Авторизація

HomeНовиниВ РайоніПрезидент України НЕ приїде на відкриття реконструйованої Володимирецької ЦРЛ (оновлено)

Президент України НЕ приїде на відкриття реконструйованої Володимирецької ЦРЛ (оновлено)

( 3 Votes )

У зв’язку із складними погодними умовами візит Президента України Петра Порошенка на Рівненщину переноситься. (Рівненська ОДА)

  Сьогодні на Рівненщину з робочим візитом мав приїхати Президент Петро Порошенко. У прес-службі Рівненської ОДА підтвердили, які об`єкти відвідає президент. Спочатку він переріже стрічку на відкритті реконструйованої Володимирецької районної лікарні, яка із звичайної райполіклініки у глухому поліському районі сьогодні перетворилася в найсучасніший лікувальний заклад регіонального рівня з відповідним медустаткуванням.

У планах П. Порошенка також відвідання Рівненської АЕС (візит відбудеться в закритому режимі, без журналістів). Далі президент урочисто відкриє у Рівному Центр надання адміністративних послуг на майдані Просвіти, 2.

 

Джерело: Вл. інф.

 

Коментарі   

 
+21 # istoruk19 26.01.2016, 10:03
Питаннячко, а карантин уже відмінили? бо я щось не чув про це. І ще, як потім це відобразиться на здоров'ї людей, яких зженуть з 3 чи 4 районів на цю застріч? Ні, я не проти приїзду, я шаную пана Президента, але ж за здоров'я нам ніхто не платить.....
Відповісти
 
 
+9 # xosяin 26.01.2016, 10:19
Приходьте на зукстріч, задасте це питання особисто Президенту чи міністру охорони здоров'я (кажуть, він теж у почеті буде) ;-)
Відповісти
 
 
+18 # Гість 26.01.2016, 11:56
Порошенко на Рівненщину не приїде через погоду - про це повідомив прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч. КІНЕЦЬ КОМЕДІЇ))
Відповісти
 
 
-1 # xosяin 26.01.2016, 12:36
З Борисполя не дали добро на виліт. Відклали візит на пару днів, орієнтовно -- на четвер. Як думаєте, буде?
Відповісти
 
 
+25 # Соломія 26.01.2016, 13:11
Сніг розтав, по ямам не проїде
Відповісти
 
 
+21 # Гість 26.01.2016, 14:07
Позорище :-x
Відповісти
 
 
+18 # Siegfried 26.01.2016, 16:41
Шо? У Володимирці нема кому лєнточку ножицями перерізати? Голови рад і адмєністраций, лікарі і дохтура, відмінники навчання хіміко-біологіч ного профілю школи нового типу... Чи ножиць мало?
Президенту "Нехай щастить!" :-)
Відповісти
 
 
+15 # Житель 28.01.2016, 17:08
Це виходить поки президент не приїде то і люди поліклініки не отримають? Виникає питання: дана реконструкція проводилася для президента чи для людей? Кому потрібен цей піар?
Відповісти
 
 
+6 # Made in UA 28.01.2016, 22:43
Здався вам той президент, не було його в нас і ще 100 років без нього проживем, є Осмолович з Хоружим, хай ріжуть стрічку і людей пускають.
Відповісти
 
 
0 # Гість 29.01.2016, 12:12
Все таки ПРИЇДЕ! Сьогодні - у п"ятницю, біля нашої реконструйовано ї поліклініки йде повне приготування до приїзду Гаранта - прапори вивішені, начальства повно, СБУшнікі понаїхали, охорона ходить, рамки металошукачів встановлюють... ...словом готуються)) До речі у Рівному також готуються до відкриття ЦНАПу, там теж йде повний шухер....
Відповісти
 
 
+4 # xosяin 29.01.2016, 16:09
Візит президента відбувся. Чекаємо фото і відео з події! Кажуть, найдовше гарнат спілкувався з людьми після офіційної частини -- не відпускали його з півгодини. Хто там був, що чув?
Відповісти
 
 
+2 # Гість 29.01.2016, 17:03
Хто буде першим? Пресцентр РДА відділ внутрішньої політики бла-бла-бла звязків з громадськістю чи Polissya.net/Во лодимирецький Вісник? На стааарт, увааага, марш!
Відповісти