Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолонтери Володимиреччини повернулися із зони АТО (+фото)

Волонтери Володимиреччини повернулися із зони АТО (+фото)

( 0 Votes )

Завдяки небайдужим жителям району 6-10 квітня відбулася поїздка волонтерів Громадської організації «Українська спілка учасників-ветеранів АТО» у зону проведення антитерористичної операції. В ході поїздки бійцям на передову було доставлено багато надзвичайно необхідних та побутових речей, в тому числі продукти харчування, вогнегасники, комплект ключів для ремонту техніки, одяг тощо.

Висловлюємо величезну подяку з уст наших воїнів за допомогу в організації поїздки Віктору  Ничипоровичу Мялику – за кошти на пальне, Олександру Бойку – за безкоштовно наданий транспорт, приватному підприємцю Сергію Шикало, магазину «Apple Club», школярам ЗОШ №1 смт Володимирець, які разом з державним стягом та дитячими малюнками передали воякам частину своєї дитячої душі. А також іншим небайдужим мешканцям нашого району, які зазвичай просять не афішувати їхніх прізвищ, однак роблять дуже багато для допомоги нашим воїнам-героям.

 

 

Олена Андрєєва,

голова ГО «УСУВАТО» у Володимирецькому районі.

 

Коментарі   

 
+6 # Гість 12.04.2016, 16:33
Добрий день шановні друзі це все добре і правильно але давайте не забуватись в нас ще є волонтери які до речі у цей час цілий тиждень були на Авдіївському плацдармі які самотужки збирались у дорогу давайте і їх не лишати осторонь уваги спасибі.
Відповісти
 
 
+11 # Гість 14.04.2016, 22:46
Якщо саме цим волонтерам (а я знаю про кого саме тут іде мова) так важливо тижнями бути на передовій, то нехай уже вони оформляються по контракту, беруть автомат і діями допомагають хлопцям. Що такий довгий час там робити волонтеру? Волонтера справа має бути швидкою і дієвою. Завіз, розгрузився і назад додому далі збирати що везти. Честь і хвала тим, хто робить це безкорисливо і в благородних цілях: не для власного збагачення та піару.
Відповісти
 
 
-11 # Гість 14.04.2016, 12:55
Ай молодці! На третьому році війни вирішили показати свій патріотизм.
Куди ви те все везли шановні? Там де на складах вдосталь продуктів і поряд купа магазинів?
Навіщо воно вам?
Відповісти
 
 
+15 # Гість 15.04.2016, 11:11
Якщо чесно, то взагалі не розумію до чого ці коментарі. Яка різниця хто коли і що зібрав??? Важливіше інше(!)- допомога Хлопцям в АТО. Яка б не була підтримка- вона необхідна.
Чи то хтось комусь дорогу перейшов? Чи то коса найшла на камінь?
Люди, займіться ділом! Вам довіряють!
Відповісти
 
 
-8 # Гість 14.04.2016, 16:08
Якщо на цей момент в нас є організація благодійний фонд який уже третій рік поспіль займається допомогою воїнам та цивільним у зоні АТО,то навіщо придумувати велосипед та підривати роботу діючої організації,не робіть свавілля бо нікому то не треба,питання де всі були коли потрібно було одягти,обути та екіпірувати бійців стояли осторонь а тепер що вирішили зробити картинку?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 14.04.2016, 22:22
Мені одному здається, що всі ці коментарі одною людиною писані? Це що, якась інша благодійна організація в цій справі відчула конкуренцію? І до речі, яка конкуренція в цій справі може бути? Зорганізувались , змогли, доставили хлопцям, ну й дяка їм. Це ж на благо всім нам а не комусь конкретно. Як на мене молодці. Всім би такої участі. І будь-яка критика цієї справи діло не благородне.
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.04.2016, 22:45
Якщо саме цим волонтерам (а я знаю про кого саме тут іде мова) так важливо тижнями бути на передовій, то нехай уже вони оформляються по контракту, беруть автомат і діями допомагають хлопцям. Що такий довгий час там робити волонтеру? Волонтера справа має бути швидкою і дієвою. Завіз, розгрузився і назад додому далі збирати що везти. Честь і хвала тим, хто робить це безкорисливо і в благородних цілях: не для власного збагачення та піару.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 15.04.2016, 09:31
Доброго дня, шановні дописувачі.
Ніякої конкуренції в цій справі бути не може, це не бізнес. На рахунок перебування в зоні АТО по тижню і більше - щоб було зрозуміло, це дві області, це більше 10 місць розгрузки, це територія, де йдуть бойові дії (не Слов'янськ чи Красноармійськ) . Ми не вигружаємо все що є в одному місці. Орієнтуємось по потребах. Там, де вдосталь продуктів, є потреба у миючих і навпаки. На рахунок контракту, всьому свій час. А діями ми і так допомагаємо. Будьте благорозумними. Цінуйте те, що роблять люди. Критику у свою сторону сприймаю завжди, якщо вона обгрунтована. Щиро вдячна за підтримку.
Інга Безушко. Волонтер з 09.03.14.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 15.04.2016, 17:13
Не звертайте уваги ,Інга, на коментарі негативні.Це пишуть ті які є спостерігачами. Вони можуть тільки оцінювати зі своєї дзвіниці.Вони ніколи не підуть на контракт ні волонтерами.Їм тут добре,затишно, мирно і спокійно .Вони тількм вимагають те,що їм винна держава. В них своя маленька держава.А те,що люди потребують допомоги ,бо там війна,що хтось стоїть на варті ,ризикуючи життям,захищаюч и наш спокій і мирне життя ,вони не зовсім розуміють.Ви робите дуже потрібну справу.Дякуємо Вам і всім волонтерам.Слав а Україні! Слава воїнам АТО!
Відповісти