Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПодарунок від М’ялика – автомобіль швидкої допомоги (+фото, відео)

Подарунок від М’ялика – автомобіль швидкої допомоги (+фото, відео)

( 3 Votes )

Першого березня 2016 року в амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Борова Зарічненського району наш бізнесмен і меценат Віктор М’ялик подарував новеньку карету швидкої допомоги. Скажете, знову піар майбутнього кандидата в депутати? А ви знаєте, скільки сьогодні коштує автомобіль підвищеної прохідності УАЗ, обладнаний і ліцензований як медичний спецмашина для надання екстреної допомоги населенню? Біля півмільйона гривень.

Занадто дорогий разовий піар навіть для дуже успішного бізнесмена, якщо враховувати, що найближчим часом ніяких виборів не намічається, правда ж?

Просто він не розкидається порожніми обіцянками: спочатку робить, а потім уже про це стає відомо людям. Зростаючи у небагатій сім’ї в селі Воронки Володимирецького району, він знає ціну добра і шанує вагу обіцянки, яку дав людям.

Розповідає Анатолій Дяденчук, механік швидкої медичної допомоги амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Борова Зарічненського району:

– Коли ми місяць тому розмовляли з Віктором Ничипоровичем, я озвучив перед ним своє навіть не прохання, а мрію: подаруйте, мовляв, нам на село автомобіль швидкої допомоги. Бо наш «Уазик» уже на ладан дише, а обслуговувати Боровській амбулаторії доводиться майже третину Зарічненського району. Всього у селах Млинок, Тиховір, Перекалля і Борова проживає більш як 4 з половиною тисячі жителів, серед них – 903 дітей. І буває таке, що одночасно поступає два виклики: до жінки-сердечниці і до дворічного малюка з критично високою температурою – хоч розірвися. Словом, попросив напівжартома – та й забув, бо ж якщо держава не може забезпечити екстрену медицину новими «швидкими», то бізнесмену теж не під силу самотужки таке придбати. Але Віктор Ничипорович задумався, помовчав, а потім сказав: «Не обіцяю нічого найближчим часом, але матиму на увазі». Аж тут проходить два чи три тижні – і М’ялик телефонує: «Приїжджай забирати свою швидку!» Ми всім селом довго не могли повірити, що це правда…

– Я просто хотів зробити вам сюрприз, – сміється бізнесмен. – Мене по всіх селах у всіх районах ловлять за рукав: купи вікна, постав двері, дай грошей, і рідко кому можу відмовити. А тут така серйозна справа: медичний автомобіль, який буде рятувати людям життя. Це справді святе діло. І я вам усім бажаю, щоб жителі громади на ньому тільки в пологове відділення щасливих матусь возили! А найближчим часом постараємося допомогти зробити у школі в Боровій реконструкцію системи опалення. Тільки тут без помочі громади не обійтися. Так що приєднуйтеся – гуртом можна і гори звернути.

За словами Андрія Бортніка, головного лікаря Рівненського обласного Центру екстреної медицини, для Зарічненщини це справді неоцінений подарунок. Адже 40 відсотків парку автомобілів екстреної медицини області потребує кардинального оновлення, а по наших дорогах термін експлуатації машин зменшується в рази.

Спочатку в намірах бізнесмена було придбати для Борової швидку допомогу іноземного виробництва, марки Мерседес чи Пежо. Але для поліського бездоріжжя саме УАЗи – найоптимальніший варіант. В Україні лише у Львові випускають вітчизняні медичні спецмашини. Та їх виготовляють тільки під замовлення, треба чекати довгі черги. Тепер же в амбулаторії села Борова будуть працювати на лініях дві швидкі, що дозволить максимально наблизитися до протоколів надання населенню якісної екстреної меддопомоги. 

 

 
 
 
 

 

…Ми поверталися додому напряму, через річку Стир, через Великі Телковичі. Їхали дамбою і мостами, які теж збудував Віктор М’ялик. Проїжджали через його рідне село Воронки дорогою, яку також відремонтував він. Задивлялися на школу-красуню, з сучасними вікнами, металочереп’яним дахом і чудовим фасадом, якій позаздрять і наші райцентрівські школи – і це теж заслуга та мільйонні інвестиції Віктора Ничипоровича – хлопця з поліської глибинки, який став успішним київським бізнесменом, але не забуває своєї малої Батьківщини. Ми дивилися на результати його численних добрих справ, які він робить по всій Україні – і в душі гордилися, що маємо такого видатного земляка – бізнесмена, мецената і благодійника.

До слова, за останні півтора-два роки Віктор М’ялик мешканцям, різним установам та організаціям Зарічненського району надав благодійної допомоги на мільйони гривень. От і замисліться, чи багато таких бізнесменів є у нашій країні і чи схожі потужні соціальні інвестиції на дешевий піар. Бо Віктор М’ялик – справжній, а не вдаваний меценат, кредо якого не просто робити добро, а гуртувати громаду довкола спільної мети і запалювати інших робити добро та самим будувати Європу у себе дома.

Відеосюжет Дмитра Мариняка.

Фото Сергія СКІБЧИКА.

 

Коментарі   

 
+23 # Гість 02.03.2016, 15:00
Маленька брехня породжує велику недовіру.Декіль ка років тому у Володимирецьком у віснику було розміщено повідомлення що за рахунок місцевого бюджету та кошів проекту ООН у Воронках встановлено сучасні вікна,оновлено фасад та встановлено дах з металочерепиці. Може Мялик і споавжній меценат,але ви панове його невдалі піарщики.Уважні ше читайте місцеву пресу і чесно відпрацьовуйте ту кісточку що Вам кинули.Не соромно?
Відповісти
 
 
+25 # Гість 02.03.2016, 19:37
Піар та ще і який!!! ;-) Хоче видно у "верхи" пан М`ялик, ой як хоче :-*
Зараз за просто так тато маму не цілує ;-) ;-)
Відповісти
 
 
-4 # Гість22 06.03.2016, 18:37
Шановний, а у Вас здається - піар "ГОЛОВНОГО МОЗКУ"! :-*
Відповісти
 
 
+30 # Гість 03.03.2016, 10:46
А як Ви дізналися про сюрприз від Віктора Ничипоровича у Боровій не знаючи що робиться у районі :lol:
Відповісти
 
 
-16 # Гість 03.03.2016, 11:02
До чого тут дах з металочерепиці, сучасні вікна та фасад і прект ПРООН до швидкої допомоги купленої меценатом і всіх хороших справ зроблені ним , а їх дуже багато.Пригадай те хоч одного місцевого чи районного та обласного , який хоч на щось спромігся.Відно сно Воронок,то Мялик В.Н. профінансував значну суму від внесків громади на реалізацію проекту ПРООН.Всіляко підтримував.А ви хотіли , щоб він все зробив сам? А ми тоді хто? І як ми збираємось розбудовувати свій маленький регін? Ви просто не володієте інформацією. Ми так виховані, і живемо в такому соціумі ,що не можемо повірити ,невже добру справу можна зробити просто так, в радість людям і собі.В нас на таких людей дивляться з подивом і з підозрою в чомусь.Звикли ми ,що все іпобільше собі.Слава Україні!
Відповісти
 
 
+30 # Гість 03.03.2016, 11:59
Напишіть звідки у мецената стільки грошей, покажіть його декларацію, ну дуже-дуже цікаво звідки такі статки.
Відповісти
 
 
-20 # Lavr 03.03.2016, 15:13
Вам "дуже-дуже цікаво знати звідки такі статки"? І не соромно цього хотіти? Заробив. Бо якби вкрав або награбив, то наш сайт розірвало б від справедливого обурення.
Я п. Мялика не знаю, але знаю ще кількох таких людей в різних регіонах, які заробили статки важкою чесною працею. І скрізь їх ненавидять ледарі, злодії, алкаші та всякий інший люмпен. Все через свою заздрість, ледарство, п*янство та інші вади нашого менталітету.
Замість того, щоб подякувати людині за зроблене добро та повчитися в нього як бути успішною людиною, ви поливаєте його брудом, лежачи на дивані, або сидячи в пивній, попиваючи шмурдяк.
Ці вади українського менталітету являються великим гальмом розвитку нашого суспільства, і ми ніколи не зрушимо з місця, не позбувшись їх. Так що подивімося на себе в дзеркало і - за роботу!
Відповісти
 
 
+24 # Житель 03.03.2016, 20:37
Навіщо піарити власні добрі справи? Нехай про них говорять прості люди (не кореспонденти газети (зацікавлені)). Те, що це напевне наступний депутат Верховної Ради від нашого округу мабуть ні у кого не викликає сумнівів, але хотілося б щоб всі добрі справ не закінчувалися переступивши поріг того "КОРИТА". Просто дуже багато разів нас зраджували!!!
Відповісти
 
 
+3 # Гість22 06.03.2016, 19:07
Наміри та мотиви не мають значення, головне – вчинки! Це не піар - а ВИСВІТЛЕННЯ ГАРНОГО ВЧИНКА ВІКТОРА НИЧИПОРОВИЧА! Благодійники - мають право на ПОШАНУ! Господь благословляє людину, яка знаходить баланс між духовним і матеріальним.
Відповісти
 
 
+14 # Ангел 03.03.2016, 18:38
http://forum.borova.org/viewtopic.php?p=6671 интересненько почитать
Відповісти
 
 
+10 # Гiсть 03.03.2016, 21:54
Цікава інформація...
розслідуєм далі: Засновник ТОВ МДС-БУД - Янківський Роман Юрійович
працює керівником апарату Фастівського суду http://vladainfo.com/ua-fastivskij_miskrajonnij_sud_kijivskoji_oblasti-kerivnictvo?ln=ua
і дууууууууууууже хоче бути суддею: http://court.gov.ua/kvalifikatsijni_komisiyi/k9/
http://vkksu.gov.ua/ua/dobir-kandidativ-na-posadu-suddi-vpershe/rezerv-kandidativ-na-posadu-suddi-vpershe/spisok-osib-yaki-perebuvaut-u-rezervi-na-zamishennya-vakantnih-posad-suddi--/
а керує цим судом, Бартко Віктор Миколайович - народний люстрований суддя
http://peremoga-fastiv.com.ua/aktualno/2225-suddi-pokazali-na-dveri-a-jogo-krislo-vinesli-azh-nadvir
на жодному сайті декларації М'ялика немає, хотілося б побачити звідки мільйони, може Бартковими розкилається, якщо своїх нема???
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 03.03.2016, 23:01
на Звіренецькій, 63 крім МДС-БУЛ існує ряд інших підприємств
це ОРТАНК, ТОВ, ТОВ РЕЙВН, ПП ХОРТ, КОМПАНІЯ ІНМАЙД, ТОВ ІНК ЛІЗМНГ, САЛОН САНТЕХНІКИ, ТОВ ЄБК, ТАЙМ ГЛОБАЛ, ТОВ "Ті Ел Сі Системс" та багато інших
Відповісти
 
 
0 # Гість 02.09.2016, 17:03
але адресу гугл чомусь не знає!!!!!! :-* :sad:
Відповісти
 
 
+1 # Гiсть 03.03.2016, 23:40
цікаво...
Відповісти
 
 
+30 # гість 03.03.2016, 15:52
Земляків своїх краще культурі навчив би,то було б найкраще меценатство і більшість району були б за нього,а так шансів мало,з піар компанією дуже великий перебор!!!!!
Відповісти
 
 
-4 # Гість 03.03.2016, 22:58
А він, що педагог навчати? - він меценат.Скажи, а хто стільки на шару вкладав у район до виборів не чекаючи виборів?
Відповісти
 
 
-4 # Гість 03.03.2016, 23:03
А свою роботу Люди мають знати - меньше кривотолків. А якщо Вам не має можливості помогти - то краще засопіть.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 03.03.2016, 17:38
КОМЕНТАР ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ
Відповісти
 
 
+15 # Гість 03.03.2016, 21:47
Так,справа зроблена достойна подяки,але... Верховна Рада це законотворчий орган, а не благодійний фонд. Не хочу образити Віктора, але він двох слів до кучі не може зв"язати, важке дитинство, а все туди із всіх сил пхається. Але шановний брате придивись до людей і може серед них знайдеш достойника, є ж серед земляків світочі, і своїми коштами веди його до ВР нового зразка без грошовитих бонз і пройдисвітів.
Відповісти
 
 
+18 # Гість 03.03.2016, 22:34
Згадую, як рік назад було відкриття "дендропарку" у Володимирці і як Соломія в коментарях доводила, що це "фейковий" захід, а ми були обурені..і я в тому числі...Але сьогодні я почала розділяти її судження про це..не знаю, як це пояснити. Але ВЖЕ "не вірю"..
Дійсно, багато інформації на Поліссянет про благії справи. Водночас соромно, що ми так славимо вікна, двері, дороги, швидкі Мялика, але це мала б зробити наша влада. Та вони між собою вирішують, я хочу, а вона ні проводити районну сесію.
А ми радіймо подачкам..
Відповісти
 
 
+14 # Гість 03.03.2016, 23:38
Схоже Мялик водій заблукавшого КамАЗа, що вивозив гроші з Межигір'я.
Відповісти
 
 
-5 # Гість22 06.03.2016, 20:07
Пуста писанина у цілих вісім слів... :lol: Такі скунси як Ви, тільки смрад виливати вмієте...
Відповісти
 
 
+28 # Гіcть 04.03.2016, 00:05
ВААААУУ УУУУ!!!!!!!!!!! !!!! СЕНСАЦІЯ!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Батько засновника і власника ТОВ МДС-БУД - нині покійний (світла йому память)
ЯНКІВСЬКИЙ ЮРІЙ МАРКОВИЧ 1951 р.н.- був на посадах заступника голови Борівської селищної ради, та селищним головою, а ГОЛОВНЕ:член Соціал-демократ ичної партії України (об'єднаної).

А ось спогади: "Але ж сталося так, що Віктор Медведчук, інвестуючи будівництво, повірив Янківському", "З великою повагою до Юрія Марковича ставилися й брати Віктор і Сергій Медведчуки" http://fastiv.in.ua/book/export/html/4699

Виявляється брати Медведчуки були випускниками Борівської школи (Згодом батьки придбали невеличкий дерев'яний будинок у містечку Борова Фастівського району Київської області, куди й перебралася сім'я).

1 лютого 2007 року "Селищний голова Борової Юрій Янківський у своєму привітанні згадав трагічну пожежу старої школи у 2001 році, а також розповів історію відродження Борівської ЗОШ завдяки допомозі братів Медведчуків". http://www.qwas.ru/ukraine/sdpuo/id_46354/

Юрій Янківський (1951 р.н.) був практично ровесником Медведчуків 1954 р.н. ,
а син Юрія - Роман, звичайно не без допомоги батька і впливового друга сімї - Медведчука прагне бути суддею, зміг сколотити неабиякі статки (а може він лише фішка в руках Медведчука), щоб простий фінансовий директор Віктор Мялик міг дозволяти собі смітити грошима. Всі знають, що суддів призначає Верховна рада, ось і треба Мялик - депутат!

Тільки такі, як мільярдер Медведчук - кума Путіна може дозволити своїм "фінансовим директорам" роздавати мільйони заради просування свого депутати у Верховну раду!!!

Що скажете?
Відповісти
 
 
-2 # Гість 09.03.2016, 11:52
Доречі вперше на посаду судді призначає президент!!!!! За Вашою логікою Мялик у президенти мітить?
І чи нездається Вам що просувати Мялика у депутати заради призначення когось там суддею - абсурд? За гроші що Мялик вклав у наш район у нашій країні можна купити будь яку посаду...... а Ви про суддю))))
Відповісти
 
 
+1 # Lavr 04.03.2016, 10:24
Ще щодо українського менталітету (інформація для роздумів):

Відомий український емігрант 40-х рр Юрій Борець в одній з своїх книг пише, як він після довгих поневірянь в таборах ДіПі (DP) виїхав в Австралію, закінчив ВНЗ, зайнявся бізнесом, організувавши успішну будівельну компанію. Пізніше в компанію стали проситися земляки-українц і. Укомплектував компанію українцями і продовжував успішно працювати. Однак, через деякий час в компанії стала падати дисципліна, почалися сварки, міжусобиці, а успіхи підприємства - знижуватися. Йому стали казати, "що ти нас ганяєш, ти ж сам такий як ми". Пан Юрій, проаналізувавши ситуацію, зібрав земляків, виклав свої висновки, виплатив їм зароблене і відпустив на всі чотири сторони. Далі набрав в компанію людей всяких інших етносів і поступово довів компанію до попереднього рівня.
Відповісти
 
 
0 # Гість 05.03.2016, 16:20
Так як і ахметов піариться на каналі Україна роздаючи попередньо вкрадені гроші, можливо і в цьому варіанті таке саме, чесною працею в Україні такі статки заробити тяжко, ми не Європа і не Амарика. А в випадку з Мяликом там МОЖЛИВО є слід і януковича.
Відповісти
 
 
-11 # Гість22 06.03.2016, 19:50
Благодійність - це вищий рівень свідомості!Вікт ор М'ялик допомагаючи, прагне лише одного - дати благо людям! А про людей, які усіляко тут намагаються забруднити його вчинки, приписуючи сюди "піар" хочеться написати слідуюче: ЧЕРСТВІСТЬ СЕРЦЯ, ПУСТОСЛІВ'Я і ДЕГРАДАЦІЯ...Ця людина чесно здобула своє добре ім’я,будь то вісники, преса чи телебачення!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 12.03.2016, 11:20
Сьогодні їхали на Бишляк і знову поверталися до Володимирця.Де ж та дорога що побудував меценат+благоді йник!?Дякуємо вам Віктор Нечипорвич за дорогу,будь вона неладна і просимо вас уклінно,щоб ви побудували її ще раз а то зовсім не видно того будівництва.
Відповісти