Авторизація

HomeНовиниВ РайоніКоли справи гучніші за слова: ремонт дороги Володимирець-Антонівка розпочато (+фото)

Коли справи гучніші за слова: ремонт дороги Володимирець-Антонівка розпочато (+фото)

( 3 Votes )

Одне з найпроблемніших та найдошкульніших питань для жителів Володимиреччини нарешті зрушило з мертвої точки – розбиту ділянку дороги Антонівка-Володимирець почали лагодити. 

Причому, для найефективнішого використання коштів, які надійшли до району вже у вигляді асфальту та інших необхідних матеріалів, до роботи залучені кілька бригад – по одній з Володимирця, Сарн та Березного та три – з Рівного, тож роботи жваво ведуться відразу на кількох ділянках.

Нині ж водії, що не побоялись вирушити у Рівненському напрямку через Антонівку, здивовано об’їжджають скупчення техніки та персоналу у жовтогарячому спецодязі, і не дивно, бо ж про катастрофічний стан дороги на цій ділянці вже втомились говорити – не те, що чекати якихось робіт. 

А тут – техніка з маркуванням Рівненського облавтодору чистить, вирівнює та розширяє узбіччя доріг, аби зробити нормальне водовідведення, ділянки, що ремонтуватимуться, вичищаються від усілякого бруду й висушуються спеціальним обладнанням, чоловіки у спецодязі активно трамбують гарячий асфальт, а за ними свою крапку у цій радісній історії ставить компактна машина-каток.

30 вересня, на інспектування робіт із ремонту дороги Володимирець-Антонівка прибули голова райдержадміністрації Володимир Хоружий та голова районної ради Василь Ковенько. Про хід ремонтних робіт розповів керівник Володимирецького райавтодору Микола Жмурика, а екскурсію ділянками, що ремонтуються, провів директор Рівненського облавтодору Володимир Квачук, який взяв під особистий контроль виконання робіт. Він зазначив, що йдеться лише про ямковий ремонт, щоб хоч якось покращити стан дорожнього покриття на зазначеній ділянці, скарги на який надходять до облавтодору від жителів Володимиреччини ось вже близько двох років.

За його словами, на перші кошти з Державного фонду регіонального розвитку, які нарешті вдалося отримати завдяки активній позиції керівництва району, планують відремонтувати найпроблемніші ділянки, а це якраз дороги Володимирець-Антонівка та Бережниця-Степань-Клевань. Коштів обмаль, тому лататимуть найбільші вибоїни, проте для водіїв, які щодня псують нерви та автомобілі на згаданій ділянці дороги, це стане неабиякою радістю. Принаймні, це перший крок до того, аби справи говорили гучніше за слова.

 

Сектор внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю

 

Коментарі   

 
+15 # Гість 02.10.2015, 14:28
Зашевелилися перед виборами.У Володимирецьком у р-ні , як зясувалося два напрямки поганої дороги, а всі інші напряки у прекрасному стані.
Відповісти
 
 
+11 # Made in UA 02.10.2015, 15:21
Їхав вчора по "відремонтовані й" ділянці. Кожен водій вас запевнить, що ці "латки" навряд переживуть зиму.
Відповісти
 
 
-13 # Гiсть 02.10.2015, 16:13
Межеш далі через Рафалівку їздить хто не дає?
Відповісти
 
 
+21 # Гiсть 02.10.2015, 17:02
Хоча б кожного року так "х р е н о в о" латали і то на Ровно добре було б їхати!
Відповісти
 
 
+24 # Гiсть 02.10.2015, 17:07
Молодці! Дякуємо всім! Знаю, що це перед виборами стараються,але і то добре. Вибори пройдуть - дорога останеться!
Відповісти
 
 
+14 # Гість 02.10.2015, 18:59
та тут і рабій кобилі понятно що ямковий ремонт престарілих, ще совєцких доріг - це не на довго. Потрібний капітальний ремонт. А це майже нове будівництво. Я не економіст і не спеціаліст з ремонту, але мені здається що щорічне латання - це гроші на вітер. краще по троху, маленькими ділянками, але будувати якісно нове.
Відповісти
 
 
+1 # Гiсть 07.10.2015, 06:43
Твої молитви почуто: в Антонівці фрезою же взняли розбитий асвальт і будуть ложити суцільною ділянкою!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 05.10.2015, 09:45
Вони "клєять" (холодним асфальтом) нова технологія, через одну де рідше а на проблемних, біля місця відпочинку, кіт не валявся, певне там страшно і для них. На "попових лісках" також автодор об'їжджає. Ні щоб полатати більші, глибші ями менші є де об'їхати, буде як завжди закінчаться кошти на самих глибоких ямках. Але я оптиміст думаю ями всі заклєять і що дорога буде на довго.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 05.10.2015, 10:17
Не стріляйте в піаніста - він грає як може!
Відповісти
 
 
+4 # Гiсть 05.10.2015, 19:38
Чув що мають привезти асвальтоукладчи ка на суцільні ділянки і "плювалку" для латання тріщин. Поки рано робити висновок. Ну а як зроблять то думаю треба підтримати того кандидата, як його там: Квачик чи Квачук? Може на той рік ще що зробить.
Відповісти
 
 
+5 # Гість 06.10.2015, 19:09
Голосуй.Через 5 років знову поладить:)))
Відповісти
 
 
0 # Гiсть 10.10.2015, 11:28
через 2 роки вибори
Відповісти
 
 
+3 # Гість 06.10.2015, 07:08
А моя думка така,що в дорогому костюмі і з руками в карманах доріг не відремонтуєш,та к розумію що це мабуть пан Квачук.
Відповісти
 
 
+17 # Гість 06.10.2015, 08:43
Це Хоружий а не Квачук руки в карман засунув і в більярд грає
Відповісти
 
 
-11 # Гість 06.10.2015, 12:28
Людина не на камеру позує,а робить свою роботу. І мені байдуже де руки,аби нічого не крали!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 06.10.2015, 14:35
Щоб руки нічого не крали, вони мають бути не в карманах зайняті більярдом, а з лопатою, оце був би піар! (видалено згідно пункту 1.5 Правил користування сайтом)
:-x
Відповісти
 
 
-3 # Гість 06.10.2015, 16:20
Якби руки були з лопатою, то ви б сказали- "Дивись, піариться, спеціально лопату в руки взяв, щоб показати з себе трудягу!"
Відповісти
 
 
+4 # Гiсть 07.10.2015, 06:57
візьми лопату та біля свого будинку яму засип!
Відповісти
 
 
+12 # Гість 06.10.2015, 08:05
Наші дороги були б хороші якби вибори проходили щороку.
Відповісти
 
 
+8 # hope 06.10.2015, 21:47
Непогано... ямковий ремонт це прекрасне відмивання бабла... Напевно хтось вже фундамент на нову хату залив.... А якщо чесно, то до Європи нам ще дуже далеко, совкові гени важко видалити.... І ця влада тому прямий доказ.
Відповісти
 
 
-3 # Гiсть 07.10.2015, 06:37
добре що ти Гопік не при владі а то вже не тільки фундамент залив би а накрався б на рік вперед. тобі ніколи не вгодиш: нероблять -то погано,роблять- крадуть а ти і крадеш і ніфіг не робиш!
Відповісти
 
 
0 # Гість 07.10.2015, 07:30
Був у Вінниці. Побачив що таке капітальний ремонт доріг. Мером там був Гройсман. Він перший перейшов від ямкового ремонту доріг до капітального, порахувавши що на ямковий ремонт доріг виділяють кожного року скільки грошей, що якщо можна то з економити і зробити капітальний. Хто був у Вінниці. Як враження від доріг?
Відповісти
 
 
0 # hope 07.10.2015, 07:32
Зайшов з самого рання на сайт, почитати, що про нього пишуть :lol:
Відповісти
 
 
+7 # hope 07.10.2015, 07:34
Мені б в церкву стидно було б зайти аби я був би при нинішній владі. А тобі не стидно?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 07.10.2015, 09:39
До слова: "Великі уми обговорюють ідеї, середні уми обговорюють події, дрібні уми обговорюють людей" :-?
Відповісти
 
 
+7 # Гість 07.10.2015, 07:28
А чому не задіяно фірму у якій пан Сиротюк керує? Було на сайті розміщено інформацію, що ремонт доріг дана фірма проводить із залученням новітніх технологій (приклад тому-ремонт дороги Володимирець- Бішляк), чому?Така інформація була на сайті.І де знаходиться Володимирецький автодор?
Відповісти
 
 
+8 # Гiсть 08.10.2015, 17:50
докерувався Сиротюк (видалено модератором зг. пункту 1.10 правил сайту) Ах да, в депутатики знову збирається,мало йому. (Видалено модератором)
Відповісти
 
 
+3 # Гість 08.10.2015, 08:30
Дай Боже здоров`я тим людям, що причетні до ремонту хай там що говорите, а їхати вже набагато краще і швидше.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 10.10.2015, 21:04
Цю дорогу ремонтували за кошти Державного фонду регіонального розвитку.
А ви знаєте завдяку якому керівнику ми отримали ці гроші? Їх могли б віддати і Острогу і Млинову і т.п., в них теж не краща ситуація. Одні фотографуються на фоні принесених результатів , а інші, хто "виходив" ці гроші, подалі стоять. Принаймні руки не в кишенях.
І шановний Х.В.І., вас поставили керівником до нас "свише", а керівника облради обирали депутати, яких обирали ми виборці.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 11.10.2015, 12:33
А взагалі то не мішалоби висвятити приміщення РДА , а то ще від попередників залишилась неприязнь першого поверху до другого і навпаки.А то чомусь перетягують куце одіяло заслуг,часто ні одного ні другого,на себе.До речі капелан повернувся.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 12.10.2015, 08:14
уточнення - не облради, а райради.
Відповісти