Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці відкривається аптека “Подорожник" (+фото)

У Володимирці відкривається аптека “Подорожник" (+фото)

( 0 Votes )

Незабаром у місті Володимирець відкриється аптека “Подорожник”, яка буде 109 аптекою мережі.

Окрім широкого асортименту медикаментів, товарів для краси, майбутні мами та батьки матимуть можливість придбати дитяче харчування, засоби гігієни та різноманітні аксесуари для своїх діток.

Мережа “Подорожник” вже достатньо відома в Україні як сучасна, прогресивна компанія з 16 річним досвідом і штатом більш, ніж 650 провізорів та фармацевтів. Мережа славиться доступними цінами, високою клієнторієнтованістю та професійним персоналом.

Щодо персоналу, то рекрутери компанії на даний момент активно проводять підбір фармацевтів та провізорів у нову аптеку. Тож у мешканців містечка з відповідною освітою є шанс здобути досвід та розвиватися в компанії. Адже «Подорожник», маючи професійну програму навчання, постійно підтримує та розвиває своїх спеціалістів. Цей факт має прямий стосунок до корпоравтиної культури компанії, одним із векторів якої є безперервне вдосконалення і розвиток працівників.

До слова, «Подорожник» пропонує окрім високої заробітної плати, повноцінний компенсаційний пакет, який включає в себе і спеціальні знижка на медикаменти, і безкоштовне медичне обслуговування і безлімітне навчання.

Сучасний, європейський формат аптеки «Подорожник» приємно вразить та змінить уявлення містян про класичну аптеку.

 

 
 


 

Ольга ПЕШКО.

 

 

Коментарі   

 
+21 # Гість 01.05.2016, 16:57
Декілька днів тому купив найпрстіші ліки від простуди,заплат ив біля 200 гривень,що становть 17% від пенсіі середнього пенсіонера.Коли вже ви наїстеся своїми спецальними знижками на медикаменти та безкоштовним медичним обслуговуванням про яке ви трандите де тільки можете.
Відповісти
 
 
-3 # Danila 12.05.2016, 17:24
Це Європа, синку!))) :cry:
Відповісти
 
 
+5 # Гiсть 12.05.2016, 21:15
Краще при Янеку було! Науй Європу!
Відповісти
 
 
-4 # Ангел 13.05.2016, 05:36
Комусь і при Сталіну було краще. Якщо Ваше виховання і Ваш світогляд дозволяє Вам мати президента безграмотного, колишнього зека, то це Ваша особиста справа.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 12.05.2016, 21:14
Точно татусю,повна .опа. :cry:
Відповісти
 
 
0 # Гість 06.06.2017, 14:10
Добрий день! Скажите пожалуста,есть ли в вашей аптеке, или в сити таблетки тенорик 50?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 37 гостей на сайті