто залишився осторонь цієї справи, за те, що згуртували нас.

 
 
 

 
 
 

Жителі села Іванчі.

 

Коментарі   

 
+3 # Гість 12.07.2016, 15:36
Та керівництву колонії по-барабану, а ви жителі дивіться, коли приїде якась чергова перевірка з області чи з столиці, щоб застілля не влаштовували на місці відпочинку зроблений вашими ж руками.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 84 гостей на сайті