Авторизація

HomeНовиниВ РайоніУ Володимирці нагороджували переможців благодійної акції (+фото)

У Володимирці нагороджували переможців благодійної акції (+фото)

( 7 Votes )

В перший день квітня у районному будинку культури нагороджували переможців благодійної акції «Збери кришечку».

Упродовж двох місяців учні окремих шкіл району збирали кришечки від пластикових пляшок. Усі вони будуть використані для протезування воїнів АТО.

Районною радою старшокласників "Прометей" та за активної участі лідерів учнівського самоврядування під керівництвом Мирончук Ганни Кирилівни було започатковано акцію по збору кришечок. 8 освітніх округів нашого району взяли активну участь у даному проекті.

- Ці кришечки ми зібрали для того, аби віддати їх на переробку для виготовлення комплектуючих, які необхідні для протезів нашим воїнам. Ініціативу одразу підтримала районна рада та відділ освіти. Ми дуже дякуємо директорам та учням шкіл, які долучилися до цього благодійного заходу, а також БШЮ - вони активно координували акцію по збору на рівні кожної школи. Завдяки активності лідерів учнівського самоврядування вдалося досягти  такого результату – розповіла волонтер Наталія Мазур.

За час проведення акції школярі зуміли зібрати майже півтонни кришечок. Перше місце посіли учні  Більськовільської школи. Вони зібрали 80кг 400 грам кришечок, друге місце з вагою 77кг 400 грам завоювала Степангородська школа, третіми стали Лозки – 73 кг.

- Ми поставили за мету допомогти людям. Зробили корисну  справу, ще й перемогли. Кожен учень з нашої школи долучився до цієї акції. Такі акції  досить необхідні в наш час, – зазначив директор Більськовільської школи Олександр Колодій.

Призери отримали не лише подяку, а й  нагороду від Віктора М'ялика.

- Приємно, що такі акції є, і що до них долучаються. Віктор Нечипорович був приємно вражений, що стільки дітей взяло участь у цьому благодійному заході. Він постійно стежив за результатами. Для заохочення інших  вирішили нагородити тих учасників, які зібрали найбільшу кількість кришечок. Переможець отримав ноутбук та аксесуар до нього,  за друге місце – 6000 гривень, третє місце – 4000 грн. Ми повторимо це нагородження для того, аби заохотити до благодійної справи якнайбільше дітей, – зазначив заступник голови районної ради Володимир Савонік.

Волонтери Наталія Мазур та Інга Безушко розповідають, що найближчим часом планують провести ще кілька благодійних заходів. Один із них – поїздка до дитячих будинків та будинку престарілих. Адже  людям, які там перебувають також необхідна допомога (постільна білизна, предмети особистої гігієни).

Прохання до жителів районну активно долучатися до подібних благодійних акцій та не бути байдужими до людей, які дійсно потребують нашої допомоги.

 
 


Ольга ПЕШКО

фото автора

 

Коментарі   

 
+5 # Гість 01.04.2016, 14:46
Ковенько вже не голова райради?
Відповісти
 
 
-10 # Гість 01.04.2016, 15:46
Дана акція "Збери кришечку" була започаткована ще 06 жовтня 2015 року і затверджена на конференції лідерів учнівського самоврядування загальноосвітні х навчальних закладів району, координатором яких є Мирончук Ганна Кирилівна, а дану акцію підхопили волонтери СОБІ. Збір кришечок також здійснював Володимирецький БШЮ і передавав волонтерам. У даній акції взяли участь 28 загальноосвітні х закладів району. А ви, шановні, про це знали? ВИ ВСЕ ПРИСВОЇЛИ СОБІ.
Відповісти
 
 
-5 # Гість 04.04.2016, 07:17
З Ваших слів не зрозуміло чим саме ви не задоволений? Тим, що нагородили директора, а не вас? Хіба ви, а не він зібрав найбільше кірочків? Що він присвоїв собі? І яка різниця хто акцію започаткував? Велике діло - в бшю школи звезли кірочки, а він передав чуже волонтерам. Ще й образилися. Знаєте, чоловіче, соромно і гидко від такого.
Відповісти
 
 
-11 # Гість 04.04.2016, 15:06
А хіба директор збирав кришечки, чи ДІТИ? А то про них зовсім забули. Ми хочемо виховати нове покоління, але що ми робимо? Дитячу справу привласнюють дорослі і їх же за це нагороджують. Ноутбук повинні були вручити лідеру зі школи, Натині Тетяні і використовувати його в цілях учнівського самоврядування школи.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 04.04.2016, 15:42
І директор збирав.Лідер школи не Натина,а Ковтунік Оксана.Ноут буде у кімнаті школяри-для всіх до нього однаковий доступ.
Відповісти
 
 
+12 # Гість 01.04.2016, 16:03
А хіба Савонік голова районної ради ??? (див.в тексті)
Виправте поки Ковенько не побачив :lol:
Відповісти
 
 
+9 # Гість 01.04.2016, 19:16
А коли Савоніка головою обрали? Сесії ж, ніби, не було. :eek:
Відповісти
 
 
+28 # Гість 01.04.2016, 20:20
Вітаємо з перемогою!Видно ,що керівник на своєму місці,цілеспрям овано іде до поставленої мети. Молодець!Так тримат
и!
Відповісти
 
 
+11 # Гість 01.04.2016, 22:43
...ОГО... "...-зазначив голова районної ради Володимир Савонік"..а коли і куди поділи Василя Васильовича? :eek:
Відповісти
 
 
0 # Administrator 03.04.2016, 10:28
Перепрошуємо за помилку. :oops: Вже виправили.
Відповісти
 
 
-34 # Siegfried 02.04.2016, 08:36
Діти молодці.
Ноута вони цього не бачитимуть, однозначно. А от за гроші, можливо, керівництво школи щось і влаштує таке солоденьке дітям ДЛЯ ЗАОХОЧЕННЯ. А може й не влаштує, а натомість куплять лампочки, які швидко перегоряють, і ксероксний папір для роботи, поремонтують старенького компютера, який давно списати треба (але за які шиші нового купиш?) :-)
Відповісти
 
 
+8 # Гість 02.04.2016, 11:15
Хах! 100% :lol: Але зачепив ти когось за живе. Нехай гризуть собі лікті :lol:
Відповісти
 
 
+23 # Гість 03.04.2016, 09:28
"siegfried" ти завжди такий "мелочний " внас в Україні все через "Ж" і корочки також хочеш пропустити ! Виграли - молодці , і це безпосередньо заслуга директора , правильно організував , знайшов підхід, ось результат . Колодій молодець ,знає справу .
А вороги не сплять !
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 03.04.2016, 12:19
Он, виявляється, хто був першим організатором (читай вище) - діти.
Я аніскілечки не принижую роль директорів чи їх замів. І знову ж повторю ДІТИ МОЛОДЦІ!!!!! І роблять вони свою справу по дитячому щиро і завзято, не для слави і грошей.
Відповісти
 
 
+32 # Гість 03.04.2016, 09:31
молодець знає свою справу! За один тиждень в районній пресі два рази засвітився !
Наш директор супер!
Відповісти
 
 
+13 # Гість 03.04.2016, 10:01
як низько впали люди ! да "siegfried" :lol:
Відповісти
 
 
+28 # Гість 03.04.2016, 15:58
да "Siegfried" - приїдь у Більську познайомся з директором . Такіх директорів на руках носять, і такі низько непадають...! Твій коментар помилковий !
А подруге ноута получили в пятницю , а впонеділок вручать дітям , як ти міг написати чого ще небуло . Залишайся -ЛЮДИНОЮ!
І ще яка різниця хто започаткував акцію , однозначно всі молодці хто до неї долучився, за рахунок акції діти району комусь покращили життя , чи це воїн ,чи цивільний, протези дуже дорогі ! Керівництву, вчителям , дітям , волинтерам усього району .УРА, УРА,УРА!

з повагою Батьки с. Більська Воля!
Відповісти
 
 
-8 # Siegfried 03.04.2016, 20:22
Чесно кажу: "В чесності, мудрості, креативності, принциповості, незаангажованос ті і організаторськи х здібностях директора вашої школи я ні скілечки не сумніваюся." 8)
Думаю і ви йому теж допомагаєте в його не легкій справі, із превеликою радістю допомагаєте ремонтувати приміщення школи, обладнуєте спортивний майданчик, подвір'я, із радістю жертвуєте гроші добровільно на нужди школи, без нарікань і ропота.
Ноута віддадуть у вчительську, чи якій небудь "піонервожатій" , або завучу для роботи, а не для того щоб діти "виснули" вконтактє на уроці інформатики (це я до прикладу).
Відповісти
 
 
+20 # Гість 05.04.2016, 06:33
от шо значить молодий директор!!! за короткий час своєї роботи скільки вже зробив!!! ВСІХ ДИРЕКТОРІВ НА КОНКУРС ПЕРЕВЕСТИ!!! а то про окремі школи вже й забули коли говорили....
Відповісти
 
 
+6 # Гість 03.04.2016, 09:36
модератор поламався !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
+6 # Гість 03.04.2016, 14:38
Горілка без пива- гроші на вітер. Не (ЦЕНЗУРА) Віктор Нечипорович,виб орів все одно не буде.Не така вже наша Верховна рада дурна щоб самознищитися.А присвоювати чужі заслуги собі не гарно пані волонтерки,ідея не ваша,кришечки не Ви збирали,а фотографуватися в перший ряд стали,та ще й Савоніка головою назвали.Помилка по Фрейду.
Відповісти
 
 
+28 # Гість 04.04.2016, 15:37
На лінійці ноутбука вручили членам учнівського врядування, він буде знаходитися у кімнаті школяра.Учні будуть мати до нього рівний доступ-кабінет завжди відкритий.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 04.04.2016, 17:38
Підібєм підсумки : Колодій красава , лідер
перейшов комусь дорогу!
Діти : молодці дослухалися директора .
4 справи зараз : виграли , зробили добру справу ,, прибрали довкілля , заставили район неспати ! :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
-3 # Гість 04.04.2016, 22:17
Не справедливо судили, треба було кількість учнів поділити на кілограми, скільки зібрала одна дитина, бо є школи з малою кількістю дітей, тут однозначно перемогли Лозки,в них мало дітей і велика вага кришечок, .. правильніше було за перше ноутбук, а потім по тисячі за кожне місце тоді дітей легше заохотити до наступних акцій,Мялик краще б протеза комусь купив би, чи дороги ремонтував би, це вже зайвий піар..а ще краще хай оголосить акцію по збору пластикових пляшок на вагу, тоді точно була б користь..УЯВІТЬ на скільки чистішими стали б вулиці та смітники кругом того ж Білого озера навели б порядок ..За це я сам голосувавби за Мялика і людей закликав би, і насамкінець з кришечок ніяких протезів не роблять....поси лання http://np.pl.ua/2016/02/z-plastmasovyh-kryshechok-protezy-ne-roblyat-derzhsluzhba-z-pytan-veteraniv/
Відповісти
 
 
+8 # Гість 05.04.2016, 10:31
Так,на ті гроші що М,ялик затратив на акцію можна купити протези для тих хто цього потребує і просто відвезти їх людині,а не піаритися. Ваша ідея про прибирання довкілля чудова і буде підтримана та проведена.Дякує мо за співпрацю.
Відповісти
 
 
-4 # Гість 05.04.2016, 13:27
Погогджуємося з вами на сто відсотків. Переможцями даної акції повинна бути Лозківська ЗОШ, враховуючи кількість дітей у школі, а за ними Каноницька, Половлівська, Красносільська, Степангородська , Мульчицька школи. А то що ж получається: благодійність за гроші? А де ж наш патріотизм, відданість Батьківщині?
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.04.2016, 09:41
Ого. На даний час аж 1022 :eek: перегляди даної публікації. Це рекорд. І много шума из ничего, як на мене. :sigh:
Відповісти
 
 
0 # Гість 14.04.2016, 12:45
Шановні читачі!
Прошу долучатист у проведенні таких акцій, організовувати їх, залучати діток а не обговорювати і шукати підлостей.
Ми провели цю акцію, ніхто не казав що ми є її засновниками. І добре що є у нас не байдужі які долучились. На рахунок фото- якщо немає в пресі- значить нічого не роблять, якщо є- піар... Не догодиш нікому...
Дякую.
Відповісти