Авторизація

HomeНовиниВ РайоніФестиваль Довгої волі (+фото)

Фестиваль Довгої волі (+фото)

( 0 Votes )

І свято Трійці, і день медика співпали з днем села Довгої волі. І співали, й танцювали, й на батуті стрибали, і в лотерею грали, і за призами на стовпчик залізали… Також до обіду традиційно встигли провести змагання із футболу, результатами яких охоче поділимося: перше місце виборола команда ветеранів з капітаном Романом Пешко, друге місце посіла «Чайка», якою командує Тарас Котович, а третє місце зайняла шкільна команда з капітаном Петром Карпачем.

Із найкращими побажаннями вручив односельчанам коровай і сільський голова Анатолій Федорчук.  Вшанували і найстарших жителів села Гурія Козодоя і Євдокію Сяську і наймолодшого довговільця Вадима Токарського. Нагородили і багатодітну сім‘ю Петра Кисіля, і новостворену сім‘ю Шикало Олександра і Бортник Альони, яка народилася 17 червня. Приділили увагу і сім‘ї  Мельник, яка нещодавно збудувала власний будинок і отримала на нього документи. Нагородили навіть дівчат, чиї коси прикрашають не лише їхні личка, а й окраса Довговолі– Мельничук і Токар Софійки. Був відзначений і почесний спортсмен Довговолі й району Юрій Римарчук, начальник відділу спорту і молоді Володимирецької РДА.

Подякували всім «Трудовим колективам» села: і Довговільській школі, і амбулаторії, і відділенню Укрпошти, колективам сільської ради, продавців, мисливців. Привітали мам, дружин і сестер хлопців, які воюють в АТО.  Не оминули подякою й спонсорів свята: Анатолія Бортника, Олега Сніжка, Василя Котовича, начальника РЦ ССС ДМ Миколу Десятника, Валентину Базаку, Галину Ковальчук,  Петра Сиротюка, Володимира Кисіля, Миколу Карплюка та всіх, хто мав причетність до організації свята.

 Щиро завдячує Довговоля і артистам, які влаштували приємне й цікаве дозвілля для своїх односельчан, а зокрема головному музикантові Адаму Левковичу, щирій і привітній ведучій свята Людмилі Шарабар та всім, хто дарував приємний настрій і прикрашав собою святковий концерт. 

Тож усім довго вільцям – довгої волі й доброї долі!


 
 
 
 
 
 

 

Наталія АНДРЄЄВА.

фото автора

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті