Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗнову про вандалізм на території ЦРЛ

Знову про вандалізм на території ЦРЛ

( 3 Votes )

У понеділок відвідувачі районної поліклініки побачили сумну картину – одна з новеньких лавочок понівечена: вибиті дощечки, погнуті лапки, вирване із землі кріплення. Кому заважала лавочка? Для чого трощити те, що зроблене для людей? Вандалізм у Володимирці поширюється з небаченою швидкістю.

Щоб не сталося так, що через деякий час нововідбудовану поліклініку місцеві вандали рознесуть по цеглині…

Вл.інф

 

Коментарі   

 
+52 # 8888 17.02.2016, 19:49
Бардак в районі!!мусимо визнати!!Б и д л о на площі робить що хоче.міліціонер и бухають по області,ескават ори працюють в Дубині.бурштин добувається регулярно.Ванда лізм процвітає.Жах,а що буде завтра!! :-?
Відповісти
 
 
+27 # Гість 17.02.2016, 21:49
Люди шановні, досить надіятись на когось, якщо у Вас під вікнами ганяють до ранку і спати не дають, виходьте всім будинком, ловіть гидоту, пробивайте їм колеса, вирвіть їм трохи волосся з дурного чуба і робіть фото і розповсюджуйте в інеті і друкованих ЗМІ, по-іншому ніяк!!!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 18.02.2016, 10:07
І пам'ятайте, що за це Вас можуть притягнути до кримінальної відповідальност і, бо ми живемо в правовій державі, а не в період князівських вендет. СОЛОМІЯ,
Відповісти
 
 
+29 # Гість 17.02.2016, 22:00
Мусимо визнати, що влади в районі нема! Э лише - (ЦЕНЗУРА)!
Відповісти
 
 
+15 # Гість 18.02.2016, 10:40
Мусимо визнати, що в нас мізків нема, бо влада у нас виборна.
Відповісти
 
 
+14 # Гість 18.02.2016, 13:02
Люди ! Наведіть порядок в своїх головах !!! Задумайтесь над тим, що ви робите! Для чого ви це робите і що намагаєтесь своїми вандальськими вчинками доказати ??? Адже, однозначно, за все скоєне зло має наступити розплата і кожен відповість за вчинене. І навіть якщо не перед людьми, то Божої кари нікому не уникнути. А наші шановні "поліціянти" мають відпрацьовувати свої зарплати і виконувати свої службові обов'язки, забезпечуючи безпеку громадян , а не кришувати бандюків!!!!!!
Відповісти
 
 
+30 # Гість 18.02.2016, 08:21
Маленьке уточнення - міліціонер про якого Ви згадуєте вже став поліцейським.Пр ивітаймо його дружньо своїми коментарями.Пол іклініку можуть рознести по цеглині,яскрави й приклад як рознесли ФАП у Степангороді,а тепер дожидаються коли почнуть будувати школу.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 19.02.2016, 01:33
Не "дожидаються" ,а вимагають покращення життя вже сьогодні.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 20.02.2016, 00:38
а на елементарне відеоспостереже ння грошей не вистачило?
Відповісти