Авторизація

HomeНовиниВ РайоніНа Володимиреччині заборонили продавати спиртне військовим

На Володимиреччині заборонили продавати спиртне військовим

( 1 Vote )

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 вересня 2015 року «Про організаційні заходи щодо обмеження продажу алкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності будь-якого військового формування».

Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в країні, з метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення,  підвищення якості несення військової служби Володимирецька районна державна адміністрація просить населення та всіх суб’єктів господарювання  забезпечити обмеження реалізації алкогольних напоїв, у тому числі слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного), особам, які мають ознаки належності (військова форма, озброєння) до будь-якого військового формування.

Відділ економічного розвитку

і торгівлі райдержадміністрації

 

Коментарі   

 
+13 # Гість 17.09.2015, 13:36
Якщо в камуфляжних штанях, або в цивільному, але тупиш як прапорщик чи палкавнік - сухий тобі закон. Пий квас і пастеризоване молоко :P :lol:
Відповісти
 
 
+11 # Гість 17.09.2015, 14:25
А що таке "обмеження реалізації алкогольних напоїв".Це повна заборона,чи якась певна кількість декалітрів на душу.
Відповісти
 
 
+2 # Siegfried 18.09.2015, 07:23
А може це мається на увазі обмеження не в декаліт р а х, а торгових точках. Лише один магазіно-гадюшн ик зможе видавати пійло?
Відповісти
 
 
+3 # Гість 18.09.2015, 23:19
мабуть, треба не військовим, а (ЦЕНЗУРА)ам в свояку і тому подібним гадюшникам
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 126 гостей на сайті