Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВеликий Весняний концерт у Володимирецькій ЗОШ №1 (+фото)

Великий Весняний концерт у Володимирецькій ЗОШ №1 (+фото)

( 5 Votes )

У нашій школі вже стало хорошою традицією проведення Великого весняного концерту.

Його підготовка це не просто підсумок нелегкої, насиченої і творчої роботи мистецьких колективів, а прагнення представити на розсуд глядачів  таланти та майстерність його учасників.

До початку концерту в закладі було розміщено виставку декоративно-ужиткового мистецтва, яку підготували вчителі трудового навчання Волошина Інна Сергіївна  та Чекан Михайло Михайлович. Вона вирізнялася різноманіттям  технік виконання виробів та індивідуальним підходом до їх виконання. Тут можна було побачити дитячі роботи з бісеру, із дерева, вишиті  картини, чудові аплікації тощо.

До  уваги глядачів було запропоновано 23 номери колективів художньої самодіяльності. Розпочався концерт Гімном школи, який виконав хор учнів основної та старшої школи «Унісон». Усіх зворушила  пісня «Маки червоні» у їх виконанні; полонили глядачів  своїм чарівним виконанням і юні вокалісти Гошта Анна з піснею «Нашим героям», Петрина Аліна - «Я дочекаюся тебе» та Сидорчук Іванна - «Тримай мене міцно». Оплесками зустрічали глядачі учасників ансамблю «Росинка», які виконали пісню «Аист на крыше», солістка Анна Іщик.

Cвято продовжив Аранчій Сергій, переможець районного етапу  огляду-конкурсу читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!», який декламував поему Тараса Шевченка «Іван Підкова». Читець зумів поєднати власні душевні переживання з сюжетними лініями твору майстра, уміло перевтілився в його героя, а допомогла йому у цьому вчителька української мови та літератури Юсин Тамара Адамівна.

Дуже сподобалися присутнім у залі маленькі, але талановиті учасники  танцювального колективу «Сонечко», які представили до їх уваги танець «Горошинки» і композицію «Черевички»; колектив «Малятко» з хореографічними номерами  «Це моя земля», «Чунга-чанга». Гучними оплесками зустріли вони і танцювальний дует у складі Мельника Григорія та Ващишиної Софії.

Відразу захопили глядачів танцювальні постановки гурту «Нappy end» та «Грація». Динаміка, ритміка, настрій – все це було притаманно хореографічним номерам у їх виконанні: «Капай дощику», «Джайф», «Танго», «Сучасні ритми», «У ритмі 80-х».   Порадували художніми номерами своїх глядачів і педагоги школи: дует у складі Дуляницької Світлани Євгеніївни та Гошти Сніжани Павлівни зачарував присутніх мелодією української народної  пісні «Чом ти не прийшов», Чекан Михайло Михайлович виконав повстанську  пісню «Тихо, тихо навкруги, сонечко вже сіло», а вчительський хореографічний колектив «Шанс» заворожив номером «Синий платочек».

Бурхливими оплесками підтримали присутні вокально-хореографічну композицію «Перлина Україна», яка завершила свято.

Директор школи Дуляницька Світлана Євгеніївна  подякувала  усім учням, які взяли участь у звітному концерті, та організаторам свята:  Коваль Віті Володимирівні, заступнику директора з виховної роботи, Крук Валентині Адамівні, педагогу-організатору, Герман Оксані Анатоліївні, хореографу школи, Гошті Сніжані Павлівні, вчителю  музичного мистецтва. Високий рівень організації концерту вкотре довів, що наші педагогічний та учнівський колективи живуть життям сповненим любові та поваги до традицій нашого народу, сповідують його моральні та національно-патріотичні цінності.

Змінюючи хореографічні постановки вокальними номерами, та завдяки чарівним  ведучим  Гошті Анні та Друзь Валерії, свято дитячих талантів  пройшло на одному подиху.

Присутні не шкодували оплесків та бурхливо аплодували після кожного виступу самодіяльних артистів, за що їм великі спасибі.

Ми щиро вітаємо всіх учасників і бажаємо успіхів у  здійсненні  їх творчих задумів. А це значить, що наступного року ми знову обов’язково зустрінемось під час чергового Великого весняного концерту.

 

 
 
 
 
 

 

Комісія інформації Шкільного Парламенту

Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

 

Коментарі   

 
+17 # Siegfried 16.03.2016, 14:30
Клас!!! А які костюми! За моєї пам'яті таких не було. Світлані Євгеніївній респект. Та й так школа хоч і повільно, але перетворюється на ляльку.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 19.03.2016, 00:30
Справді концерт вийшов шикарний. Блискуче відшліфований. Я отримала масу задоволення, і посміялася, і поплакала. Дякую. Діти молодці. Без комплексів. Ми такими у їх віці не були, хоч ще зовсім недавно, здається, були такими.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 204 гостей на сайті