Авторизація

HomeНовиниВ РайоніВолонтери Володимиреччини запрошують на патріотичний концерт

Волонтери Володимиреччини запрошують на патріотичний концерт

( 5 Votes )

9 жовтня 2015 р. о 17:00 в приміщенні районного будинку культури відбудеться патріотичний концертний проект. Там будуть продемонстровані відеоролики нашого з вами сьогодення та концертна програма, де візьмуть участь учасники проекту та ветерани АТО. А по завершенню концертної програми тепла зустріч з ветеранами, де вони зможуть поділитись досвідом за гарячою крушкою чаю.

Щиро запрошуємо всіх!

Центр волонтерської допомоги м. Володимирець

 

Коментарі   

 
-1 # Гiсть 02.10.2015, 16:13
Політична акція...
Відповісти
 
 
+6 # Гість 02.10.2015, 16:23
Жодних політиків та партій у програмі представлено не буде організатори концерту жителі міста та за підтримки самих волонтерів...
Відповісти
 
 
+8 # Гiсть 05.10.2015, 19:33
Не враховуючи,що волонтери зареєструвались під брендом Коломойского в депутати (видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом)
Відповісти
 
 
+6 # Гість 02.10.2015, 20:09
Хочу Вам сказати що в цьому концерті жодної політичної агітації не буде. Це концерт, який організовує Центр волонтерської допомоги, для підтримки воїнів АТО!
Відповісти
 
 
+22 # Гість 05.10.2015, 10:04
(Видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом). Агітробота кандидатки (на селищного голову) пройшла на всіх рівнях відносно поверхні землі.
Відповісти
 
 
+6 # Гість 05.10.2015, 12:24
Коментар видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом
Відповісти
 
 
+17 # Гість 05.10.2015, 13:33
Кандидатка напевно так і залишиться кандидаткою :D :D :D
Відповісти
 
 
-5 # Гість 05.10.2015, 20:30
А скажіть мені будь ласка, шановні "бабусі":
1) Люди святкують своє професійне свято. Це якось/чимось заборонено?
2) Наскільки я знаю, агітацію таким чином проводити можна. Це заборонено законом?

Для "особливо обдарованих" відповім відразу на обидва питання. Ні, не заборонено. Так що перестаньте перемивати людям кістки і йдіть на себе подивіться :)
Відповісти
 
 
-1 # Гість 06.10.2015, 08:52
Коментар видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом
Відповісти
 
 
+1 # Гість 05.10.2015, 20:37
А до чого це все шо пишете ви тут ви скажіть це в обличчя матерям загинувших воїнів, або навіть їм самим шо кишка тонка, я впевнений що читаючи ваші слова жоден з вас не приніс гривні щоб допомогти нашим бійця,м мали б сором та деж він у вас якщо від своєї зажерливості ви так мислите, вам видовищ да пліток то вам не сюди а на Донбас щоб співстасити ціну з реліями життя зробіть білше атоді поговоримо (видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом)
Відповісти
 
 
-1 # Гість 06.10.2015, 08:08
Коментар видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом
Відповісти
 
 
+7 # Гість 06.10.2015, 08:29
НЕ судіть всіх по одній кандидатці! Були там і культурні інтелігентні люди! А культура та моральність не залежить від професії!
Відповісти
 
 
+9 # Соломія 06.10.2015, 10:23
Всі ми знаємо, про кого мова, та скажіть мені коли це вона стала безкультурною і аморальною?
А ще коли чую коли обговорюють вчителів, що відпочивають в кафе, то завше хочеться запитати у інших відвідувачів, а що Ви особисто тут робите? Ви ж чиїсь батьки, який приклад ви подаєте своїм дітям. Особисто мене цікавить як вчитель веде себе в приміщенні школи. Все інше - це приватне життя кожної окремо людини.
Голосувати я за цього кандидата не буду, але як вчителя її поважаю. З Днем вчителя всіх!!!!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 06.10.2015, 15:49
Дуже шкода,що волонтерська діяльність асоціюється з якимось піаром. Люди добрі Ви забули в нас вже півтора роки війна!!!!! ДЕ ВИ ЖИВЕТЕ !!! Може Вас замучила ностальгія по СРСР ? Волонтери молодці ! А де ви? Критикувати найлегше .Підіть і зробіть краще! Люди змінюйте себе , тоді зміниться світ навколо вас !Дуже шкода,що мислити широко навчилось не так багато людей ."совдепія пре!" Звичка ,що прийде якийсь дядя і щось зробить залишилась від старого режиму . Не хочете змінюватись самі НЕ заважайте іншим !Наші волонтери працюють з початку війни !!!!До чого тут вибори? Може на ремонт доріг вчора гроші знайшлись?
Відповісти
 
 
+12 # Гість 06.10.2015, 18:11
Шановні краяни! На основі яких оголошень вирішили, що концерт організований волонтерами-є політичною акцією? Читаючи оголошення ніякого підтексту незнаходим.Люди у нас ВІЙНА! Вже півтора року волонтери працюють! Просять допомоги не кандидати , а наші бійці,ті що нас з вами захищають і гинуть там, і мерзнуть,і домівки рідної місяцями не бачать!Змінюйте сь самі і світ навколо вас зміниться.Не дарма в народі кажуть: Кожен судить по собі .Не подобається робота волонтерів то підіть і зробіть краще. Молодці організатори я прийду !
Відповісти
 
 
+14 # SoloUkraine 07.10.2015, 10:04
Близько двох років ці люди допомагають бійцям АТО.
Попадали під обстріли, стояли з поломаними по дорозі машинами і пробитими колесами в самому пеклі. Збирали по крупинкам їжу і необхідні речі для бійців.Старалис я об'єднувати небайдужих людей.Терпіли приниження і образи "зарозумілих особистостей".. . А тут бац і вибори... і злі язики все "прибили цвяхами" до передвиборчої агітації...Маяч ня якась виходить...
Відповісти
 
 
-4 # Гiсть 07.10.2015, 19:45
Нехай і дальше помагають,нащо йти із кандидатами із сумнівною репутацією в одному списку?
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.10.2015, 07:56
SoloUkraine,при віт!Давненько тебе не було на сайті.Це ти так Інгу похвалила?Як кажуть,час лікує все.Ти зрозуміла. :-)
Відповісти
 
 
0 # SoloUkraine 15.10.2015, 09:44
Доброго дня! Я похвалила більш не Інгу, а справу якою вона займається, по мірі своїх можливостей намагалась час від часу допомагати грошима та продуктами, хоч і не великими сумами, але все, що могла і було помітно як їм важко це все на собі тягнути попри всі ті образи які вони на себе приймали.
Мені в свій час теж було образливо.Ви зрозуміли.
Переглядаючи ввечері новини дуже боляче дивитись на наших солдатів.
Думками ти розумієш, що вони вдягнені, накормлені,але умови в яких вони перебувають - це жах.
Ми сидимо в теплих будинках, їмо гарячу їжу, наші діти тепленько вдягнені і усміхнені, але не всім так пощастило....
Відповісти
 
 
+18 # Гість 07.10.2015, 11:09
Шановні недоброзичливці і друзі!
Оце півтора роки назад сидячи в авто і везучи хлопакам допомогу я сиділа і лише й думала про те що війна буде затяжною що будуть вибори що моя, вибачте, попа має сидіти у якомусь кріслі і мені треба влитись з головою у це "ато", посвятити свій час і величезну частину життя війні. Все для того що 25 жовтня 2015 року зробити піар? Так виходить? Хто так вважає то вибачте але ви деградували до незрозумілого рівня. Дякую тим хто вірить у те що ми і досі СПРАВЖНІ! Слава Україні.Інга Безушко
Відповісти
 
 
+4 # Соломія 07.10.2015, 17:47
Інго, не ображайся. Всі знають і не сумніваються в твоїй чесності, просто люди так часто опікались, що вже й на холодну воду дують. :oops:
Відповісти
 
 
+5 # Гiсть 07.10.2015, 19:16
Пока людина возить допомогу в АТО - вона волонтер,а коли подала кандидатуру в депутати - тоді кандидат. То не ображайся Інго,що отримуєш на горіхи,бо політика - це не тільки допомогу возити,а ще й відповідати за помилки,а вони є в кожного. Свої помилки можеш знайти в списку Окропу,де далеко не всі - волонтери, і далеко не всі з відмінною репутацією. Бажаю набрати 4,99 % )))
Відповісти
 
 
+5 # Гiсть 07.10.2015, 19:53
Інго, ти і так хороша ,для чого тобі ця "грязь"?
Відповісти
 
 
+5 # Соломія 07.10.2015, 20:28
А Вам краще буде коли рада буде 100% з грязі? Чи нехай і хоч в грязному списку будуть нормальні люди.
А тобі Інго, з власного досвіду скажу, готуйся що на тебе виливатимуть відрами помиї, бо в нас нормальних і чесних людей випихають від влади як можуть, бо бояться що обійдуть їх на повороті.
Відповісти
 
 
+1 # Гiсть 07.10.2015, 21:02
Через те що в кучі гі.на є одне зерно,то чому маємо платити по ціні зерна,а не гі.на? Якщо не змогла під новим брендом обєднати порядних людей - то хто дохтор?
Відповісти
 
 
0 # Соломія 07.10.2015, 21:13
Що ви хочете від молоденької дівчини? Вона робить все що може, вона ще вірить в правду і хоче щось змінювати. А компанія в неї дійсно сумнівна.
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 07.10.2015, 22:07
а я про те ж. в ній ще ПРОКОПовича не вистачає :-)
Відповісти
 
 
+8 # SoloUkraine 08.10.2015, 08:42
Не можна судити людину по друзях і колу спілкування, як ми пам'ятаєм в Іуди друзі були бездоганні.
Відповісти
 
 
0 # Соломія 08.10.2015, 12:50
Тільки тут все навпаки, Інга одна ............... ............... ............... ...
Відповісти
 
 
+2 # Гiсть 08.10.2015, 17:43
Гарно підмічено нащот Іуди...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 16.10.2015, 07:41
Героям слава! Інга,не ображайся.Допом ога волонтерів завжди потрібна,навіть коли повний достаток. Але ситуація яка виникла біля ринку "Андріївського" в Рівному де із автомобіля в якому їхала ти зі Сходу Здолбунівськими волонтерами було витрушено велику купу речей які були потрібні там,а ви везли чомусь їх на Захід.Як казав Леонід Сергійович Броневой - маленький сумнів викликає велику недовіру.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 08.10.2015, 08:36
Читаю коментарі з задоволенням. Всі.
Я вірю в правду і старатимусь по максимуму.Те що я являюсь кандидатом неозначає що я перестала бути волонтером. Те що у списку хтось бачить "бруд" не значить що всі ним "забрудняться". Не поєднуйте того що не єднається і мисліть простіше. Всім хто хоче кращого життя, хто бореться за зміни на будь якому рівні раджу йти до політики, бо брудна вона лише через те що там такий контингент.
Всім успіху і чистих думок.
Інга Безушко.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 08.10.2015, 22:14
Яка в вас компанія Соломія ? напевно ніякої. і духу в вас ніякого , а насправді звати вас Натаха
Відповісти
 
 
-6 # Соломія 09.10.2015, 10:10
Вітренко? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Відповісти
 
 
0 # Гість 13.10.2015, 07:50
Мабуть звати Н.М.
Відповісти
 
 
+11 # hope 09.10.2015, 13:29
Дякую Вам за такі концерти. Це дійсно хороші справи!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 11.10.2015, 10:45
сумно за те, що мало було глядачів....сор омно за односельців.... біль за хлопців ,які воюють на "передку" щоб ми спокійно спали, жили повноцінним життям.... думайте!!! і допомагайте своїм же захисникам!!
Відповісти
 
 
+10 # Гість 12.10.2015, 13:15
Дуже шкода ,що такий концерт,організ ований волонтерами,був так проігнорований Володимирчанами .Кожен у своєму куточку як в шкарлупу закутався і думає , що вже весь світ! Звикли ходити горбатими ,а як тільки хтось плечі розправить -" НЕТАКЕ".Давай грязюки побільше поналиваєм ! Ми в [ЦЕНЗУРА] і віх туди .А не вийде -всі не влізуть. Так що звикайте, комсомольці, з тим що є ІНШІ.Мій прадід вчив мене бути людиною і навколо себе бачити людей ! Роки радянського гноблення дали свої результати. Шкода що розуміють весь жах тієї політики не всі.
Відповісти
 
 
0 # Siegfried 13.10.2015, 12:48
В більшості в нас рухають приїзжі, іногородні. А як оселяться тут, поживуть років з десять то й самі стають раками отшельніками. Не на сто процентів це так, але що є, то є.
Відповісти