Авторизація

HomeНовиниВ РайоніЗасідання колегії РДА: підсумки та плани на майбутнє

Засідання колегії РДА: підсумки та плани на майбутнє

( 0 Votes )

30 липня в приміщенні райдержадміністрації відбулася чергова колегія РДА. Під час засідання розглядали питання порядку денного – підсумки соціально-економічних показників району та виконання місцевого бюджету за І півріччя 2015 року.

 На початку колегії з доповідями виступили в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Подерня та начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Шикало.

Головну увагу голова райдержадміністрації Володимир Хоружий зосередив на тому, що планові показники були виконані. Однак, за підсумками колегії ОДА, що відбувалася 28 липня, наш район посів передостанню сходинку.

– Ми поставлені завдання виконали. Проте більшість районів спрацювали краще в  перевиконанні планових завдань, – зазначив В. Хорунжий. – Але і в нас є всі передумови для перевиконання планових завдань у ІІ півріччі.

 Також головою РДА було поставлене завдання – вийти на середній обласний рівень.

У питаннях «Різне» обговорювалося завершення реконструкції райполіклініки під лікувальні корпуси. Наголошувалося на тому, що  з початку року в Рівненській області залучено 144 млн. грн. державних коштів, в тому числі 110 млн. грн. – з Фонду регіонального розвитку; ще 12 млн. грн. – кошти з держбюджету на придбання квартир для учасників АТО.

З цих коштів Володимирецький район отримає 24.7 млн. грн. (17% від загального обсягу), в тому числі 16 млн. – з Фонду загального розвитку на об’єкт «Реконструкція поліклініки комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня». Із районного бюджету вже виділено 2,2 млн. грн.

Крім цього, в район планується залучити кошти Світового банку в сумі 34,2 млн. грн. на реконструкцію та ремонт 9 лікарських амбулаторій.

Ще один проект, в якому приймає участь Володимиреччина  за рахунок коштів проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», передбачається 0,9 млн. грн., плюс додаткового співфінансування із бюджетів і громад планується залучити близько 0,5 млн. грн.

Загальний обсяг інвестиційних коштів, які передбачаються для району на розвиток соціальної інфраструктури у 2015-2016 роках, складає близько 60 млн. грн.

Жоден район області не має такого показника. Завдяки тому що Володимирецький район має високий кредит довіри в області, що сприяє збільшенню залучення інвестицій та безповоротних коштів, ми можемо впевненіше дивитися в майбутнє, підсумував Володимир Хоружий.

Також говорилося про добровільне об’єднання територіальних громад в рамках адмінреформи. По даному питанню виступив голова районної ради Василь Ковенько. Він зазначив, що сьогодні розглядається варіант створення філіалів громад по наданню адміністративних послуг. Василь Ковенько звернувся до сільських голів з проханням якнайшвидше визначитись, де будуть створені ці філіали, і прийняти відповідні рішення щодо об’єднання територіальних громад.

На засіданні був присутній і начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Віктор Марчук. Він звернувся до сільських голів, аби вони взяли під патронат сім’ї учасників АТО, адже їм зараз необхідна допомога. Варто подбати і про оздоровлення дітей у цих сім’ях.

Ольга ПЕШКО

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті