Авторизація

HomeНовиниВ РайоніАкція «Збери ранець для школяра Сходу» (+фото)

Акція «Збери ранець для школяра Сходу» (+фото)

( 2 Votes )

Під такою назвою на початку вересня в усіх загальноосвітніх закладах району пройшла благодійна акція. Ініціаторами виступили лідери учнівського самоврядування. Саме вони звернулися до своїх однолітків з пропозицією про збір канцелярських товарів для ровесників, які проживають на сході нашої держави. Акцію підтримали не тільки учні, а навіть вчителі та батьки.

Спільними зусиллями було зібрано багато канцтоварів. З Степенгорода були доставлені рюкзаки вщент заповнені не тільки приладдям, а навіть шкільною формою, дитячим взуттям, шкарпетками, а також солодощами. Всі ці необхідні товари для дітей були передані нашими Володимирецькими волонтерами, які доставлять в дитячі будинки та школи.

Ми і на далі по можливості будемо ініціювати і підтримувати благодійні акції, тому, що як говориться «Щоб повірити в добро, треба почати робити його»

 

 

 

Ганна Мирончук

Координатор лідерів

учнівського самоврядування Володимирецького району
 

Коментарі   

 
+3 # Соломія 16.09.2015, 06:18
А мені цікаво, куди саме пішли ці канцтовари, на саме який Схід. В які конкретно міста.
Відповісти
 
 
+4 # Siegfried 16.09.2015, 06:35
Так. Було б цікаво прочитати і побачити фото-відео продовження цієї історії. Це надихає.
Шановна координатор, лідери, волонтери, редакціє ВВ, це ще можливо зробити? Чи "поїзд уже пішов"???
Відповісти
 
 
-12 # Соломія 16.09.2015, 07:14
А то не люблю я ціх "галочкових" заходів.
Відповісти
 
 
+9 # Гість 17.09.2015, 20:42
От коли збереш чи принесеш хоч один олівець і твоє фото буде поряд, тоді будеш і цікавитися в які конкретні місця вони пішли.
А то "галочкові" заходи вона не любить. Да ти просто задницю свою лишній раз не піднімеш,зато пальчики по клавішах клацають. Вже сітку для АТО сплела б.
Відповісти
 
 
-15 # Соломія 18.09.2015, 08:48
Ось наша біда, ми прикріплюємо ярлики, не маючи уяви про кого говоримо. Моя б дитина занесла, я б особисто не дала б з багатьох причин. Найперша - я не підтримую "галочкових" заходів.
Відповісти
 
 
-7 # Соломія 18.09.2015, 08:49
Не правильно я виразилась, мої діти віднесли - це їхній вибір.
Відповісти
 
 
+15 # Гість 16.09.2015, 15:49
Приємно ,що проходять такі акції! Молодці)
Відповісти
 
 
+10 # Lorik 21.09.2015, 19:24
Доброї пори доби читачам! Хочу запевнити свого друга Зігфріда та активну дописувачку Соломію, що зібрані дітками канцтовари, одяг, приладдя тощо вже в четвер, тобто 24 вересня, вирушить на схід в школу - інтернат м. Дружківка. Вантаж супроводжуватим е наша волонтерка Інга. Так що , не переживайте, не сушіть собі мізки різними домислами. А діти - розумнички! Дякую за увагу!
Відповісти
 
 
+7 # Siegfried 21.09.2015, 20:57
Гогого! Доброго здоров'ячка, Лорік!
Та я не сушу собі мізки домислами :-) Мені ж цікаво як там буде далі? Хіба ж не цікаво і не приємно побачити і почути продовження доброї справи? От про ЩО я. І тобі, подруженько, дякую вже і за цю інформацію. А для Інги і компанії бажаю удачі!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 22.09.2015, 07:39
:-) Не 24 жовтня,а 24 вересня,мабуть. :-* А так, то, все чудово. :-)
Відповісти
 
 
+4 # Lorik 22.09.2015, 08:35
Дякую!
Відповісти
 
 
+3 # Гість 22.09.2015, 08:51
:P :-)
Відповісти
 
 
-6 # Соломія 22.09.2015, 11:55
Коли акція для конкретної школи-інтернат, це одне, коли абстрактна для "Дітей сходу" це інше. Якби вказували конкретне місце руху вантажу, зібрали б більше, бо навіть такі скептики як я, дали б більше.
Відповісти
 
 
+5 # Lorik 22.09.2015, 19:16
Соломіє, блін, від усього того Вами написаного просто не віриться в якийсь позитив, зроблений Вами. Вибачте, Ви не скептик, а суцільний негатив. Пишу відкрито тому, що згідна з Інгою, втомилась від повсякчасного доведення теореми, що не всі погані. Маєте одну гребінку? Я теж розчарувалась в нашій владі і місцевій, і районній, і взагалі. Але не треба міряти всіх.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 22.09.2015, 15:11
Надіємось, що таких як ти, одиниці. Бо прийшлося б ще доказувати в правій чи лівій руці діти тримали олівці,якщо вони швидко спишуться.
Відповісти
 
 
+3 # Гість 22.09.2015, 15:17
Надіємось, що таких як ти, одиниці. Бо прийшлося б доказувати в правій чи лівій руці дитина тримала олівець, якщо він швидко спишеться.
Чи може в тебе є сумніви щодо роботи наших волонтерів?
Відповісти
 
 
+7 # Lorik 22.09.2015, 19:22
В нас не все суцільний позитив, але не треба так. Не всі марнославні. Чи Інга з Оленою мають тисячний ( в у.о.) дохід від поїздок в АТО? Чи вони адреналінозалеж ні? Це справа совісті. Так само як і збір тих рюкзачків. Так, в сім'ї не без виродка, але це стосується не наших дівчат і хлопців- волонтерів. Не вірите? Прийдіть в Центр, допоможіть фасувати, принесіть, а вже потім будете судити. І взагалі, не суди, то судимий не будеш. Дякую за увагу.
Відповісти